Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 7. aprīlim. Saplāno brīvdienas, lai laiks būtu vērtīgi pavadīts!0

Dienas noskaņa

Šodien ar prieku atskatīsies uz īso, bet veiksmīgo darba nedēļu. Tikai daži cilvēki pilnībā koncentrēsies uz darīšanām un pienākumimem, lielākā daļa dos priekšroku brīvdienu plānošanai. Šajā gadījumā negaidi, ka spēsi mainīt viņu viedokli. Visi pienākumi un projekti ies kā no rokas. Tomēr neceri uz brīnumiem, tie neizdarīs darbu tavā vietā.

Auns

Auns šodien beidzot atslābs saprotot, ka ilgi gaidītā nedēļas nogale beidzot ir klāt. Vienlaikus šodien tev būs veicami vairāki steidzami pienākumi, kas jāpabeidz, citādi tava nedēļas nogale beigsies, nemaz nesākusies. Nemēģini kādu no tiem novelt saviem kolēģiem (jo viņi tavu projektu nepabeigs kvalitatīvi). Labāk pieņem visu, kā tas ir, šie uzdevumi ir pēdējais pieturas punkts pirms ilgi gaidītā ceļojuma.

Vērsis

Vērsis šodien ievēros, ka kāds cilvēks, kura iekarošanai veltīts laiks un iekšējie resursi, sāks atbildēt uz uzmanības apliecinājumiem. Tomēr kaut kur tavas dvēseles dziļumos, tu nevari sev samelot, ka šis cilvēks nav vēl viena trofeja un nekas vairāk. Saprotot savus patiesos nodomus, padomā vēlreiz – vai esi sācis godīgu spēli? Tikai iztēlojies: vēl mazliet, un šis cilvēks tevī patiesi iemīlēsies. Un tu nežēlīgi būsi salauzis viņa sirdi.

Dvīņi

Dvīņiem šodien derētu mainīt attieksmi pret savu otru pusīti. Kamēr tu dažādi viņu kritizē, tuvumā būs kāds, kuram ir pretējs viedoklis. Šis pievilcīgais cilvēks sāks apbērt tavu partneri ar komplimentiem, nebeidzot brīnīties, cik pievilcīgs, talantīgs un unikāls viņš ir. Ja tu nevēlies, lai šis cilvēks tev atņem partneri, nenoniecini viņu, bet lepojies!

Vēzis

Vēži šodien būs pieprasīti. Radinieki, kolēģi un draugi steigsies pie tevis ar vairākiem lūgumiem. Un šis ir brīdis, kad būsi aizņemts pats ar savām darīšanām, kuras nepieļauj kavēšanos! Vienlaikus tu sev neļausi kādam atteikt: “Nē, man nav laika tev palīdzēt”. Palīdzot visiem, kas lūdz, tu nogursi un pat vakarā ieplānotais notikums nespēs likt tev no tā atbrīvoties.

Lauva

Lauvām šodien nevajadzētu krist panikā viņu otras pusītes uzvedības dēļ. Tas, ko tu uztver kā vienaldzību, patiesībā ir nekas vairāk, kā pārmērīga noguruma sekas. Ļauj savam partnerim atvilkt elpu. Nenovērs viņa uzmanību ar runāšanu – ļauj pabūt vienatnē. Tas palīdzēs iegūt pārliecību, ka nogale ģimenes lokā noritēs, kā ieplānots.

Jaunava

Noskaņojums būs divējāds, un iemesls tam būs kāds cilvēks, kas atnesīs ne pārāk labas ziņas. Būs zināms un pamatots aizvainojums. Nepievērsiet uzmanību baumām, esiet reālists un vadieties pats pēc savas intuīcijas.

Svari

Svarus šodien varētu sagaidīt pārsteidzošs radinieku apciemojums. Kā vēlāk izrādīsies, šis cilvēks centīsies gūt tavu atbalstu kāda veida sarežģītā ģimenes strīdā. Tas ir tavās rokās, atbalstīt šo radinieku vai ne. Tomēr neaizmirsti, ar ko šie kari tiek izcīnīti. Tu vari visu padarīt labāku, pierunājot dusmīgo radinieku atmest ar roku šim “karam”, priekšroku dodot trauslam mieram.

Skorpions

Skorpions šodien sāks strādāt pie vienas no savām radošajām idejām, pa īstam ķeroties tai klāt brīvdienās. Dienas laikā papildus saviem profesionālajiem pienākumiem, tu sazināsies ar cilvēku, kas var palīdzēt pie tava projekta. Vakarā jums vajadzētu satikties, lai pārrunātu detaļas.

Strēlnieks

Strēlnieks šo dienu pavadīs, izbaudot lielu apkārtējo cilvēku ziņkārību. Viņi būs ieinteresēti, kā tu tik ātri zaudēji svaru, nopirki prestižu mašīnu, uzsākti attiecības ar apbrīnojami skaistu cilvēku vai sasniedzi kaut ko ne mazāk iespaidīgu. Pirms tu atklāj katru personīgās dzīves noslēpumu, brītiņu apdomājies – vai patiesi ir svarīgi tajā dalīties ar citiem, vai arī tev labāk patīk noslēpumainības aura ap tevi?

Mežāzis

Mežāži šodien nespēs pretoties ļoti pievilcīgas personas šarmam. Tu būsi tik apburts, ka dosi viņam nelielu mājienu, ka tev nebūtu nekas pretī satuvināties jau pavisam tuvā nākotnē. Atgriežoties mājās, tev vajadzētu apdomāt savu uzvedību. Ieskatoties acīs savai otrai pusītei, tu sāksi nosodīt sevi par iesaistīšanos šāda veida nodevībā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena Ūdensvīriem sagādās daudz prieka. Tu jau atkal pārliecināsi visus, ka esi izcils profesionālis, kas spēj pielāgoties un izpildīt pat vissarežģītāko uzdevumu. Vakarā pēc aizņemtas dienas dodies izklaidēties. Kādā bārā vai restorānā tu varētu pat satikt savu likteni! Tu iepazīsi cilvēku, kurš tevi apburs ar savu asprātību un skaistumu.

Zivis

Zivis šodien būs augstprātīgas, domājot par kolēģiem un zinot, ka tikai viņiem pienākas bonuss par pagājušā mēneša rezultātiem. Šī uzvedība nav pieļaujama, jo tu nevēlies ienaidniekus starp saviem kolēģiem. Daudz labāk būtu nemaz neteikt, ka gaidi bonusu vai cik liels ir tā apjoms. Starp citu, tev šo naudu nevajadzētu tērēt nevajadzīgām lietām, jo tas varētu būt pirmais noguldījums kādam lielākam pirkumam.

LA.lv