Horoskopi un mistika
Horoskopi

Brīvdienas būtu īsti laikā! Horoskops 9. – 22. augustam0

Foto – Joe Klamar/AFP/LETA

Auns

Aunam gribēsies radoši izpausties, tomēr jārīkojas, izvērtējot visus “par” un “pret”, jo katra nepārdomāta rīcība var nest zaudējumus. Augusta beigās labāk veikt ikdienas darbus un izvairīties no komunikācijas ar iestāžu darbiniekiem, jo sabiedrībā valdošā spriedze var izprovocēt Aunu uz neapdomīgu, pat agresīvu rīcību. Iespējami pārpratumi un domstarpības ar biznesa partneriem un sirdslietās. Jāapvalda emocijas.

Vērsis

Vērsim gaidāms spraigs periods, kas prasīs pilnībā koncentrēties uz ikdienas darbiem. Tomēr vēlams atrast laiku arī atpūtai un jaunu iespēju apsvēršanai. Nav ieteicams pārāk lepoties ar sasniegto, jo tā var piesaistīt sev nevēlamu uzmanību un radīt zaudējumus vai neparedzētus izdevumus. Jāievēro likumi – kā juridiskie, tā arī ceļu satiksmes drošības. Vairāk uzmanības nepieciešams veltīt sev tuviem cilvēkiem.

Dvīņi

Tā kā Dvīņu dzīvē viss ritēs savu gaitu, viņi ļausies pašplūsmai un gribēs uzkrāt spēkus. Tomēr, lai viss notiktu kā iecerēts un bez starpgadījumiem, jācenšas ikdienas darbus veikt savlaicīgi un neatlikt uz vēlāku laiku. Spriedzi un neapmierinātību radīs viss, kas prasa precizitāti, darbu veikšanu noteiktos termiņos un dažādu dokumentu un formalitāšu kārtošana. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Vēzis

Vēzim ieteicams atturēties no spontāni radušos ideju realizēšanas, jo pārējie to neatbalstīs, tāpēc labāk veikt jau ierastās lietas. Labvēlīgs laiks, lai piestrādātu pie sava ārējā tēla veidošanas un veselības nostiprināšanas. Ieteicamas organismu attīrošas procedūras, diēta un sporta aktivitātes. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un jaunu attiecību uzsākšanai. Jābūt piesardzīgiem, lietojot elektroiekārtas.

Lauva

Lauvai būs daudz jaunu ideju, ko gribēs ieviest dzīvē, bet labvēlīgi apstākļi ir tikai tām idejām, kas ir ātri realizējamas un neprasa papildu resursus. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, jo risks var neattaisnoties. Darījumu un naudas lietās ne viss ies, kā plānots, tāpēc Lauva būs viegli aizkaitināma. Labākās zāles pret visām kaitēm ir atpūta un labs miegs, tāpēc brīvdienas būtu īsti laikā.

Jaunava

Jaunavām būs sajūta, ka “ledus beidzot ir sakustējies” un viņu dzīvē kaut kas sāk mainīties uz labo pusi. Tomēr nedrīkst paļauties uz to, ka lietas pašas kārtosies, tāpēc rūpīgi jāplāno veicamie darbi un iespējas. Var lūgt palīdzību ģimenei un draugiem. Labvēlīgs laiks stabilitātes nostiprināšanai. Nav ieteicams doties izbraucienos ar ūdens transporta līdzekļiem un jābūt uzmanīgiem, atpūšoties pie ūdens.

Svari

Svari bez entuziasma veiks ikdienas pienākumus, jo aizejošā vasara viņos izraisīs grūtsirdību. Spriedzi radīs partneri darbā un personiskajā dzīvē. Lai mazinātu iekšējo diskomfortu, vairāk laika un resursu jāvelta savas pašsajūtas uzlabošanai un veselības nostiprināšanai. Ieteicamas masāžas, SPA procedūras vai nedēļas nogalē atpūta pie dabas. Uzturā jālieto dabiski, ar vitamīniem bagāti produkti.

Skorpions

Skorpiona ikdienā iestājies līdzsvars un viss rit savu gaitu, tomēr tas nenozīmē, ka drīkst būt izklaidīgs vai paviršs. Svarīgi ir sekot līdzi notiekošajam un aktīvi rīkoties. Lai izvairītos no spriedzes, jācenšas ievērot termiņus un saistības. Emociju uzplūdā var veidoties konfliktsituācijas ar amatpersonām un darba devējiem. Labvēlīgs laiks kultūras un izklaides pasākumu organizēšanai un apmeklēšanai.

Strēlnieks

Strēlnieks zinās, ko grib, bet nezinās, kā to iegūt. Šī sajūta radīs diskomfortu un arī šaubas par sava mērķa lietderību, tāpēc ieteicams mazliet nogaidīt, līdz situācija izmainās. Šis ir piemērots laiks, lai sakārtotu savu darba un dzīves telpu, atbrīvojot to no nevajadzīgām lietām. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, doties nelielās ekskursijās vai pastaigās un tikties ar domubiedriem.

Mežāzis

Mežāzis jutīsies apmierināts ar dzīvi, jo daudz kas notiks tā, kā plānots, tomēr tas nav iemesls, lai atslābinātos un ļautos sapņošanai. Aktīva līdzdarbošanās radīs jaunas iespējas paplašināt savas darbības zonu un arī ietekmi. Karjeras dēļ nedrīkst atstāt novārtā ģimeni un draugus, jo tas radīs spriedzi attiecībās un vēlāk var nākties to nožēlot. Pārdomāti jāplāno veicamie darbi, atpūta un brīvais laiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs jutīsies iztukšots un noguris no “visas lielās dzīves jezgas”, tāpēc gribēs darboties savā nodabā, neviena netraucēts. Lai mazinātu neapmierinātības izjūtu un spriedzi, ir jānosaka prioritātes un jākoncentrējas uz ikdienā veicamiem darbiem. Nav piemērots laiks nākotnes plānu kalšanai un jaunu darbu uzsākšanai. Der atcerēties, ka viss šajā dzīvē atrodas nepārtrauktā mainībā un arī šī situācija pāries.

Zivis

Zivīm būs sajūta, ka viņu dzīvē nav nekā jauna, tāpēc nebūs īsti saprotams, vai tas ir labi vai slikti. Ikdienā viss ritēs savu gaitu un bez liekas spriedzes. Šī iemesla dēļ Zivis var kļūt izklaidīgas un paviršas. Lai arī turpmāk būtu gludi un ar panākumiem, svarīgi ievērot pašdisciplīnu un laikus veikt savus tiešos pienākumus. Mazliet lielāka iniciatīvas izrādīšana ikdienas rutīnā ienesīs vairāk prieka.

LA.lv