Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Dvīņiem, zodiaka zīmei ar meklētāja garu 16

Foto – Shutterstock

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 20. maija plkst. 23.31 līdz 21. jūnijam plkst. 7.24.

Ko par sevi un citiem domā Dvīņi

Dvīņi ir patīkami sarunu biedri ar labu humora izjūtu. Prot atstāt interesanta un inteliģenta cilvēka iespaidu.

Tomēr viņi ir garastāvokļa cilvēki, tāpēc tuvinieki bieži redz arī citas, ne tik pozitīvas rakstura iezīmes, kas paliek apslēptas apkārtējo acīm. Pret savām lietām un vērtībām Dvīņi izturas privātīpašnieciski un pieķeras tām, tāpēc ir grūti šķiries no lietām, kas vairs nav vajadzīgas. Viņi labprāt palīdz kaimiņiem un radiniekiem, bet pretī prasa cieņu un pietāti.

Ģimenes dzīvē augstu vērtē savstarpējo uzticēšanos un spēju atklāti izrunāties, ja rodas sarežģījumi. Mājās patīk kārtība un tas, ka katrai lietai ir sava vieta. Kaut Dvīņi ir cilvēki, kam patīk sabiedrība, viņi labprāt savu brīvo laiku pavada pie dabas un savam vaļaspriekam izvēlas ceļošanu, braukšanu ar riteni, sērfošanu un citus sporta veidus.

Pret savu veselību Dvīņi izturas kā jau vairums cilvēku – kamēr viss ir labi, tikmēr daudz par to neuztraucas, bet, kad sāpes jau kļūst grūti panesamas, tad dara visu, lai atgūtu un sakārtotu veselību.

Darbā patīk, ja katrs dara to, kas ir viņa pienākumos, un viens otru neapgrūtina. Mēdz gadīties, ka par pavirši izdarītu vai neprasmīgi izdarītu darbu Dvīņi var aizrādīt diezgan asi un dzēlīgi. Par partneriem dzīvē, darbā un biznesā viņi izvēlas gudrus un izglītotus cilvēkus, kuri arī dzīves laikā turpina sevi izglītot un pilnveidot.

Dvīņi labprāt piedalās dažādos projektos un jaunu ideju ieviešanā ikdienā, jo viņiem patīk palīdzēt citiem piepildīt viņu mērķus un sapņus. Arī pašiem patīk apgūt jaunas zināšanas un idejas. Daudzi interesējas arī par filozofiju, ezoteriku, astroloģiju un dažādām Austrumu mācībām.

Saistītie raksti

Pašiem Dvīņiem dzīves galvenais mērķis ir izdzīvot dzīvi tās dažādībā, tāpēc viņi var krasi nomainīt profesiju vai dzīvesvietu. Parasti viņiem ir daudz paziņu, bet īstu draugu ir maz, jo tie atkarīgi no kopīgām interesēm un vaļaspriekiem.

Dvīņi vienmēr savā sirdī ilgojas pēc skaistas mājas, stipras ģimenes un pārtikušas dzīves. Viņu zinātkārais gars, aktīvais dzīvesveids un vēlme iepazīt pasauli bieži ir iemesls, kāpēc šo sapni ne vienmēr ir iespējams piepildīt. Tādos brīžos viņi nopūšas un pasūkstās par likteni, kāpēc tas nav viņiem vēlējis piedzimt bagātu vecāku ģimenē.

LA.lv