Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 9.martam. Vakars kā radīts izklaidēm!0

Auns

Saņemsiet ievērojamu peļņu, ko tūlīt pat gribēsiet iztērēt dārgai un sen kārotai lietai. Neaizmirstiet, ka nauda, cik ātri ienāk, tik ātri iziet. Ar vadību būs nopietnas sarunas, kas visu noliks savās vietās. Pēc sarunas sapratīsiet, kā strādāt tālāk un kādā virzienā doties. Izvairieties no lielas fiziskas slodzes.

Vērsis

Parādiet savu profesionālismu ne tikai darbā, bet arī sadzīves lietās. Jūs varat tikt galā gandrīz ar jebkuru uzdevumu, tāpēc neslēpiet šo savu spēju. Parūpējieties par veselību, lai izvairītos no iesnām vai alerģijas. Vakaru pavadiet tuvu draugu vai mīļotā cilvēka kompānijā.

Dvīņi

Ja izrādīsiet pārlieku aktivitāti, kolēģi jūs sāks uztvert kā konkurentus. Savus plānus labāk paturiet pie sevis. Ir vērts savas idejas un mērķus kādu brīdi paturēt noslēpumā pat no tiešās priekšniecības. Taču nebaidieties par savām jūtām runāt ar mīļoto cilvēku. Jūsu izredzētais jau sen gaida, kad spersiet izšķirošo soli.

Vēzis

Turpiniet ceļu nospraustajā virzienā, taču uzmanieties krustcelēs un pagriezienos. Necentieties sevi salīdzināt ar tiem, kas nav pat jūsu mazā pirkstiņa vērti. Jums ir lemts savs ceļš dzīvē, tāpēc nepievērsiet uzmanību skauģiem. Vakarā jūs gaida jautras izklaides draugu lokā. Tomēr esiet uzmanīgi ar alkoholu.

Lauva

Izvairieties no avantūrām, laba diena vecu parādu nokārtošanai, kā arī lai pieņemtu izšķirošus lēmumus. Vientuļnieki varēs iemīlēties no pirmā acu skata, un tās būs abpusēja mīla. Ģimenes cilvēkiem vakars jāpavada mājās kopā ar tuvajiem. Sarūpējiet viņiem pārsteigumu.

Jaunava

Diena sola strīdus un izskaidrošanās, taču palieciet pie saviem uzskatiem. Turieties pie vispārpieņemtajiem noteikumiem, lai izvairītos no likuma pārkāpuma un nopietnām nepatikšanām. Parūpējieties par veselību.

Svari

Jums liksies, ka esat visiem parādā. Parādus ir labāk nokārtot laikus, un neieviest jaunus. Esiet piekāpīgāks pret saviem radiniekiem, lai izvairītos no konfliktiem. Ļaujieties savām iemīļotajām nodarbēm, un, kas zina, varbūt tas kļūs par patiesas baudas un ienākumu avotu.

Skorpions

Saņemsiet ne visai labas ziņas, kas pabojās garastāvokli. Arī nesen sāktās romantiskās attiecības var nebūt tik patiesas, kā likās. Labāk tuvākajā laikā koncentrējaties uz karjeru un atsakieties no jaunām attiecībām. Daudz naudas iegūsiet, ja atrisināsiet finanšu jautājumus un citas lietas, kas nesīs panākumus.

Strēlnieks

Sāksiet justies kā īsta zvaigzne, un tas būs pelnīti jūsu ieguldītā darba dēļ. Būs iespēja izpausties jūsu mākslinieciskajiem talantiem. Lai talants īstenotos, vajag vairāk pacietības un piepūles. Vakarā var gadīties izbrauciens ārpus pilsētas.

Mežāzis

Pavērsies plaši iespēju apvāršņi, pat tik plaši, ka būs grūti kontrolēt situāciju. Atcerēsieties par interesantu, bet ne jaunu ienākumu avotu. Par spīti vecām kļūdām un, pieliekot maksimumu pūļu, sasniegsiet panākumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Domājiet labas domas, un tās piepildīsies. Neļaujiet, lai jūs iespaido, palieciet pie saviem uzskatiem. Tomēr ņemiet vērā kolēģu viedokli. Vakarā jūs gaida naudas balva par izdarītu darbu.

Zivis

Nedzenieties pēc peļņas, jo tā varat vairāk zaudēt, nekā iegūt. Darbā būs iespēja izpaust savu talantu pilnā mērā. Tomēr nekļūstiet iedomīgi un neatsakiet padomu jaunākiem kolēģiem. Privātajā dzīvē situācija stabila, taču neaizmirstiet piestrādāt pie jūtām.

Avots: mlady.net.

LA.lv