Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 9.jūlijam. Riskē, liktenis būs tev labvēlīgs!0

Dienas noskaņa

Veiksmīgs laiks saimniecisku jautājumu risināšanai, remontam un mājokļa labiekārtošanai. Iespējams negaidīts pavērsiens mīlestībā, kas izgaismos tavu potenciālu. Noskaņojies uz laimīgu vilni – tādējādi tu uz ilgu laiku piesaistīsi sev veiksmi. Pavērsies jauni horizonti. Riskē, būvē pašus neticamākos plānus un ķeries pie to īstenošanas – liktenis ir tavā pusē.

Auns

Iespējams, tavā liktenī iesaistīsies cilvēki, kas vecāki par tevi, vai ir augstākos amatos. Tas vislabvēlīgākajā veidā atsauksies uz tavu darbību. Komerciāli braucieni šomēnes nav vēlami.

Vērsis

Šodien Vēršiem var rasties vēlme reorganizēt savu sadzīvi. Veiksmīgs laiks saimniecisku jautājumu risināšanai, remontam un mājokļa labiekārtošanai. Gribasspēks, pacietība un izturība palīdzēs atrisināt daudzas personiskās problēmas.

Dvīņi

Iespējams negaidīts pavērsiens mīlestības jomā, kas atklās Dvīņu potenciālu. Starp draugiem viņi varēs atrast pielūdzējus, bet starp pielūdzējiem – draugus. Noskaņojies uz laimīgu vilni – tādējādi tu uz ilgu laiku piesaistīsi sev veiksmi.

Vēzis

Tieši tagad daudzi Vēži sajutīs pacēlumu, spēku un iedvesmas pieplūdumu. Viņiem pavērsies jauni horizonti. Riskē, būvē pašus neticamākos plānus un ķeries pie to īstenošanas – liktenis ir tavā pusē.

Lauva

Diena nav labvēlīga, lai vērstos augstāk stāvošajās instancēs. Daudziem neizdosies izvairīties no nodokļu inspekcijas un citu kontrolējošo organizāciju pārbaudēm. Pakāpeniski visas kaislības norims un atlikusī dienas daļa būs veiksmīga ne tikai darba, bet arī karjeras izaugsmes jomā. No rīta pacenties nerādīties acīs priekšniekam. Taču dienas gaitā neatsakies no jauniem uzdevumiem; tie palīdzēs tev nodemonstrēt savas labākās īpašības.

Jaunava

Domājams, šodien tev nāksies steidzami atrast līdzekļus, lai tiktu galā ar ekstraordināru situāciju. Nekrīti panikā. Mierīgi novērtē situāciju un izskati visus iespējamos variantus problēmas atrisināšanai. Tikai pēc tam pieņem lēmumu.

Svari

Iespējama ilgstošu sakaru saraušana, traģiska šķiršanās vai atvadas no mīļotā cilvēka. Slikta pašsajūta un enerģijas trūkums uz Svaru dzīves lietišķo pusi atsauksies ne labākajā veidā. Tev būs ļoti grūti koncentrēties un atrisināt pat vienkāršākos jautājumus. Nenervozē lieki, paļaujies uz tuvu cilvēku palīdzību un veselo saprātu.

Skorpions

Šodien tu vari sevi parādīt kā cilvēks, kas ir visnotaļ praktisks un zina visam cenu. 9.jūlijā tev var parādīties vajadzība pastāvīgi atjaunināt savu sadzīvi, sākt remontu, iegādāties jaunas mēbeles. Koncentrējies vienas problēmas risināšanai. Citādi būtiski tēriņi var izraisīt tuvinieku neapmierinātību.

Strēlnieks

Iespējams, tev šodien nāksies saskarties ar problēmām attiecībās ar valsts institūcijām. 9.jūlijā gaidāmi pārpratumi dokumentu un tūrisma vīzu noformēšanā. Ļoti uzmanīgi pārbaudi visus dokumentus, kurus paraksti.

Mežāzis

Mežāži var ar pilnām tiesībām priecāties par dzīvi. Parādīsies jauni draugi un iespēja uzlabot savus sadzīves apstākļus. Daudzi izveidos ģimeni, sāks rūpīgi un apņēmīgi būvēt un iekārtot savu dzīvi. Tu esi pārāk taupīgs. Ja tavs partneris viegli tērē naudu, tev var rasties problēmas. Tev nāksies pārvarēt daudzus šķēršļus ceļā uz laimi. Ideāla ģimenes savienība – divi Mežāži.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudziem Ūdensvīriem šodien parādīsies iespēja doties tālā braucienā kopā ar kādu no lietišķajiem partneriem un tur savienot darbu ar atpūtu. Ir izredzes izmantot sponsoru vai mecenātu naudu. Tev gribēsies gūt jaunus iespaidus, asas izjūtas, bet it visā ievēro mēru. Izvairies no jebkādām pārmērībām. 9.jūlijā esi savaldīgs un lakonisks lietišķu tikšanos un sarunu laikā.

Zivis

Iespējamas bažas kaut kādu papīru (vēstuļu, dokumentu) dēļ. Šī diena nav labvēlīga, lai iesniegtu prasības tiesā un noformētu jebkādus dokumentus. Jebkurā dzīves jomā tev izdosies gūt lielus panākumus, ja iesi pa apvedceļiem, vienlaikus saglabājot uzticību saviem ideāliem un morāles principiem.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv