×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. marts, 2017
Drukāt

Tiešais diplomāts. Kādas īpašības vislabāk raksturo Aunu mājās un darbā? (1)

Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock

Saule caur Auna zodiaka zvaigznāju iet no 20. marta plkst. 12.29 līdz 20. aprīlim plkst. 0.27.

Kādu pasauli un sevi redz Auni?

Auns ir aktīvs un vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem. Viņam nepatīk rutīna un cilvēki, kas ilgi nevar sataisīties, lai kaut ko uzsāktu. Šā iemesla dēļ citi viņu uzskata par nepacietīgu un tādu, kas visu dara steigā, nereti pieļaujot neuzmanības vai paviršības kļūdas. Tomēr tas ir tikai pirmais iespaids, jo pašam Aunam ir svarīgi, lai tas, ko viņš dara, būtu kvalitatīvi un neviens nevarētu pārmest par slikti paveiktu darbu.

Auns pēc dabas ir privātīpašniecisks, kam patīk labas un kvalitatīvas lietas, tāpēc neuztur kontaktus ar cilvēkiem, kas ir pašlabuma meklētāji. Savu brīvo laiku labprāt pavada kopā ar ģimeni, radiniekiem un domubiedriem. Labprāt dodas nelielos ceļojumos vai daudz lasa.

Ģimenē Aunam patīk iedibināt savu kārtību, bet tajā pašā laikā ir gādīgs un rūpējas, lai visa kā būtu pietiekami. Brīvbrīžiem izvēlas vaļaspriekus, ko lielākoties var atļauties turīgi cilvēki, jo sev Auns izvēlas labāko no tā, kas ir iespējams.

Darbā patīk, ka valda zināma kārtība un lietas atrodas savās vietās, tāpēc citiem bieži atgādina par vispārpieņemtajām normām.

Kas attiecas uz veselību, Auns ir gatavs iet un darboties, līdz organisms atsakās klausīt, tāpēc bieži ir gadiem ielaistas slimības. Bet, tā kā viņš ir aktīva dzīvesveida piekritējs, organisms ir norūdīts un spējīgs izturēt pārslodzes.

Partnerattiecībās gan personiskajā dzīvē, gan darbā cenšas būt diplomāts, kaut arī ir diezgan tiešs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā arī ir.Gandrīz.

Draugiem Facebook Twitter Google+