Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ejiet bekot! Žurnāla “Mājas Viesis” horoskopi brīvdienām 16

Foto-Shutterstock

Auns

Aunam uzmanība jākoncentrē uz ikdienā veicamajiem pienākumiem. Brīvo laiku ieteicams veltīt vaļaspriekiem un sava redzesloka paplašināšanai. Piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Iespējama kāda jauna iepazīšanās vai strupceļā nonākušu attiecību atrisināšanās. Veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējoši dziednieciskas procedūras un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.

Vērsis

Vērsim veiksies gan darbos, gan attiecību jautājumos, tāpēc var likt lietā savu šarmu un manieres. Vēlams ieklausīties arī citu dotajos padomos, jo ar savu pieredzi var būt par maz. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Atpūtai jāatvēl pietiekami daudz laika, jo tas ietekmēs gan pašsajūtu, gan spēju domāt. Labvēlīgi apstākļi darījumiem ar kustamo un nekustamo īpašumu.

Dvīņi

Dvīņiem jāraugās, lai viņi nepārkāptu likumu un nenonāktu kārtību sargājošo darbinieku redzeslokā, jo tas iedragās viņu prestižu un uzticamību. Katra neskaidra situācija vai informācija uzreiz jānoskaidro vai jāprecizē, jo vēlāk tas prasīs gan laiku, gan papildu ieguldījumus. Jāatvēl laiks pilnvērtīgam miegam. Jācenšas izvairīties no steigas un spontānas rīcības emociju iespaidā.

Vēzis

Vēzim atgriezīsies darbotiesprieks, jo kopējā situācija būs jūtami uzlabojusies. Labvēlīgi apstākļi, lai realizētu sen lolotus projektus, uzlabotu sadzīves apstākļus un pakāptos pa karjeras kāpnēm. Darbā jākoncentrējas uz tiešo pienākumu veikšanu, jo pieļauto kļūdu dēļ var pazaudēt darbu. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām. Brīvajā laikā ieteicamas pastaigas pa dabas takām un parkiem.

Lauva

Lauvai piemērots laiks jaunu projektu izstrādei, uzmanību pievēršot sīkumiem un detaļām, lai pieļautās neprecizitātes vēlāk neradītu zaudējumus. Var veidot jaunus kontaktus vai paplašināt darbības sfēru. Vairāk laika un vērības jāvelta savu vajadzību apmierināšanai un pašsajūtai. Veselības nostiprināšanai un spēku uzkrāšanai pārdomāti jāplāno darbi ar atpūtas brīžiem.

Jaunava

Jaunavai jāpievēršas tiešo ikdienas darbu veikšanai un pabeigšanai noteiktajos termiņos. Būs sajūta, ka citi cenšas uzspiest savu viedokli un vajadzības, tāpēc pašai jābūt skaidrībai par to, kas ir vajadzīgs un kas ne. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras iekšējā līdzsvara un spēka atgūšanai. Sporta aktivitātes un pastaigas dabā sniegs organismam vajadzīgo enerģiju un mazinās spriedzi.

Svari

Svari nebūs situācijas noteicēji, tāpēc nāksies sadarboties ar tiem, no kuriem atkarīga viņu stabilitāte un labklājība. Jācenšas izprast, kāpēc šāda situācija ir radusies un kā visu vērst uz labu. Šajā laikā ļoti svarīgi būt godīgiem pret sevi un apkārtējiem. Nav ieteicams veikt darījumus, pirkumus, ieguldīt naudu vai uzsākt kaut ko jaunu. Piemērots laiks, lai apciemotu radiniekus un draugus.

Skorpions

Skorpionam ir svarīgi sekot līdzi notiekošajam. Darba lietās jābūt precīziem un akurātiem, jo neuzmanīga vai pavirša attieksme var sarežģī esošo situāciju. Nav piemērots laiks darba maiņai un finanšu darījumiem. Esošā situācija pakāpeniski uzlabosies un būs labvēlīgi apstākļi finansiālā stāvokļa stabilizēšanai. Veiksies radošajās jomās un sirdslietās. Ieteicams apmeklēt tematiskos pasākumus.

Strēlnieks

Strēlniekam rūpīgi jāseko līdzi notiekošajam, jo pieaugs spriedze. Jācenšas apvaldīt emocijas; pirms ko uzsākt, vēlams precizēt, vai esat pareizi sapratuši citu teikto. Uzmanība jākoncentrē uz tiešo pienākumu veikšanu. Nav vēlams iesaistīties tenkošanā vai nepārbaudītas informācijas izplatīšanā. Piemērots laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu kārtošanai un darbu veikšanai.

Mežāzis

Mežāzim būs visas iespējas realizēt savas ieceres un gūt panākumus. Labs laiks peļņas gūšanai. Pārdomāti jāplāno veicamie darbi ar atpūtas brīžiem. Jāizvairās no steigas, jo pastāv risks gūt traumas. Var pirkt vai pārdot automašīnu un datortehniku. Brīvo laiku vēlams veltīt savas iekšējās pasaules sakārtošanai, pastaigām un nelieliem pārgājieniem dabā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram ieteicams atvilkt elpu un atpūsties no ikdienas steigas. Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem, vispirms jānoklausās, kas tiem sakāms. Lielāka uzmanība jāvelta saviem darbiem un tiešajiem pienākumiem nekā citu problēmu risināšanai. Nāksies paļauties tikai uz saviem spēkiem un zināšanām. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību.

Zivis

Zivīm atkal nāksies atgriezties pie tiešo pienākumu veikšanas, jo veicamo darbu būs vairāk nekā tiem nepieciešamā laika. Pārdomāti jāplāno darbi ar atpūtas brīžiem, lai nepārslogotu ķermeni. Spriedzes mazināšanai ieteicamas masāžas un citas relaksējoši ārstnieciskas procedūras. Nav piemērots laiks pirkumu veikšanai, līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

LA.lv