Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 9. jūnijam. Laime smaidīs mērķtiecīgajiem!0

Dienas noskaņa

Šodien ir vērts ķert veiksmes mirkli – tāpēc svarīgi ir visu darīt ātri. Pat steigā vai ārkārtas situācijā nevajag zaudēt aukstasinību un ignorēt drošību.

Auns

Auniem nevajag palaist garām veiksmīgu aktivitātes brīdi. Lielāko veiksmi nesīs darbība komandā un akcijas, kas vērstas uz vispārēju labumu. Var notikt vai ir gaidāms ceļojums. Lai izpildītu pienākumu vai īstenotu iecerēto plānu, tev nāksies kaut kādā mērā sevi ierobežot.

Vērsis

Vēršiem zvaigznes iesaka sarīkot eksperimentu, un atteikties no šādas iespējas nevajag. Neapšaubāmi šodienas darbību plusi – ātra atdeve un visaugstākā konkrētības pakāpe. Tev nevajadzēs ilgi domāt, esi uzvarējis vai zaudējis. Pēdējā gadījumā būs ne tik grūti atrast kļūdu un labot to uz karstām pēdām. Ja ņemsi vērā gūto mācību, nākotnē tev šajā jomā nebūs problēmu.

Dvīņi

Šodien zvaigznes iesaka Dvīņiem strādāt draudzīgā komandā, vai arī ņemot vērā savu no dabas doto informācijas izplatītāja lomu, pastāstīt par aktuālajiem notikumiem savā grupā. Daudziem Dvīņiem ies pie sirds šīs diennakts dinamiskums un iespēja ciešāk saskarties ar progresīvām tendencēm.

Vēzis

Šodien Vēžiem nepieciešamas tādas īpašības kā mērķtiecīgums, operativitāte, lietišķums, drosme, profesionālisms, noturība pret stresu. Var noderēt menedžera talants. Parādot šo iezīmju kopumu, tu sasniegsi plānoto lietu ātrāk, nekā domāji.

Lauva

Šī diena pacels Lauvu kaujiniecisko noskaņojumu un piedāvās viņiem atcerēties par savas dabas ugunīgo būtību. Ir vērts ķert veiksmes mirkli, ja tu vēlies izrādīt personīgo iniciatīvu vai dalīt to ar draugiem.

Jaunava

Jaunavām šodien ir vērts nodoties neparastām, riskantām nodarbēm, taču izvairoties no pārmērīgas neapdomības. Pat steigā vai ārkārtas situācijā nevajag zaudēt aukstasinību un ignorēt drošību. Standarta apdrošināšana neizslēgs visas problēmas, bet mazinās to varbūtību.

Svari

Šodien daudzi Svari saskarsies ar iniciatīvas pārņemšanu. Sveša enerģija mutuļot mutuļos, un labi, ja tā būs tava līdzgaitnieka, nevis pretinieka enerģija. Konkurēt šodien ir bezjēdzīgi vai nedroši.

Skorpions

Skorpionam vajadzēs izrādīt veiklību, saprātīgumu un atjautību. Daudzus Skorpionus gaida steidzams darbs, neparasts uzdevums vai vesela sērija piespiedu rūpju. Dienas kārtībā var nonākt jautājums, kas saistīts ar sadzīvi, ģimenes rūpēm, dienesta pienākumiem, veselību, remontu, treniņiem.

Strēlnieks

Šodien Strēlniekam nevajag tiekties iegūt lomu, kas nav saprotama parastiem ļaudīm, vai kļūt par noslēpumaino “lielo bosu”. Tu jutīsies laimīgāks, ja iegūsi iespēju piedalīties kaujā personiski pat tad, ja ģenerāļa vietā tev nāksies samierināties ar ierindnieka lomu.

Mežāzis

Diena mudina Mežāžus būt spontāniem un piesardzīgiem vienlaikus. Atrodot līdzsvaru starp šīm īpašībām, tu atrisināsi pašu sarežģītāku uzdevumu. Šodien nav vēlams vilcināties un baidīties, bet tikpat kaitīgi ir bezjēdzīgi riskēt. Par kļūdu, iespējams, būs jāsamaksā ar zaudējumu, pārpūli, traumu, ierastās mājas kārtības izjaukšanu vai iecerētā biznesa plāna neizdošanos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem diena sniedz lauku darbībai, bet ar būtisku atrunu. Ja tu laikus nesapratīsi, no kuras puses var atnākt problēmas vai ierobežojumi, tava uzņēmuma veiksme būs zem jautājuma zīmes. Un otrādi – pareizi nospraužot maršrutu un prasmīgi apejot šķēršļus, tu panāksi visu, ko gribēsi.

Zivis

Šodien Zivju dzīves ritmu diktēs nepieciešamība, dažkārt steidzama. Iespējama steiga. Labāk risināt esošos uzdevumus, nevis globālus jautājumus. Šodien tu vari iegādāties, piemēram, darba instrumentus vai rezerves daļas automašīnai.

Avots: “esotericblog.ru”

LA.lv