Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 7. jūnijam. Lēnām pār tiltu!0

Dienas noskaņa

Šodien daudziem būs ļoti grūti noturēties virsotnē. Tas nav pārsteidzoši, jo šai diena būs relaksējošs efekts, un šis efekts palēninās progresu šodien ieplānotajā. Atlikt visu malā un izbaudīt patīkamo dienu nav nemaz tik slikta ideja. Nepārdzīvo par to, arī atpūta kādreiz ir nepieciešama.

Auns

Auns šodien koncentrēsies uz jūtu un emociju jomu. Tu darīsi visu, lai tavās attiecībās atkal atgrieztos laime un saskaņa – gluži kā pirmajās jūsu iepazīšanās dienās. Šo impulsu pilnībā atbalstīs tava otra pusīte, un kopā jūs varat atrisināt visas nesaskaņas starp jums.

Vērsis

Šī diena sniegs Vērsim iespēju pienācīgi atpūsties. Tu varētu apciemot vecākos ģimenes locekļus. Mājās, kurās esi uzaudzis, tu varētu atgriezties bērnībā un atkal izbaudīt rūpes par sevi. Līdzko tu saviem vecākiem izstāstīsi par savām pašreizējām problēmām, viņi nekavējoties atradīs pareizo atbildi uz tām.

Dvīņi

Dvīņi šodien nedrīkst ļauties aizkaitinājumam. Kontrolē savas emocijas, lai tās neradītu ļoti lielu konfliktu. Ja šis konflikts tomēr sākas, cik ātri vien iespējams, centies to atrisināt, piespiežot sevi nomierināties. Pastāv risks, ka tavs oponents būs vēl eksplozīvāks nekā tu. Un, pats sliktākais, pēc šādas scēnas varētu ciest tava publiskā reputācija.

Vēzis

Vēzis šodien var sagaidīt lielus panākumus mīlestībā. Ja tev ir pastāvīgais partneris, iespējams grandiozs pārsteigums. Tā varētu būt ļoti vērtīga dāvana, par kuru tavs partneris iztērējis visus ietaupījumus. Ja tu esi viens, šodien tu varētu sastapties ar savu likteni.

Lauva

Lauvām šodien ieteicams ieklausīts visā, ko saka sirds. Tikai tā var precīzi izvērtēt, kurā virzienā tev vajadzētu doties. Nemeklē citus veidus, kā atrisināt šo vai kādu citu problēmu. Šīs problēmas tiks atrisinātas vienīgi tad, kad beidzot sapratīsi sevi un nekļūdoties apņemsies saprast, ko tu vēlies no attiecībām.

Jaunava

Jaunavām šodien nav ieteicams pieņemt svarīgus lēmumus, balstoties uz emocijām. Ja tev piepeši kaut kas patīk, nesteidzies to pirkt, neizvērtējot visas iespējas. Ja pēc šī spontānā pirkuma tavs ģimenes budžets sasniegs kritisku atzīmi, tas nav pieļaujams. Nepakļaujies šai iegribai, un tas palīdzēs izvairīties no lielām problēmām.

Svari

Šī diena sniegs Svariem pienācīgu atpūtu. Tu varēsi kārtīgi izgulēties, izrunāties ar ģimeni un paveikt visus apnicīgos mājas pienākumus. Vakarā centies ieplānot atpūtu, kas nesīs labumu tavam prātam. Apmeklē kādu izstādi, koncertu vai izlasi kādu grāmatu. Ja tu aizraujies ar radošumu, veltī tam pienācīgi daudz laika, jo šodien, iespējams, radīsi kaut ko patiesi ģeniālu.

Skorpions

Skorpions šodien izjutīs pastiprinātu pretējā dzimuma interesi. Tu neiebildīsi pret šo uzmanību, bet tu to neizpaudīsi publiski. Tavs romantiskais partneris būs greizsirdīgs par katru tev veltīto skatienu vai komplimentu. Neattaisnojies savas otras pusītes priekšā, jo tu pie nekā neesi vainīgs.

Strēlnieks

Šī diena Strēlniekam atnesīs nebeidzamu mieru. Tu beidzot tiksi vaļā no smagās problēmu nastas, kas tevi nospieda tik daudzus gadus. Līdz ar šo problēmu izzušanu, tu nekavējoties atradīsi mieru un labsajūtu, kuras tev tik ļoti pietrūka. Tagad vissvarīgākais tev un tavai ģimenei ir neļaut šīm problēmām atkal parādīties.

Mežāzis

Mežāzis šodien īstenos sarežģītu misiju. Tu nolemsi, ka neviens cits, izņemot tevi, nespēs atgriezt mieru un harmoniju tavu labāko draugu pārim. Tu dosies pie viņiem un nekavējoties uzsāksi sarežģītu dialogu, kura mērķis ir likt šiem cilvēkiem salabt. Tava misija atstās iespaidu, bet ne tik lielu, kā cerēji. Tavi draugi piekritīs nešķirties, bet viņiem neizdosies atrisināt savas problēmas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šo dienu pavadīs pārsteidzoši romantiski. Tu apciemosi nepazīstamas vietas un gūsi svaigu pieredzi, kā arī baudīsi lielisku ainavu. Šajā ceļojumā dosies kopā ar cilvēku, kuru tu vēlētos saukt par savu otru pusīti. Iespējams, jūs abi beidzot būsiet pārliecināti, ka jums vajadzētu būt kopā.

Zivis

Zivis šodien varētu piedzīvot nelielas skumjas. Tu atcerēsies cilvēku, kuru reiz mīlēji, un prātā sāksi salīdzināt bijušās attiecības ar esošajām. Šajos salīdzinājumos tavs iepriekšējais partneris uzvarēs. Tik vienkāršoti to aprakstot, tu ļoti aizskarsi cilvēku, kurš tevi tik patiesi mīl. Ja tu kaut ko mazliet vēlies izmainīt savās esošajās attiecībās, rīkojies delikāti. Tādas frāzes, kā “mans bijušais to darīja daudz labāk”, nav pieļaujamas!

LA.lv