Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 6. maijam. Atļaujies paslinkot!0

Dienas noskaņa

Svētdien zvaigznes iesaka nebūt ietiepīgam, viegli nešķirties no naudas, bet strīdos spert pirmo soli uz izlīgumu! Īsi sakot, prātu likt pirmajā vietā, lai emocijas mazliet nogaida un norimst.

Auns

Esi piesardzīgs, pieņemot lēmumus naudas lietās. Iespējams, gribēsies iztērēt lielu summu par lietām, kas vēlāk izrādīsies nevajadzīgas. Tāpēc zvaigznes iesaka pirms lielāka pirkuma nogaidīt vismaz vienu dienu.

Vērsis

Veidojot svētdienas plānus, priekšroka dodama lietām, kas sniegs ātrus rezultātus. Pieņemtie lēmumi naudas jomā var palīdzēt sasniegt vēlamo mērķi. Ja esi sastrīdējies ar kādu no seniem draugiem vai radiniekiem, sper pirmo soli uz miera salīgšanu.

Dvīņi

Šodien tevī var pamosties spīts. Tas patiks ne visiem tavā apkārtnē, un tāpēc var rasties konflikti. Zvaigznes iesaka padarīt rāmākas savas ambīcijas un būt pacietīgākam. Dienas beigās nav vērts sākt svarīgu sarunu ar tuviniekiem, jo īpaši gados vecākiem ģimenes locekļiem.

Vēzis

Nepieciešams uzmanīgi sekot līdzi notikumiem un reaģēt, kā mainās situācija. Noskaņojies pacietīgam darbam un saskarsmei “pēc būtības”. Vajadzētu izvairīties no bīstamām nodarbēm, jo pastāv traumu risks. Nav piemērots laiks remontdarbiem mājās – labāk šo dienu veltīt atpūtai!

Lauva

Šajā dienā daudz dažādu kārdinājumu, skaidri jāsaprot, ko tu vari atļauties, bet kurā brīdī jāsaka “nē”. Centies neļaut vaļu negatīvām emocijām. No saskarsmes ar cilvēkiem, kuri tev nav pārāk simpātiski, vērts atteikties.

Jaunava

Tevi gaida daudz darba, un praktiski ar visu arī spēsi tikt galā. Ja pēdējā laikā juties neapmierināts ar darba rezultātiem vai ieņemamo amatu, vērts to atklāti izrādīt un pameklēt labāku variantu – tev veiksies!

Svari

Šajā laikā pieaugs tavas intelektuālās spējas un tieksme gūt jaunas zināšanas. Ja mācies, viegli apgūsi lielu jaunas informācijas apjomu. Veiksies juridisku jautājumu risināšanā. Šodien neiesaisties strīdos un konfliktos, kas tieši neattiecas uz tevi.

Skorpions

Darbā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas. Jo vairāk dažādu tikšanos un pārrunu, jo vieglāk veiksies lietas. Personīgos pārdzīvojumus labāk atklāti neizrādīt. Nesteidzies šķirties no naudas. Pirms lieliem pirkumiem tos labi pārdomā, nepaļaujies uz emocijām!

Strēlnieks

Laiks nav sevišķi piemērots aktīvai darbībai. Ja ar kādu esi sastrīdējies, meklē iespēju nogludināt asumus. Par ļaunu nenāks arī pārbaudīt veselību. Izvairies no fiziskas un emocionālas pārslodzes.

Mežāzis

Ja kāds darbs vai jautājums šķiet “iestrēdzis”, nesteidzies to par katru cenu atrisināt, nogaidi un pārliecinies, vai ej pareizajā virzienā. Labvēlīgs laiks, lai tiktos ar seniem draugiem. Finanšu jomā vēlams sekot saprātīga taupīguma principiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien vari pieņemt kādu ļoti svarīgu lēmumu. Lielisks laiks, lai atrisinātu jebkurus jautājumus ar draugu palīdzību un atbalstu, senu darījumu partneru padomu un zināšanām. Tev būs pieejama visa nepieciešamā informācija.

Zivis

Pagaidām neķeries pie jaunām lietām, labāk centies pabeigt vecās. Atturies no kardinālu lēmumu pieņemšanas, kas attiecas uz īpašuma pirkšanu un pārdošanu. Centies nepaļauties tikai uz intuīciju, “pieslēdz” arī prātu.

LA.lv