Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tiešais diplomāts. Kādas īpašības vislabāk raksturo Aunu mājās un darbā? 16

Ilustrācija – Shutterstock

Saule caur Auna zodiaka zvaigznāju iet no 20. marta plkst. 12.29 līdz 20. aprīlim plkst. 0.27.

Kādu pasauli un sevi redz Auni?

Auns ir aktīvs un vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem. Viņam nepatīk rutīna un cilvēki, kas ilgi nevar sataisīties, lai kaut ko uzsāktu. Šā iemesla dēļ citi viņu uzskata par nepacietīgu un tādu, kas visu dara steigā, nereti pieļaujot neuzmanības vai paviršības kļūdas. Tomēr tas ir tikai pirmais iespaids, jo pašam Aunam ir svarīgi, lai tas, ko viņš dara, būtu kvalitatīvi un neviens nevarētu pārmest par slikti paveiktu darbu.

Auns pēc dabas ir privātīpašniecisks, kam patīk labas un kvalitatīvas lietas, tāpēc neuztur kontaktus ar cilvēkiem, kas ir pašlabuma meklētāji. Savu brīvo laiku labprāt pavada kopā ar ģimeni, radiniekiem un domubiedriem. Labprāt dodas nelielos ceļojumos vai daudz lasa.

Ģimenē Aunam patīk iedibināt savu kārtību, bet tajā pašā laikā ir gādīgs un rūpējas, lai visa kā būtu pietiekami. Brīvbrīžiem izvēlas vaļaspriekus, ko lielākoties var atļauties turīgi cilvēki, jo sev Auns izvēlas labāko no tā, kas ir iespējams.

Darbā patīk, ka valda zināma kārtība un lietas atrodas savās vietās, tāpēc citiem bieži atgādina par vispārpieņemtajām normām.

Kas attiecas uz veselību, Auns ir gatavs iet un darboties, līdz organisms atsakās klausīt, tāpēc bieži ir gadiem ielaistas slimības. Bet, tā kā viņš ir aktīva dzīvesveida piekritējs, organisms ir norūdīts un spējīgs izturēt pārslodzes.

Partnerattiecībās gan personiskajā dzīvē, gan darbā cenšas būt diplomāts, kaut arī ir diezgan tiešs.

Saistītie raksti

Attiecībā uz citu vērtībām Aunam svarīgākais ir godīgums, ar to domājot, ka es pret tevi izturēšos tieši tāpat, kā tu pret mani. Šīs īpašības dēļ daudzi Aunu uzskata par samērā ļaunatminīgu, bet viņš pats domā, ka viņam vienkārši ir ļoti laba atmiņa.

Aunam ir plašas intereses, tāpēc patīk sevi izglītot un pilnveidot, bet labprāt arī dod citiem padomus un pamāca, kā dzīvot.

Karjeras jautājumos Auns zina, ko grib un kādu rezultātu vēlas panākt. Viņš ir gatavs ilgi un pacietīgi darboties, līdz beidzot ir iegūts vēlamais rezultāts. Par draugiem izvēlas cilvēkus, kuriem viss ir pašiem, kuri ir ar plašu redzesloku un izglītoti, ar kuriem ir patīkami pavadīt kopā savu brīvo laiku. Visvairāk pārdzīvo, ka neprot savaldīt mēli, ja redz, ka citi uzvedas bezkaunīgi vai negodīgi.

LA.lv