Horoskopi un mistika
Horoskopi

Praktiskā tikumība. Atšķirīgi horoskopi Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm un vīriešiem 0

Foto – Fotolia

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 23. augusta plkst. 1.20 līdz 22. septembrim plkst. 23.02.

JAUNAVA vīrietis

Dzīvo praktiskā un materiālistiskā līmenī. Viņš nav tas tips, kas dziedās serenādes vai lasīs dzeju. Viņa izpratnē vārds “mīla” ir uzticība ģimenei un draugiem, kā arī vēlme palīdzēt vājākiem. Attiecībās dedzīgi solījumi, vētrainas scēnas un sentimentāli mīļvārdiņi nespēj iesildīt Jaunavas sirdi. Ja jūsu jūtas būs mēreni kaislīgas, iespējams, jums izdosies atkausēt šā cilvēka it kā no ledus un tērauda veidoto sirdi. Mīlā Jaunavas meklē galvenokārt kvalitāti, nevis kvantitāti.

Svarīgākais ir tikumība, un atkāpties no šā principa viņš spēj tikai cienīgas sievietes dēļ. Daudzas Jaunavas var dzīvot dziļā atturībā un nejust nekādu neērtību. Viņi paļaujas uz likteni. Jaunava ir izsmalcināts pavedējs. Asprātības un racionālisma savienojums piesaista sievietes, bet pats viņš reti aizraujas tiktāl, lai platoniskās attiecības pārtaptu par ko reālāku.

Partneres meklējumiem ir gatavs veltīt daudz laika, tāpat kā produktu izvēlei, maltītes pagatavošanai, apģērbam, veselībai un darbam, jo viņš pret visu izturas pārāk nopietni. Jaunavu grūti aizraut emocionāli. Viņš spēj ilgi uzturēties kopā ar jums, neizrādot ne mazākās iemīlēšanās pazīmes, un jums liksies, ka viņam trūkst sirds. Tomēr, tiklīdz viņš sapratīs, ka jūs esat viņa īstā izredzētā, liks to noprast. Viņa mīla degs ar līdzenu, maigu liesmu bez uzliesmojumiem, citām raksturīgiem zīmēm, toties ar siltumu, kurā viņš ietīs jūs un pasargās no visām dzīves vētrām un grūtībām. Kā viņa sievai jums nebūs iemesla justies greizsirdīgai. Viņš necentīsies aplidot kādu citu un rūpēsies, lai nekādas emocionālas vai materiālas grūtības neapēnotu jūsu dzīvi.

Vienīgais, ko viņš vēlas, – pastāvīgi just jūs blakus. Jaunava nekad nerīkos jums mežonīgas, neglītas greizsirdības scēnas, tomēr der zināt, ka viņš ir privātīpašnieks kā neviens cits. Viņam ir nepieņemama pat doma par laulības šķiršanu, taču, ja, tomēr aiziesiet par tālu, viņš bez liekiem paskaidrojumiem šķirsies no jums. Ja esat kopā ar Jaunavu, domājiet, ko un kā teikt. Aprobežotību un kultūras trūkumu viņš neieredz tāpat kā netīrību un vulgaritāti. Jaunava gaida, lai jūs rūpētos par viņa veselību un arī savējo. Kādreiz Jaunavai uznāk kašķīgums. Tādos brīžos ļaujiet tam parūkt vienatnē, vēlāk viņš pats pienāks un pārsteigs ar maigumu. Jaunavai nepiemīt mīļā tēta instinkts, tomēr pret bērnu audzināšanu un izglītošanu viņš izturas atbildīgi. Dažkārt viņam var pārmest nelielu vēsumu attieksmē pret bērniem, un kādreiz viņš kļūst pat pārmērīgi kritisks, prasot no saviem lolojumiem pārāk daudz.

JAUNAVA sieviete

Jaunava sieviete spēj saņemt likteņa triecienus ar paceltu galvu. Jaunava, kas vīlusies savā laulības dzīvē, bez liekām pārdomām šķirsies no vīra. Laulības saišu sairšana ir liela traģēdiju, bet vēl lielāka traģēdija – liekulība ģimenē. Viņa spēj pamest vīru mīļotā cilvēka dēļ. Jaunava nav no tām, kas kliedz sapulcēs vai vada automašīnu alkohola reibumā, tomēr kā sieviete viņa līdz galam cīnīsies par savu laimi. Ja ceļā gadīsies šķēršļi, visiem spēkiem centīsies tos novērst. Ja pirmajā acu uzmetienā liksies, ka ir pārkāptas vispārpieņemtās normas, par attaisnojumu tam tiks minēts, ka viss darīts īstas mīlestības vārdā.

Viņa ir gatava uzupurēties sava izredzētā dēļ. Jaunava vienlaikus spēj būt gan vislielākā romantiķe, gan bezkaislīga aprēķina būtne. Viņa tiecas pēc visa ideālā, bet tas nenozīmē, ka dzīvē pati ir ideāla. Viņai piemīt dažas negatīvas īpašības, kuras pa brīdim spēj saniknot apkārtējos. Jaunava ir pārliecināta, ka neviens nevar izpildīt darbu labāk un kvalitatīvāk par viņu. Ja viņa jūtas par kaut ko sarūgtināta vai neapmierināta, nerīko skandālus un nedauza traukus, taču izdāļā dzēlības un sarkastiskas piezīmes. Nav vērts strīdieties ar Jaunavu, jo pierādīt tāpat nekā nespēsiet. Runājot par atvainošanos, tai jābūt īsai un patiesai.

Jaunava necieš mānīšanos. Prāta skaidrība savienībā ar intuīciju ļauj viņai ievērot pat visrūpīgāk nomaskētos melus, un to viņa nepiedos. Jaunava ir tīra un patiesa, bet ne naiva. Jaunava nekad publiski neatzīst savas kļūdas. Aplidojot Jaunavu, sekojiet savām manierēm un runasveidam. Ēdot nečāpstiniet un raugieties, lai apģērbs būtu nevainojamā stāvoklī. Esiet neuzbāzīgs, uzmanīgs, laipns, visur ievērojot mēra sajūtu. Aiciniet viņu uz teātri, arī krāsainie karnevāli patiks, jo tur viņa atradīs izpausmi savām emocijām. Jaunava ir pārsteidzošs kritiķis. Kritizēt viņai padodas tikpat dabiski, kā jums elpot.

Saistītie raksti

Jaunava labprāt par visu parūpēsies pati un darīs to ar patiku. Kaut Jaunavas ir sīkumainas, tas netraucē viņām būt labvēlīgām, nesavtīgām un pašaizliedzīgi rūpēties par citiem. Jaunavai piestāv smiekli, kas atgādina zvārgulīšu skaņas. Šai sievietei ir vērīgs prāts. Viņa atklāsies tikai tam, kam pilnībā uzticas. Jaunava ir kodols, ap kuru riņķo visi ģimenes locekļi. Viņa ir lieliska kulināre. Bērni nekad neskraida pagalmā saplēstās biksēs vai svārciņos, ar dubļos notašķītām zeķītēm un puņķainiem deguniem, jo viņas ir stingras audzinātājas. Grūti noteikt, pēc kā šī sieviete vairāk tiecas: pēc dienišķās maizes vai garīguma.

Uz Jaunavas māju ir patīkami atnākt pēc nogurdinoša darba. Viņa palīdzēs atraisīties no smagām domām un atradīs izeju no bezizejas situācijas. Ar visu sirdi būs uzticīga un izrādīs cieņu, nerīkos vētrainas greizsirdības scēnas un nekaisīs naudu vējā. Jūsu noslēpumi tiks glabāti rūpīgāk nekā savējie.

LA.lv