×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. marts, 2014
Drukāt

Horoskops Auniem: ātri aizsvilstas, bet ļaunu prātu netur

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Auna Zodiaka zvaigznāju iet no 20. marta plkst. 18.57 līdz 20. aprīlim plkst. 06.55.

Cilvēki, kuri dzimuši Auna zodiaka zīmē ir aktīvi un darboties mīloši. Viņiem patīk, ja apkārt ir skaista un sakopta vide. Daudziem piemīt laba humora izjūta un alkas izbaudīt dzīvi tās daudzveidībā. Martā dzimušajiem Auniem svarīgi, lai vide, kurā viņi uzturas, būtu harmoniska – gan kārtības ziņā, gan cilvēku savstarpējās attiecībās. Toties aprīlī dzimušajiem svarīgāka ir drošības sajūta. Tāpēc šie cilvēki cenšas veidot stabilu dzīves un darba vidi kā mājās, tā arī darbā.

Auniem piemīt strauja daba, tāpēc viņi var ātri aizsvilties un asi paust savu neapmierinātību, bet pēc brīža jau runāt ar jums tā, it kā nekas nebūtu noticis. Šā tipa cilvēki reti kad apvainojas vai ilgi tur aizvainojumu sevī. Viņi drīzāk pārtrauc attiecības ar tiem, kuri viņus sāpina vai aizvaino, un dodas dzīvē uz priekšu pretī jauniem izaicinājumiem.

No 20. līdz 31. martam dzimušie ir uguns stihijas Auni – šā tipa cilvēkiem patīk aktīvs dzīvesveids. Tāpēc viņi vēlas redzēt sev līdzās draudzīgus, zinātkārus un darbīgus ļaudis. Uguns stihijas Auni par partneriem izvēlas tādus, kuri ir patstāvīgi un paši spēj pieņemt lēmumus. Viņiem nepatīk cilvēki, kuri ir neizlēmīgi vai gaida, ka citi rīkosies viņu vietā.

No 1. līdz 10. aprīlim dzimušie ir zemes stihijas Auni – šā tipa cilvēki tiecas pēc tiem, kuri prot gan strādāt, gan atpūsties. Ciena tos, kuri dzīvē daudz sasnieguši, pateicoties savam čaklumam un neatlaidībai. Tāpēc viņi izvēlas tādus partnerus, kuri ir gan strādīgi, gan uzticīgi, ar kopīgām idejām un iecerēm. Nepatīk cilvēki, kuri grib dzīvot vai izklaidēties uz citu rēķina.

No 11. līdz 20. aprīlim dzimušie ir gaisa stihijas Auni – šie cilvēki ir apveltīti ar lielu fizisko un psihisko enerģiju. Gaisa stihijas Auni tiecas pēc cilvēkiem, kuru klātbūtnē var brīvi paust savas domas un emocijas. Rutīna un dzīve bez jauniem iespaidiem viņus nomāc. Nepatīk cilvēki, kuriem, izņemot mājas un darbu, nekas cits neinteresē, kā arī tie, kuriem nav savas pašcieņas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+