Horoskopi un mistika
Ezoterika

Novērtē viņas mērķtiecību un lepnumu! Sievietes Lauvas saderība ar vīriešiem0

Foto – Pexels

Dzimusi Lauva

Izpētiet, kāda ir Lauvas zodiaka zīmes sievietes partnerattiecību saderība ar 12 zodiaka zīmju vīriešiem.

Auns

Šajā savienībā ir savstarpēja pievilkšanās un arīdzan mīlestība, kaislības, emocijas un ambīcijas. Partnerus vieno kopēji uzskati un centieni gūt panākumus, bet stabilitāti attiecībām piešķir temperamentu saderība. Auna vīrieša un Lauvas sievietes attiecības neiekļaujas tradicionālajā priekšstatā par ģimeni ar tās ikdienišķo dzīves ritmu. Gan vienam, gan otram svarīgs ir darbs un karjera, viņu panākumu un līdera lomas atzīšana ne tikai darbā, bet arī ģimenes dzīvē. Attiecībās jāuzmanās, lai mājas dzīvē neizceltos abu ambīciju karš.

Vērsis

Lauvas un Vērša savienība nodibinās samērā bieži, jo enerģiskā Lauvas zīmes sieviete un neatlaidīgais Vērša zīmes vīrietis daudzējādā ziņā ir līdzīgi. Viņi abi dzīvē grib panākt vienu un to pašu: bagātību un labklājības augšupeju. Kopējie mērķi stiprina un stabilizē arī viņu abu personiskās attiecības. Ja vien ir vēlēšanās, viņi abi bez pūlēm var atrast kopēju valodu jebkuros jautājumos un problēmu risināšanā. Pāri varētu saukt par ideāli saderīgu, ja vien nepastāvētu savstarpēja sacensība par līdera lomu ģimenē.

Dvīņi

Dvīņu zīmes vīrietis nav gatavs mainīt savus ieradumus otra cilvēka dēļ un visu savu brīvo laiku veltīt ģimenei, savukārt Lauvas zīmes sievietei patīk, ka tiek pieņemta viņas kārtība un noteikumi. Par šo pāri grūti teikt, ka abi būtu saderīgi, – viņiem ir pārāk atšķirīgi uzskati par ģimenes dzīvi un atbildības uzņemšanos. Brīvām attiecībām vai pat neformālai kopdzīvei ar to arī varbūt pietiek, taču likumīgai un stabilai laulībai tas var izrādīties nopietns pārbaudījums. Atšķirīgo interešu dēļ Lauvas un Dvīņu savienība reti ir noturīga.

Vēzis

Vēzis jūtas glaimots par sievietes Lauvas uzmanības apliecinājumiem un sajūsminās par viņas izsmalcināto gaumi. Dažkārt viņš pat spēj viņas dēļ mainīt savu ierasto mājas dzīves ritmu un reizi pa reizei piedalīties publiskos saietos. Tomēr Lauvas zīmes sievietes ambiciozās prasības taupīgo Vēzi dzen izmisumā un tas var kļūt par iemeslu konfliktiem un attiecību pārtraukšanai. Lai arī kā Vēzis censtos, viņam ir sarežģīti tikt līdzi Lauvas aktīvajam dzīves ritmam. Tieši šā iemesla dēļ abi partneri jūtas viens otrā vīlušies.

Lauva

Divu Lauvu spilgto savienību var raksturot ar vārdu “sadarbība”. Ja jāsasniedz kopējs mērķis, viņi viens otru papildina, atbalsta un aizsargā. Tomēr personiskajā dzīvē viņiem dažkārt gribas nodemonstrēt, kurš te ir galvenais, tāpēc ik pa brīdim rodas saspringtas situācijas, kas var pāraugt cīņas laukā. Taču, neskatoties uz abu vētraino dabu, tas nenozīmē, ka šajā savienībā pietrūkst mīlestības. Gluži vienkārši Lauvām galvenais nav romantiskas nopūtas mēness gaismā, bet gan savstarpēja sapratne, atbalsts un dvēseļu radniecība.

Jaunava

Enerģiskajai Lauvas zīmē dzimušajai sievietei patīk atrasties uzmanības centrā, turpretī strādīgais Jaunavas zīmē dzimušais vīrietis necieš dīku laika nosišanu. Ja Jaunavas zīmes vīrietis ir izlēmis, ka Lauvas sieviete ir viņam piemērota otrā pusīte, viņš dara visu, lai iekarotu tās sirdi. Viņš ir gatavs daudz strādāt, lai tikai nodrošinātu ģimeni un dotu Lauvai iespēju baudīt dzīvi. Bet viņa savukārt spēj novērtēt Jaunavas vīrieša uzticību un pašaizliedzību. Attiecības būs tik ilgi, līdz Lauva nesāks kritizēt Jaunavas paveikto.

Svari

Savienība var būt ilglaicīga, taču parasti tā nav īpaši stabila, jo Lauvas sieviete vienmēr ir neapmierināta ar Svaru vīrieša prasmi pelnīt naudu un veidot karjeru. Viņa ir pieradusi dzīvot plaši, neko sev neatsakot, turpretī Svaru vīrietis šādu izšķērdību neatzīst un, patiesību sakot, arī pret karjeras izaugsmi izturas diezgan vienaldzīgi. Abiem patīk atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem. Lai dzīvotu kopā ilgi un laimīgi, ir jāiemācās rēķināties ar partnera interesēm un pieņemt otra trūkumus, jo ne viens, ne otrs nav gatavi kaut ko sevī mainīt.

Skorpions

Gan Skorpions, gan Lauva ir pieraduši būt noteicēja lomā, un tiem nepatīk piekāpties. Tāpēc šī savienība vairāk piemērota romantiskām attiecībām nekā ģimenes praktiskajai dzīvei. Abu starpā ik pa laikam var izcelties sadzīves konflikti, uzliesmot greizsirdības scēnas un cīņa par galveno lomu ģimenē. Lauvas zīmes sievietei patīk Skorpiona entuziasms un mērķtiecība, bet Skorpions spēj novērtēt Lauvas mērķtiecību un lepnumu. Kad Skorpions un Lauva spēj viens otram piekāpties, viņi var kopā izturēt jebkuru grūtāko pārbaudi.

Strēlnieks

Lauvas un Strēlnieka savienība sastopama diezgan bieži, jo viņiem abiem ir daudz kopīgu iezīmju un viņi necieš ikdienas rutīnu, tāpēc abi kopā spēj savu kopdzīvi padarīt interesantu. Viņi labprāt apmeklē kultūras pasākumus un teātrus, abiem patīk uzņemt viesus un ceļot pa pasauli. Lauvas sievietei ļoti patīk Strēlnieka dāsnums. Tā kā Lauvai patīk būt neatkarīgai, tad viņa dažkārt spēj pievērt acis uz Strēlnieka īslaicīgo aizraušanos. Strēlnieks un Lauva izjūt savstarpēju seksuālo pievilkšanos, tāpēc abi kopā jūtas viegli un labi.

Mežāzis

Savienība ir samērā bieži sastopama: neatlaidīgo Mežāzi un enerģisko Lauvu vieno godkāre un vēlēšanās sasniegt aizvien jaunas virsotnes. Lauva prot atstāt iespaidu sabiedrībā un spēj arī Mežāzim palīdzēt karjeras veidošanā. Lauvas sieviete redz Mežāža milzīgo potenciālu un ar prieku palīdz to realizēt. Attiecības var tikt nostiprinātas ar laulību, kaut gan par kopdzīvi katram no viņiem var būt savs ieskats. Lauvas zīmes sievietei ne īpaši patīk noņemties ar saimniecību. Lai savienība būtu stabila, abiem jāiemācās savstarpēji piekāpties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra zīmes vīrietim un Lauvas zīmes sievietei ir daudz kā vienojoša, bet katram no viņiem piemīt arī tādas īpašības, kas otru partneri itin nemaz neapmierina. Viņiem abiem patīk spīdēt prezentācijās un ballītēs, viņiem abiem ir līdzīga skaistuma izjūta. Ūdensvīru patiesi sajūsmina Lauvas elegance un gaume, savukārt viņa prot novērtēt Ūdensvīra talantus un prasmi sagādāt patīkamus pārsteigumus. Lauvas sievieti neapmierina Ūdensvīra attieksme pret karjeru un naudu, kas visbiežāk ir par pamatu attiecību pārtraukšanai.

Zivis

Sapņotāja Zivju zīmes vīrieša un Lauvas zīmes sievietes savienība ir reti sastopama. Kopējā dzīvē Lauvas zīmes sieviete parasti nav apmierināta ar Zivju zīmes vīrieša vienaldzību pret karjeru un naudu, kā arī viņa nevēlēšanos organizēt savu dzīvi veiksmīgāk. Ja Zivju vīrietis ir bagāts, viņa mīnusi Lauvas sievietes acīs pārvēršas par plusiem, jo viņa var tērēt savām vajadzībām, cik vien vēlas, un pildīt ģimenes galvas funkcijas. Tā kā mājas dzīves organizēšana Zivju vīrietim maz rūp, tad viņš labprāt to uztic Lauvas sievietei.

LA.lv