Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops jūlijam: plūstoši, bez steigas pretī panākumiem 0

Ilustrācija – Fotolia

Auns

Auns pēc aktīva darbošanās perioda sajutīs spēku izsīkumu. Jāseko līdzi savam veselības stāvoklim, jo var saasināties vecās kaites. Enerģijas trūkums radīs iekšēju neapmierinātību, tāpēc jācenšas izvairīties no rīcības, kas balstīta uz emocijām un var novest pie konfliktiem ģimenē. Labs laiks, lai kārtotu juridiskus jautājumus un dotos tālākos ceļojumos. Jūlija otrajā pusē situācija pakāpeniski uzlabosies.


Vērsis

Vērsis jutīsies stabili un būs par sevi pārliecināts. Naudas un karjeras jomā viss tiks kontrolēts. Lielāka vērība jāvelta tiešajiem darba pienākumiem, jo tur ne viss ies tik gludi, kā plānots. Jūlija otrajā pusē jācenšas izvairīties no liekas uzmanības, jo tas var radīt nepareizu priekšstatu par Vērša plāniem un nolūkiem. Piemērots laiks, lai apmeklētu kultūras pasākumus un dotos ekskursijās.


Dvīņi

Dvīņi labprātāk darbotos paši savā nodabā un norobežotos no citiem, bet tas nebūs iespējams, jo apkārtējie pieprasīs uzmanību. Iespējamas dažādu dokumentu un licenču pārbaudes. Jūlija vidū pieaugs emocionālā spriedze, tāpēc šajā periodā nav ieteicams plānot pasākumus un slēgt līgumus. Darbs jāplāno ar atpūtas brīžiem un jānosaka prioritātes. Jūlija beigās situācija pakāpeniski uzlabosies.


Vēzis

Vēzis sajutīs spēku atjaunošanos un būs gatavs aktīvi darboties. Labāk veiksies darbi, kas saistīti ar dokumentu caurskati un kārtošanu. Ieteicams doties uz izglītojošiem pasākumiem vai pieredzes braucienos. Nav ieteicamas kardinālas pārmaiņas ne dzīvē, ne darba sfērā. Jūlija pirmajā pusē būs labvēlīgāki apstākļi nekā otrajā. Pirms kā sākšanas viss labi jāizvērtē un jāsaplāno. Jāizvairās no steigas.


Lauva

Lauvai lielāka vērība jāvelta savai pašsajūtai un jāizvairās no pārslodzes, jo jūlija pirmajā pusē tas var radīt nopietnus draudus veselībai. Piemērots laiks atpūtai, vaļaspriekiem un izklaidēm kopā ar bērniem. Var apmeklēt ārstnieciskas procedūras un SPA. Labvēlīgs laiks, lai iesāktās lietas paveiktu līdz galam. Uzmanība jāpievērš detaļām un termiņiem. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus.


Jaunava

Jaunavai jākoncentrējas uz ikdienas darbiem un iekļaušanos termiņos. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami, kā arī jāuzdod precizējoši jautājumi. Iespējami konflikti partnerattiecībās. Labvēlīgs laiks, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem. Iekšējā līdzsvara un harmonijas uzturēšanai ieteicamas pastaigas dabā, meditācija vai masāžas.

Svari

Virs Svaru galvas mākoņi sāk izklīst, un arvien vairāk gaismas ienāk viņu dzīvē. Piemērots laiks savu pozīciju nostiprināšanai vai jūlija otrajā pusē jaunu darbu sākšanai un iespējai pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ieteicams apmeklēt izstādes un kultūras pasākumus vai atjaunot savu garderobi. Jauns paštēls var veicināt jaunu attiecību veidošanos. Jāatbrīvojas no novecojušām lietām un krāmiem.

Skorpions

Skorpionam pienācis laiks uz savu dzīvi paraudzīties no malas un veikt tajā inventarizāciju. Tāpēc ieteicams doties tālākā ceļojumā vai apmeklēt sevis pilnveidošanas kursus. Jūlija izskaņā jācenšas apvaldīt emocijas un jākontrolē sava rīcība, jo nesavaldība kaitēs paša reputācijai. Ieteicamas dažādas ūdens procedūras, masāžas vai aromterapija. Var risināt juridiskas dabas jautājumus.

Strēlnieks

Strēlniekam būs jāpieliek visas pūles, lai tiktu galā ar uzticētajiem pienākumiem. Jācenšas izvairīties no steigas, jo steigā iespējams pieļaut kļūdas, ko nelabvēļi izmantos, lai grautu Strēlnieka reputāciju. Jābūt piesardzīgiem uz ūdens. Ieteicams painteresēties par jaunākām un modernākām tehnoloģijām, kas var atvieglot ikdienas soli gan darbā, gan mājās. Uzturā vairāk jālieto dabiski audzēti produkti.

Mežāzis

Mežāzim labvēlīgs periods, lai visu saliktu pa plauktiņiem un izvirzītu mērķi turpmākai darbībai. Veiksies darījumos. Ir iespēja palielināt ienākumus. Mežāzis jūlijā daudz ko uztvers emocionāli sakāpināti, tāpēc var veidoties spriedze partnerattiecībās vai konflikti ar ģimenes locekļiem. Ieteicams vairāk uzturēties ārpus telpām un doties pastaigās kājām vai ar velosipēdu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs būs gatavs radoši izpausties un izrādīt iniciatīvu, tomēr ne visi to uzņems kā pozitīvu rīcību. Tāpēc, pirms tiek pieņemts lēmums, ir jāuzklausa visu iesaistīto cilvēku viedokļi. Jūlija beigās būs iespējams uzlabot savus darba un sadzīves apstākļus. Labvēlīgs laiks, lai sakārtotu un nostiprinātu veselību. Nav ieteicams slēgt līgumus vai sākt kaut ko jaunu.

Zivis

Zivīm pienācis ilgi gaidītais atelpas brīdis, tomēr tas nenozīmē, ka var ļauties pašplūsmai. Piemērots laiks sākt jaunus procesus vai uzlabot šābrīža situāciju. Pārdomāti jāplāno izdevumi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem vai nodoties vaļaspriekiem. Iespējama jauna iepazīšanās vai satikšanās ar sen neredzētiem ļaudīm.

LA.lv