Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Lauvas zīmei: ar ko izceļas dāmas, kas raksturīgs kungiem? 16

Foto – Fotolia

LAUVA – vīrietis

Vīrietis Lauva lieliski zina sava valdzinājuma spējas, tādēļ viņš patīksmināsies par to, kad vien radīsies izdevība. Lai cik pašpārliecināts viņš būtu, sievietes ir viņa vājā vieta.

Ja daiļais dzimums spēs viņu ieinteresēt un izrādīs uzmanību, tad Lauvam, visticamāk, gribēsies iegūt viņu “savos nagos”. Turklāt viņš to darīs ar plašu vērienu un aizrautību – apkraus dāvanām un ziediem, vadās pa teātriem un sabiedrības rautiem. Bet katrai medaļai ir divas puses. Kā vīrs Lauva ir arī greizsirdīgs. Ja esat viņa sieviete, tad piederat tam visa – ar sirdi un dvēseli.

Viņš izlems jūsu vietā, ar ko draudzēties un kā pavadīt laiku. Viņš painteresēsies, kas jums zvanījis un par ko jūs runājāt. Ja jūs, gatavojot brokastu kafiju, pārāk ilgi skatīsieties logā, obligāti pajautās, ar ko aizņemts jūsu prāts. Nav ieteicams jokojot atbildēt, ka domājat par kādu citu. Tas netiks piedots. Bet, ja šis cits, kuram nav nekāda sakara ar jums, izrādīsies Lauvam pazīstams, tam arī klāsies plāni.

Ar vīru Lauvu būs gandrīz neiespējami radīt savu profesionālo karjeru. Lai Lauva neskatītos uz citām sievietēm, jums nāksies vienmēr būt formā jebkurā dzīves jomā. Kopā ar Lauvu būs aktīva sabiedriskā dzīve.

Lauvam piemīt mūsdienās reta īpašība – viņš prot gandrīz jebkuru darbu. Lauva bieži vien apprec sievieti ar zemāku sociālo stāvokli cerībā, ka viņa būs viņam visu mūžu pateicīga par šīm laulībām. Bet nereti gadās, ka “nelaimīgā būtne” prasmīgi pārņem no Lauvas varas grožus un turpmāk valda jau bez vīra palīdzības.

Lauvas ir dedzīgi, kaut ne pārāk konsekventi vecāki. Toties bērni viņus mīl visu mūžu. Iesaku Lauvu sievām neveltīt saviem bērniem vairāk uzmanības kā pašam Lauvam, citādi viņš jutīsies briesmīgi aizskarts un aizvainots.

Ja esat piekritusi spēlēt otro vijoli un veidot (vai izlikties, ka veidojat) savu dzīvi pēc shēmas, kuru Lauva jums ieskicējis, viņš jūs mīlēs, lolos un apdāvinās.

Lauvas zīmē dzimušu sieviešu raksturojums – nākamajā lapā!


LAUVA – sieviete

Jau kopš agras bērnības Lauvene būs līdere vienaudžu kompānijā, bet pieaugusi kļūs par modes, uzskatu un gaumes likumdevēju savā teritorijā.

Ja gribat iegūt Lauvenes uzmanību, jāielāgo viņai divas svarīgas lietas – sagādāt iespējami vairāk dažādu dāvanu. Turklāt rūpējieties, lai dāvanas būtu izmeklēti smalkas un dārgas. Bet jums, dāvanas pasniedzot, jāizskatās kā no modes žurnāla vāka. Otra lieta: iemācieties izteikt komplimentus, un ne jau standarta: “Cik tu jauka un mīļa”, bet kaut ko īpašu. Izturieties tā, it kā esat svarīga persona pieņemšanā pie karalienes.

Nedusmojieties par Lauvenes izrādīto augstprātību un godkāri; viņa nav vainojama pie tā, ka jau no dzimšanas jūtas pārāka par apkārtējiem. Neskatoties uz augstprātību, viņa ir tik pievilcīga, labestīga un dāsna, ka ļaudis par to gatavi piedot viņas trūkumus. Lauvenei ir aktīva un darbīga daba. Tādēļ ļaujiet tai, ja viņa vēlas, turpināt profesionālo karjeru vai bieži rīkot viesības un apmeklēt tās citur.

Lauvene – sieva ir īsts atradums. Jūs nekad neredzēsiet viņu halātā ar ruļļiem matos un krēmu uz sejas. To var teikt arī par viņas garderobi. Viņas izskats vienmēr ir nevainojams. Lauvene ir lieliska saimniece. Viņa vienmēr pratīs ne tikai garšīgi pacienāt, bet izklaidēt un apburt viesus.

Būdama māte, Lauvene bez nosacījumiem mīl savus bērnus, tomēr izrāda stingrību to audzināšanā un skološanā. Viņa droši aizstāvēs savus pēcnācējus, ja kāds viņus apdraudēs. Daudzas mātes Lauvenes nepārtrauc profesionālo karjeru, veiksmīgi apvienojot darbu ar bērnu audzināšanu. Pret savējiem viņa ir maiga un mīļa, bet apkārtējos Lauvene tur zināmā distancē, nepieļaujot familiaritāti. Kļūstot par māti, sieviete tiktāl veltī sevi bērniem, ka jums liekas – esat aizmirsts, tomēr drīzumā attiecības nostabilizējas un visi saņem siltumu un uzmanību vienādās daļās.

Uzticību Lauvene saglabās līdz tam laikam, kamēr būs pārliecināta, ka viņas izredzētais to nepieviļ. Vajag rasties tikai mazākām aizdomām, lai viņa atmaksātu par iedomātu vai esošu neuzticību ar to pašu.

LA.lv