Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 7. maijam. Jauni projekti iepriecinās!0

Dienas noskaņa

Šo dienu pavadīsi pilnīgā emocionālā komfortā, kaut arī dažiem cilvēkiem noteikti būs kaut kāda veida nepatīkama pieredze. Pēc labas atpūtas daudzi no mums šodien steigsies, lai uzvarētu cīņās biznesā, karjerā vai radošajos mērķos. Starp citu cilvēki ar radošām specializācijām šodien būs it īpaši veiksmīgi, jo viņi tiks apveltīti ar vēl nebijušu iedvesmu.

Auns

Auns šodien būs rotaļīgā noskaņojumā. Tu savā optimismā dalīsies ar visiem apkārtējajiem, un tāpēc starp taviem kolēģiem nebūs neviena, kurš būs drūms vai noskumis līdz ar jauna darba projekta uzņemšanos. Vienlaikus tu neaizmirsīsi par saviem pienākumiem un veiksi savus darba uzdevumus ideāli. Visi šīs dienas notikumi jau atkal pārliecinās vadību, ka tu esi tas, kuram vajadzētu saņemt paaugstinājumu.

Vērsis

Vērsim šodien nevajadzētu uzķerties uz āķa un noticēt ikvienam, kurš nāk pie tevis ar svarīgiem jaunumiem. Pastāv risks, ka kāds ar nodomu cenšas tevi maldināt saistībā ar kādu jautājumu. Esi piesardzīgs un vienmēr pārbaudi visus faktus. Kopumā šī diena neradīs daudz problēmu. Tev pietiks laika pabeigt esošo projektu, un vakarā tu vēlēsies atpūsties.

Dvīņi

Dvīņiem šī diena nesīs daudz problēmu saistībā ar finansēm. Cilvēks, kuram tu reiz aizdevi diezgan palielu summu, paziņos, ka ir bankrotējis, kas nozīmē, ka tuvākajā laikā naudu neatgūsi. Pats sliktākais, šis cilvēks nemaz neatvainosies, paziņojot visu augstākminēto. Uztver to, kā nopietnu mācību – neuzticēties tik viegli, ja kāds tev lūdz aizdot naudu.

Vēzis

Vēzi šodien nogurdinās profesionālais darbs. Acīmredzot vēlie vakari liks par sevi manīt. Varbūt vakar tu pārāk aktīvi atpūties, un nebūs viegli uzsākt normālu darba ritējumu. To izdosies uzsākt vienīgi pēc tam, kad tev un taviem kolēģiem paziņos, ka mēneša labākais darbinieks tiks pasludināts pēc šī mēneša snieguma. Tas tev atgriezīs cīņas sparu, lai arī laika visiem uzdevumiem varētu nepietikt.

Lauva

Lauvas šodien varētu būt nervozākas nekā parasti. Tu to jutīsi bez jebkāda pamatojuma, un daudzi tevi sauks par panikas cēlēju. Vēlāk tu sapratīsi, ka uz citiem atstāji dīvainu iespaidu apgalvojot, ka drīz tevi atlaidīs par nelielu kļūdu darbā. Par šo kļūmi tavs priekšnieks tevi tikai mazliet norās saprotot, ka tas varētu atgadīties arī ļoti profesionālam speciālistam.

Jaunava

Jaunavas šodien varētu steigties salabt ar saviem vecākiem. No viņiem būs atkarīgs tas, vai ilgi gaidītais pirkums patiešām būs iespējams. Nevēloties izsaukt vecāku dusmas, tu taktiski piekāpsies viņiem diskusijas laikā. Tas nekas, ja atliksi šo sarunu uz vēlāku laiku un nolemsi atgriezties pie tās, kad pirkums jau būs veikts.

Svari

Svariem šodien nebūs jācīnās par pretējā dzimuma uzmanību. Tavs atbruņojošais skatiens piesaistīs viņus kā magnēts. Ja tev nav nepieciešama kāda konkrēta cilvēka uzmanība, nekavējoties pārtrauc jebkāda veida kontaktu. Tas ir nepieciešams, lai vēlāk tavā dzīvē nebūtu apmāts fans vai piekritējs. Kopumā šī diena paies pozitīvā noskaņojumā.

Skorpions

Skorpions šodien būs apmulsis, skaitot savas finanses. Tu būsi pārsteigts, ka tās it kā maģiski ir palielinājušās. Garas analīzes laikā tu sapratīsi, ka visa šī nauda patiesībā ir tavi iekrājumi. Tas tevi iedvesmos pārvietot vēl vairāk naudas no sava maka uz banku.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien vajadzētu rūpīgi paskatīties apkārt, lai nepalaistu garām liktenīgu dāvanu. Varbūt tā ir paziņa, kas izmainīs tavu dzīvi, sadalot to divos dažādos periodos. Pirmais no tiem ir viss tas, kas noticis līdz šim, un otrais sāksies līdz ar brīdi, kad sāksi iedraudzēties ar ļoti autoritatīvu cilvēku. Šis cilvēks pavērs durvis uz laimīgu dzīvi.

Mežāzis

Mežāzis šodien būs tālu no nicīguma un bezjēdzīgiem žestiem. Pagaidām tu aizmirsīsi par izteikti tirdzniecisku pieeju finanšu sfērai. Izvēloties dāvanas kādam no ģimenes vecākajiem locekļiem, tu rīkosies kā dāsns cilvēks, kuram nav nekas pretī iztērēt visus ietaupījumus kāda mīļota radinieka dēļ. Šī dāvana atstās nenoliedzamu iespaidu uz saņēmēju, viņš būs priecīgs kā bērns, un tas būs tev labākais atalgojums.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien vajadzētu jaunu pieeju savai otrai pusītei. Tavs partneris piepeši pieprasīs vairāk romantikas, kam tu nebūsi gatavs. Vakarā tu savam partnerim ļoti vienkārši un tieši varētu pajautāt, vai patiešām jums kā pārim ir nepieciešamas visas šīs dejas, tikšanās zem mēness un citi žesti. Tava runa tiks uztverta labāk, ja izvēlēsies visvienkāršākos vārdus, lai aprakstītu savas sajūtas.

Zivis

Zivis šodien būs grūti apvainot par meliem un maldināšanu. Tu ar viltību atstāsi labu iespaidu uz potenciālajiem klientiem ar savām komunikācijas spējām. No vienas puses, tā ir maldināšana, bet tava sirdsapziņa to tev piedos. Tu rīkosies tieši tāpat, kā tavi sāncenši (dzimuši stratēģi un attapīgi manipulatori). Pielāgojoties viņu darba metodēm, tu gūsi īslaicīgus rezultātus, bet tu nevari turēties pie klientiem ar attapību vien.

LA.lv