Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops nedēļas nogalei. Uzzini, kurai zīmei jāapmeklē astrologs! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auns izjutīs pieaugam spriedzi partnerattiecībās gan darbā, gan mājās. Citu neizlēmība un nespēja pieņemt lēmumus darīs Aunu vai traku. Lai izvairītos no konfliktiem, labāk pievērsties tam, kur citu līdzdalība nav vajadzīga. Brīvajā laikā ieteicams palasīt kādu labu grāmatu vai apmeklēt teātra izrādi. Jābūt uzmanīgiem, vadot transportlīdzekli. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Vērsis

Vērsim labvēlīgi apstākļi, lai uzsāktu kaut ko jaunu. Piemērots laiks darba vides un sadzīves apstākļu uzlabošanai. Lielāka vērība jāvelta veselības un imūnsistēmas nostiprināšanai. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt mākslas un kultūras pasākumus. Kaut arī situācija ir labvēlīga, nav ieteicams šo laiku pavadīt laiskojoties un atpūšoties, bet gan likt pamatus turpmākai veiksmīgai darbībai.

Dvīņi

Dvīņiem jāpacenšas ar savu rīcību citus nekaitināt. Der atcerēties, ka attiecības ar cilvēkiem var sabojāt ātrāk nekā iegūt to uzticību. Nenovērtējiet citus par zemu! Iespējamas problēmas ar transportlīdzekļiem, tāpēc laikus jāparūpējas par to tehnisko stāvokli. Ieteicams atturēties no alkohola un bezrecepšu medikamentu lietošanas. Jāievēro likumi un sabiedrībā pieņemtās normas.

Vēzis

Vēzis būs ieviesis savu kārtību un panācis, ka viņa vēlmes tiek respektētas, tāpēc negribēs neko dzirdēt par pārmaiņām vai jaunām idejām. Vislabāk šajā periodā nodoties ikdienas darbiem un pieturēties pie pārbaudītām vērtībām. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām. Jāizvairās no pēkšņu lēmumu pieņemšanas. Var pirkt vai pārdot transportlīdzekļus.

Lauva

Lauvai pienācis brīdis, kad jāizvērtē reālā situācija, kādā tā atrodas. Jāizvairās vēlamo pieņemt par esošo, jo tas var sarežģīt turpmāko plānu realizēšanu. Pirms ko uzsākt, ieteicams pakonsultēties pie speciālistiem. Labvēlīgs laiks mācībām, dokumentu sakārtošanai un iesākto darbu pabeigšanai. Ieteicams nodarboties ar sportu un parūpēties par savu veselību.

Jaunava

Jaunava var saņemt citu atbalstu un palīdzību. Iespējams, ka nāksies šķetināt pagātnē neatrisinātos jautājumus vai tikties ar sen neredzētiem cilvēkiem. Jābūt godīgiem pret sevi un skaidri jāizsaka savi nolūki. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai un līgumu parakstīšanai. Jāieplāno brīvais laiks sev. Ieteicams apmeklēt sevis pilnveidošanas kursus vai izlasīt kādu labu grāmatu.

Svari

Svariem būs sajūta, ka pienācis laiks kaut ko mainīt savā dzīvē. Tāpēc ieteicams apmeklēt astrologu vai kādu citu speciālistu, kurš palīdzēs noskaidrot tās darbības jomas, kas ir labvēlīgākas pašrealizācijai. Saspringts stāvoklis valdīs mājās un personiskajās attiecībās. Labvēlīgs laiks sevis pilnveidošanai un nākotnes plānu noteikšanai. Ieteicams apmeklēt relaksējošas procedūras.

Skorpions

Skorpionam viss ritēs savu gaitu, bet tas nenozīmē, ka var ļauties slinkumam. Labvēlīgs laiks kontaktu paplašināšanai, jaunas pieredzes iegūšanai un sevis pilnveidošanai. Citu pieredze un zināšanas ļaus kvalitatīvāk izmantot resursus. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas. Ieteicams sekot principam: “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!”

Strēlnieks

Strēlnieks tiks uzklausīts un sadzirdēts, tāpēc ir piemērots laiks, lai ieviestu jaunas lietas, uzlabotu dzīves un darba kvalitāti. Ir iespēja uzlabot savu finansiālo stāvokli. Lai izvairītos no spriedzes mājās, laikus jāplāno darbi. Nav ieteicams lietot treknus ēdienus, alkoholu, bezrecepšu medikamentus, jo pastāv saindēšanās risks. Labvēlīgs laiks kopīgiem pasākumiem ar draugiem.

Mežāzis

Mežāzim būs aktīvs darbošanās periods, tāpēc vajadzēs agrāk iegūtās zināšanas un pieredzi. Pārdomāti jāplāno laiks un darbi, kā arī stigri jāievēro darba grafiks. Labs laiks, lai piesaistītu jaunus biznesa partnerus un slēgtu sadarbības līgumus. Jācenšas izvairīties no citu kritizēšanas un nosodīšanas. Jāpiestrādā pie ārējā tēla pilnveides un reklāmas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs izjutīs nogurumu, un tas radīs spriedzi. Labvēlīgs laiks paplašināt savu redzesloku, apmeklēt kultūras pasākumus un veidot savu tēlu. Nav ieteicams dot padomus, ja jums to neviens nevaicā. Labvēlīgs laiks ceļošanai un juridisku jautājumu kārtošanai. Veselības nostiprināšanai ieteicamas fiziskas aktivitātes, pirts apmeklējumi vai masāžas. Pārdomāti jāplāno izdevumi.

Zivis

Zivīm lielāka uzmanība jāvelta savam veselības stāvoklim, jo nevērīga attieksme pret to var prasīt gan ilgstošu ārstēšanos, gan paprāvus izdevumus. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi pārsniegs ieņēmumus. Labvēlīgs periods, lai noteiktu prioritātes un sakārtotu darba vidi. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un slinkumam. Ieteicams nodarboties ar sportu vai vingrošanu.

 

LA.lv