Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi nedēļas nogalei. Sarīko atvadu ballīti vasarai (lai kāda tā bija)! 16

Foto-Shutterstock

Auns

Aunam būs sajūta, ka apkārtējie viņu pienācīgi nenovērtē ne mājās, ne darbā. Tomēr jācenšas izvairīties no konfliktiem, jo no tā cietējs būs tikai pats. Jāseko līdzi tam, ko runā, nedrīkst solīt to, ko skaidri nezina, ka varēs izpildīt. Piemērots laiks apmeklēt kultūras pasākumus vai paplašināt redzesloku. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Vērsis

Vērsis jutīsies apmierināts ar dzīvi, jo viss ritēs bez aizķeršanās. Veiksies sirdslietās. Piemērots laiks, lai izteiktu bildinājumu vai pasniegtu dāvanu mīļam cilvēkam. Var veikt kardinālas pārmaiņas, pakāpties pa karjeras kāpnēm, kā arī uzsākt kaut ko jaunu. Kaut arī apstākļi ir labvēlīgi, tomēr der atcerēties, ka katrai rīcībai ir sekas, par kurām pašam būs jāuzņemas atbildība.

Dvīņi

Dvīņi gribēs ienest savā dzīvē vairāk prieka, tāpēc ikdienā vairāk būs jūtams koķetums un rotaļīgums. Radoša pieeja iestrēgušu jautājumu risināšanā var dot labus rezultātus. Uzsākot ko jaunu un parakstot līgumus vai risinot aktuālus jautājumus, ieteicams būt tiešiem un konkrētiem. Nenopietna vai pavirša attieksme var radīt pārpratumus un līdz ar to spriedzi un konfliktus attiecībās.

Vēzis

Vēzis izjutīs vieglu aizkaitinājumu un neapmierinātību ar ģimenes locekļu attieksmi un rīcību. Būs sajūta, ka katrs domā tikai par savām vajadzībām un pilnībā ir aizmirsis par Vēža esamību. Ja gribas svētkus un romantiku, pašam būs tas jānoorganizē. Jāizvairās tikties ar netīkamiem cilvēkiem vai risināt sasāpējušus jautājumus. Piemērots laiks meditācijām un relaksējošām procedūrām.

Lauva

Lauvai būs vajadzīga iztēle un radoša pieeja ikdienas darbiem. Viss plūst un mainās, tāpēc jāiet laikam līdzi un jāizmanto jaunākie zinātnes sasniegumi, lai ieguldītie līdzekļi sniegtu vēlamos rezultātus. Ieteicams doties kādā pieredzes braucienā vai komandējumā. Vēlams atturēties no līgumu slēgšanas. Atpūtas brīžos ar radiniekiem vai kaimiņiem var braukt nelielā ekskursijā vai pārgājienā.

Jaunava

Visur, kur Jaunavas zīmē dzimušajiem ir teikšana, būs kārtība. Toties tur, kur nāksies paļauties uz citu godaprātu un izdarību, var rasties spriedze. Ieteicams izvēlēties tos darbus, kurus var veikt pats un nav jāsadarbojas. Jāizvairās no konfliktiem ar cilvēkiem, kuriem patīk gausties par dzīvi un sabiedrību. Piemērots laiks pasākumiem kopā ar draugiem un domubiedriem.

Svari

Svari centīsies rudenīgajā laikā un noskaņojumā saskatīt saulaino pusi. Šajā laikā nepieciešama piepūle, lai viss ritētu, kā ieplānots. Neko nedrīkst atstāt pašplūsmā. Piemērots laiks, lai izvērtētu un noteiktu tālākas rīcības plānu. Mājās un partnerattiecībās būs jūtama spriedze. Jānosaka prioritātes un enerģija jātērē tikai tām lietām, kas ir svarīgas šajā brīdī.

Skorpions

Skorpionam vairāk uzmanības jāpievērš savai pašsajūtai un veselībai, jo, lai aktīvi darbotos, vajag daudz enerģijas. Pārpūle un enerģijas pārtēriņš var izraisīt saslimšanu. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu maltīti un atturēties no vēlajām vakariņām, kas var izraisīt miega traucējumus. Labvēlīgs periods, lai caurlūkotu dokumentus un pabeigtu uz vēlāku laiku atliktus darbus.

Strēlnieks

Strēlniekam šis ir piemērots laiks, ja ir vēlme kaut ko mainīt savā darba vidē. Ja darba jomā viss apmierina, tad var atļauties sevi palutināt ar kādu sirdij tīkamu pasākumu kopā ar draugiem vai domubiedriem. Nav piemērots laiks ceļošanai, pirkumiem un naudas investēšanai, jo tam nebūs rezultātu. Ieteicamas relaksējošas procedūras vai SPA apmeklējums.

Mežāzis

Mežāzim galva būs pilna ar dažādām idejām un iecerēm. Pirms ko uzsākt, ir rūpīgi jāizvērtē ieguldījumi un ieguvumi, jo pieļautās kļūdas aprēķinos var radīt zaudējumus. Efektīvāk jāizmanto šābrīža resursi un jau iegūtā pieredze. Nav ieteicams slēgt līgumus un veikt darījumus ar lielākām naudas summām. Ikdienas darbus nedrīkst atlikt uz vēlāku laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs sajūta, ka no viņa tiek prasīts pārāk daudz. Lai mazinātu spriedzi un vienkāršāk tiktu galā ar pienākumiem, ieteicams pārrunāt jautājumus ar darba kolēģiem un arī ģimenes locekļiem par darba pienākumu sadali un atbildību. Jābūt godīgiem pret sevi un citiem, jo negodīga rīcība vai meli tiks atklāti. Vairāk laika jāatvēl atpūtai.

Zivis

Zivis izbaudīs savas agrākās darbības augļus. Aktuāls būs teiciens: “Ko sēsi, to pļausi.” Var rasties domstarpības partnerattiecībās, tāpēc viss laikus jāizrunā. Jābūt piesardzīgiem, jo šajā periodā būs paaugstināts risks iegūt traumas, kas var prasīt ambulatoru ārstēšanu vai ķirurģisku iejaukšanos. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai iegādāties transportlīdzekli un datortehniku.

LA.lv