Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pacietība nav bezgalīga. Kādi vīrieši piemēroti Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm1


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Kā sader kopā

Kāda ir Jaunavas zodiaka zīmes sievietes partnerattiecību saderība ar visu zodiaka zīmju vīriešiem.

Auns

Auns netaisās ierobežot ne savu brīvību, ne ambīcijas, turpretī Jaunavas sieviete ir gatava mesties darbos, lai dzīvi padarītu maksimāli komfortablu. Tomēr ar laiku Jaunavai būs pretenzijas pret to, ka Auns nepalīdz mājas darbos, un viņa neslēps savu neapmierinātību. Tas savukārt novedīs pie konfliktiem. Lai no tā izvairītos, Aunam jāierobežo sava impulsivitāte un vēlme rīkoties bez apspriešanās ar Jaunavas sievieti. Jaunavas pacietība nav bezgalīga, tāpēc attiecības var beigties tikpat pēkšņi, kā reiz sākušās.

Vērsis

Jaunavas un Vērša savienība bieži ir veiksmīga, jo attiecībās valda savstarpēja sapratne. Gan Vērsis, gan Jaunava ir strādīgi, mērķtiecīgi, un abiem patīk dzīvot komfortā. Abus partnerus vieno interešu kopība, pamatīgums visās lietās, rūpes par labklājību, bērniem un ģimeni. Kopdzīve parasti ir bez lielām kaislībām un lieliem konfliktiem. Laulība mēdz būt noturīga un var ilgt visu mūžu. Lai laulības dzīve nepārvērstos par ieradumu, partneriem ikdienas dzīvē jārada vairāk daudzveidības.

Dvīņi

Pārsvarā kustībā esošais Dvīņu vīrietis un apzinīgā Jaunavas sieviete tiecas uz dažādiem mērķiem, dažādi organizē savu sadzīvi, un viņi abi runā dažādās valodās. Tomēr reizēm gadās, ka mīlestība spēj savienot šīs divas šķietami nesavienojamās būtnes. Var gadīties, ka kopdzīves iesākumā Dvīņu vīrietis un Jaunavas sieviete izbauda spilgtas jūtas, taču pēc kāda laika, kad pirmā kvēle apdzisusi, viņiem vairs nav pat par ko runāt. Turklāt Dvīņu vīrietis dod ne mazums iemeslu greizsirdībai, bet Jaunavas zīmes sieviete ar to nekad nesamierināsies. Jaunava pieprasa no Dvīņu vīrieša atbildību un precizitāti, bet Dvīņiem šīs īpašības nepiemīt, un tāpēc attiecības nonāk strupceļā. Lai attiecības būtu ilgas, Dvīņu vīrietim jāierobežo sava neatkarīgā daba, bet Jaunavai jāatsakās no vēlēšanas visu kontrolēt un būt sīkumainai.

Vēzis

Praktiskais Vēzis un taupīgā Jaunava uzskata, ka nav vērts tērēt naudu tam, ko var izdarīt paši. Tur, kur daudzi nespēj paiet garām maziem dzīves vilinājumiem, viņi abi tos pat nepamana. Vēzim un Jaunavai pilnībā saskan domas par finanšu lietām, un viņiem ir līdzīgi uzskati arī par laulību, pienākumu sadali un bērnu audzināšanu. Abiem ģimene ir pats svarīgākais dzīvē, un abi augstu novērtē partnera uzticību un to, ka viens uz otru var droši paļauties. Tiesa, Jaunava mājas dzīvē grib Vēzi izrīkot, taču viņš reti kad tam ļaujas. Šī divu domubiedru savienība ir stabila un var turpināties visu mūžu.

Lauva

Šajā pietiekami stabilajā savienībā katrs no partneriem var būt tāds, kāds ir pēc dabas, jo viņi cenšas viens otru papildināt, nevis mainīt. Lauvam patīk sadzīvē uzturēt tradīcijas – viņš viennozīmīgi ir ģimenes galva, un Jaunnavu šāds stāvoklis pilnībā apmierina. Viņa spēj būt brīnišķīga saimniece, mīloša sieva, gādīga māte, turklāt spēj palikt lepnā Lauvas ēnā. Vienīgais “bet” šajā gandrīz ideālajā savienībā ir tas, ka Lauva necenšas iedziļināties sīkumos, bet Jaunava atšķirīgo rakstura iezīmju dēļ otru var nesaprast.

Jaunava

Divu praktisko un strādīgo Jaunavu savienībā galvenā loma ir loģikai un skaidram saprātam: tukšas nopūtas mēness gaismā nav domātas Jaunavām. Šīs zīmes cilvēki negrasās lidināties pa mākoņiem, viņi ar abām kājām stingri stāv uz zemes. Viņiem ir daudz kopīga, lai tas būtu darbs, saimniecība vai kopēju projektu realizēšana. Vienādā dzīves uztvere var būt par pamatu Jaunavas zīmē dzimušu cilvēku ilgstošai, stabilai un harmoniskai savienībai. Ģimenē dzīve tiek pakārtota iedibinātai stabilai kārtībai.

Svari

Šajā pārī partneriem nav viegli atrast kopēju valodu. Svaru zīmē dzimis cilvēks ir emociju pārpilns, un tāpēc attiecībās ar savaldīgo un palaikam noslēgto Jaunavu viņam var pietrūkt romantikas un kaislības. Svaru vīrietis radis neapmierinātību paust atklāti, bet Jaunavas sieviete apvainojumu uzklausa klusējot, toties viņa gribēs savu panākt ar īgņošanos un sīkumainu piekasīšanos. Neskatoties uz to, viņš augstu novērtē Jaunavas saimnieciskumu, gādīgumu un kārtības mīlestību. Jaunava ir noskaņota uz ilgām attiecībām, bet Svaru vīrietim nav viegli kaut ko mainīt, tāpēc viņu abu laulība var pastāvēt ieraduma pēc.

Skorpions

Ja dabā vispār var pastāvēt attiecības, kuru pamatā būtu divi pilnīgi pretstati, tad strādīgās Jaunavas un vētrainā Skorpiona savienība ir tieši šāds gadījums. Abu zīmju cilvēkiem ir ne mazums kopēju īpašību: abi ir spēcīgas dabas cilvēki, kas nav raduši grūtību priekšā nolaist rokas un uz kopdzīvi raugās ļoti nopietni. Strādīgā un apzinīgā Jaunavas zīmes sieviete enerģiskajam Skorpionam ir kā īsta miera osta, bet Skorpions Jaunavai – iedvesmas un vitalitātes avots. Abi kopā viņi spēj rast risinājumu jebkurai situācijai.

Strēlnieks

Kaut gan parasti pretrunīgā Jaunavas un Strēlnieka savienība nav ilga, kamēr vien abi ir kopā, viņi viens no otra var daudz ko pamācīties. Racionālajai un uzticīgajai Jaunavas zīmes sievietei un dzīves baudītājam Strēlnieka zīmes vīrietim ir pilnīgi atšķirīgi dzīves mērķi un uzskati. Šī iemesla dēļ viņiem reizēm grūti vienam otru izprast, tomēr tas partnera dzīvē ienes svaigu strāvojumu un iespēju paskatīties uz lietām no cita skatpunkta. Atšķirīgs skatījums uz konkrētu situāciju bieži dod brīnišķīgu risinājumu.

Mežāzis

Parasti šī ir ļoti noturīga savienība gan biznesā, gan laulībā. Tiesa, ne taupīgā Jaunava, ne praktiskais Mežāzis nav tie, kas tā uzreiz, bez atskatīšanās metīsies jaunā piedzīvojumā. Viņus apvieno gan godīgums un krietnums, gan savstarpēja sapratne, gan uzticamība. Mežāzis var sasniegt karjeras virsotnes, jo zina, ka viņam ir droša aizmugure un atbalsts. Jaunava un Mežāzis viens otrā rod ne vien mīlestību, bet arī drošu atbalstu, palīdzību un draudzību. Tā visa pietiek ilgiem gadiem, ejot pa dzīvi kopā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī ir samērā reti sastopama savienība. Brīvību mīlošais Ūdensvīrs nespēj paciest ierobežojumus un noteikumus, bet Jaunava necieš neparedzamas situācijas. Racionālajai Jaunavai Ūdensvīra radošais un bohēmiskais dzīves stils nav saprotams, viņai kārtība ir pirmajā vietā. Šādas atšķirības noved pie tā, ka Jaunava sāk Ūdensvīru pārtaisīt, bet Ūdensvīrs pūlas no šāda spiediena izvairīties. Lai attiecības būtu iespējamas, Jaunavai jākļūst pielaidīgākai, bet Ūdensvīram jāsaprot, ka vismaz elementārai kārtībai jābūt.

Zivis

Jaunavas un Zivju savienība reti kad ir noturīga. Draudzībā un sadarbības jomā šādai savienībai ir vairāk perspektīvu nekā mīlestības attiecībās. Jaunavas sieviete un Zivju vīrietis var savstarpēji dalīties dzīves pieredzē, dot viens otram vērtīgus padomus, viņi var strādāt vienā sfērā, taču kopdzīvē pastāv daudz kā tāda, kas viņus šķir. Prasīgajai un darbīgajai Jaunavas zīmes sievietei un dvēselē viegli ievainojamajam Zivju zīmes vīrietim dzīve zem viena jumta var kļūt nepanesama konfliktu dēļ.

LA.lv