Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops cilvēkiem, kurus vienlīdz spēcīgi ietekmē divas zodiaka zīmes. Pārsteidzoši!1

Foto – Fotolia

Valis. 13. – 26. aprīlis

Reizēm ievērojam, ka mūsu zodiaka zīmes īpašības, maigi sakot, nesakrīt ar to, kā mēs paši uztveram sevi un kā mūs raksturo apkārtējie cilvēki. Cēlonis šai nesakritībai varētu būt arī tas, ka pie debess juma ir tik daudzi un dažādi zvaigznāji, ka savējie ir pat tiem, kuri dzimuši divi dažādu horoskopa zīmju savstarpējās pārklāšanās periodā.

Astrologi uzskata, ka starp divām zīmēm dzimušajiem ir gan vienas, gan otras zodiaka zīmes īpašības, bet reizēm viņi var pat ļoti atšķirties no šo zīmju “standarta tipiem”. Tas saistīts ar vēl viena zodiakālā apļa esamību. Tajā ietilpst vēl 12 zodiaka zīmes, kas ietekmē šajos starpposmos dzimušos spēcīgāk nekā visiem labi pazīstamais galvenais zodiaka aplis.

Valis. 13. – 26. aprīlis

Šajā periodā dzimušie cilvēki izrādās mierīgāki un pacietīgāki nekā ugunīgie Auni, bet daudz mazāk flegmatiski nekā Vērši. Viņi tiecas pēc materiālās labklājības un liek lietā savu ievērojamo darba mīlestību savas labklājības celšanai.

Mednieks (Orions). 14. – 27. maijs

Vērša un Dvīņu apvienojumā iznāk cilvēks, kas atrodas krustcelēs – viņam jāizdara sava izvēle. No Zemes stihijas viņš smeļas pieredzi un zināšanas, bet no Gaisa – divējādo dabu un vieglumu.

Stūrmanis (Kuģis). 14. – 28. jūnijs

Tie ir cilvēki, kas patiesi tiecas pēc jaunām zināšanām kā īsti Gaisa stihijas pārstāvji, un tai pašā laikā bieži padodas šaubām un bailēm. Stūrmanis ir pirmais kolonists, kas stāv pie jaunas civilizācijas šūpuļa, vai stūrmanis, kas vada kuģi pretī romantiskiem piedzīvojumiem. Ārkārtīgi zinātkārs un komunikabls, atgādina dzīvu enciklopēdiju.

Lielie greizie rati. 16. – 29. jūlijs

Šajā periodā dzimst cilvēki, kas apveltīti ar ārkārtīgi augstu radošo potenciālu. Vēža jutīgums un Lauvas drosme padara viņus par harismātiskām un pievilcīgām personībām. Viņi ir vērsti uz panākumiem, bet iet pa jau iestaigātiem ceļiem.

Bruņinieks (Herakls). 16. – 29. augusts

Lauvas un Jaunavas īpašību apvienojumā dzimst cilvēki, kuriem piemīt gan holeriķa, gan flegmatiķa rakstura iezīmes. Viņi ir vienlaicīgi gan introverti, gan ekstraverti. Reizēm rodas iespaids, ka viņi devuši kādu nepārkāpjamu zvērestu, kuru nekādā gadījumā nedrīkst pārkāpt. Viņu dzīves ceļš ir ērkšķains, un viņiem to jāiet, palīdzot vājākajiem.

Priesteris. 16. – 29. septembris

Šajā zīmē dzimušie apvieno Jaunavas racionālo domāšanu un Svaru tieksmi pēc estētikas. Viņi prot pieņemt pareizus lēmumus, saskatīt gan savas, gan citu kļūdas. Priesteri spēj aizraut cilvēkus un tos vadīt, ir lieliski manipulatori un sarežģītu, tai pašā laik spīdošu plānu veidotāji.

Krauklis. 16.-29. oktobris

Starp Svaru un Skorpiona zvaigznājiem ir Kraukļa zvaigznājs, kura ietekmē dzimst vieni no pretrunīgākajiem un impulsīvākajiem cilvēkiem. Kādā brīdī viņi var būt maigi un pakļāvīgi, labsirdīgi un līdzsvaroti, bet jau nākamajā kļūt agresīvi un dusmīgi. Ļoti svarīgi, lai viņi saprastu, kas ir labi un kas – ļauni.

Čūksnesis. 15. – 28. novembris

Čūksneši ir vieni no neciešamākajiem raksturiem – viņiem vienmēr par visu ir savs viedoklis. Viņi cērt sev ceļu, reizēm nerēķinoties ar citiem cilvēkiem. Individuālisti, kuriem patīk rīkoties patstāvīgi, nesaucot palīgā nevienu citu. Viņu dzīve ir līdzīga Fēniksa dzīvei: nāve, lai atdzimtu no pelniem.

Koks (Kasiopeja). 15.-28. decembris

Uguns un Zemes stihiju sadure padara Koka personību pretrunīgu un grūti izprotamu. Kasiopejas cilvēki nespēj pārvarēt paši savas kaislības, bet vienmēr cīnās ar tām. No vienas puses, viņi ir atvērti un tieši, bet no otras – pesimistiski, jo apvieno divas pasaules – augšējo un apakšējo.

Sfinksa (Gulbis). 13.-26. janvāris

Saduroties Zemei, pie kuras pieder Mežāzis, un Gaisam, kas valda pār Ūdensvīru, rodas Sfinksa, kurai pieder slepenas un daudziem nepieejamas zināšanas. Šķiet, jo vairāk Sfinksa uzzina, jo grūtāk tai dzīvot. Šīs zīmes ietekmē dzimušie ir visnotaļ ekscentriskas un ekstravagantas personības, kas prot piesaistīt sev uzmanību.

Spārnotais zirgs (Pegazs). 12.-25. februāris

Saistītie raksti

Pārējas “modelis” no Ūdensvīra uz Zivīm ir Pegazs, kuram ir izteikti spēcīgas radošās iezīmes un spēja izprast cilvēku psiholoģiju. Viņiem ir neparasts, oriģināls raksturs, viņi bieži spēj panākt savu ar netradicionālām metodēm. Pegazi ir novatori un iedvesmojoši domātāji.

Pulkstenis (Cerfejs). 14.-27. marts

Zvaigznājs starp Zivīm un Aunu. Šos cilvēkus ietekmē divas pretējas stihijas – Ūdens un Uguns. Viņi ir apveltīti gan ar gribasspēku, gan ar lielisku iztēli. Viņi ir aktīvi un ar ideālistisku pasaules uztveri, mērķa sasniegšanai var rīkoties nevis atklāti, bet slepenībā.

LA.lv