Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 9. maijam. Rīkojies tā, lai pašam prieks!0

Dienas noskaņa

Trešdiena būs labvēlīga visiem tiem, kuri dos priekšroku apdomīgai rīcībai, bet kļūdas gadījumā nekavēsies to atzīst un darīt visu, lai jautājumu atrisinātu. Atceries: Visums dod otro iespēju tiem, kuri paši to palūdz!

Auns

Visiem, kas šodien vēršas pie tevis ar vēlmi iesaistīt tevi kaut kādā avantūrā, vērts skaidri un stingri atteikt. Šī diena nav piemērota aktīvām, vēl jo vairāk – agresīvām darbībām. Pat ja ļoti gribētos mesties cīņā ar visu sparu, vērts nedaudz piebremzēt!

Vērsis

Neļauj savai Vērša spītībai vai neizpratnei ņemt virsroku – citādi šodien sagrēkosi, par ko nāksies samaksāt ar vienatni brīdī, kad to nepavisam nevēlēsies. Labāk piekāpies, ieguvums ir tā vērts!

Dvīņi

Šodien svinēsi kaut nelielu, tomēr uzvaru. Kas vēl labāk, šī diena nesīs apkārtējo cieņu un apbrīnu. Tu jau sen to esi pelnījis!

Vēzis

Šodien ir laba iespēja gūt atzinību, tiesa gan, panākumu labā nāksies nedaudz pasvīst un kaut ko izdarīt. Nav tik svarīgi, kas tieši būs jādara, galvenais, lai tas būtu pamanāms ar neapbruņotu aci.

Lauva

Tavs šarms šodien būs spožāks par sauli. Visu vainagos lieliskās runas dāvanas – tev pretī stāties nespēs neviens. Pāris lieliskas piruetes, un tu būsi iekarojis kādu sirdi. Vai tu to vēlējies? Uz to jāatbild pašam, bet zvaigznes iesaka ar jūtām lieki nespēlēties.

Jaunava

Sāc dienu ar nelielu kafijas dzeršanu patīkamā sabiedrībā. Parasta saruna ar šo cilvēku pakāpeniski pāries nākotnes plānu celtniecībā, un tā visa rezultātā var rasties ideja, kas pirmajā brīdī gan šķitīs traka, bet būs vērts mēģināt to īstenot!

Svari

Tava iejūtība un spēja iejusties citu ādā ir vienkārši apbrīnojama. Bet šodien tu vispār atgādini iemiesojušos eņģeli. Tev nav apnicis būt tik labam? Laiks pārliecināties, ka apkārtējie to pienācīgi novērtē!

Skorpions

Šodien labāk nemeklē kompāniju, tev var rasties grūtības komunikācijā ar citiem cilvēkiem. Reizēm ir pat labi, ka vienīgais, kas uzklausa tavas apsūdzības, ir klusi murminošais televizors.

Strēlnieks

Kādā drauga palīdzīgā roka šodien darīs tev daudz laba. Priecājies par šo iespēju un nežēlojies par dzīvi vairāk, nekā tieši nepieciešams. Vai tad viss jau nav krietni labāk, ja apzinies, ka tev ir šādi draugi? Pretējā gadījumā vēlēšanās tev palīdzēt citiem ātri vien pazudīs.

Mežāzis

Šodien ne melodiska balss, ne izteiksmīgi žesti nepalīdzēs nevienu pārliecināt. Labāk arī necenties, citādi vēlāk būs neērti atkal atgriezties pie šī paša jautājuma.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Samazini līdz minimumam tālruņa sarunas un saraksti. Šodien tev sarunas biedrs jāredz, lai izvairītos no pārpratumiem un neskaidrībām. Ieklausoties šajā padomā, iespējams, parādīsies iespēja sākt jaunu, interesantu sadarbības projektu!

Zivis

Nevajadzētu vilšanos kādā cilvēkā, projektā vai norisē izmantot kā attaisnojumu savām kļūdām un muļķīgai rīcībai. Ja esi kļūdījies, vislabākais risinājums ir mēģināt kaut ko darīt, lai to labotu. Izdari šodien kaut ko tādu, par ko pašam prieks!

LA.lv