×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Horoskops Lauvas zīmei: ar ko izceļas dāmas, kas raksturīgs kungiem?

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

LAUVA – vīrietis

Vīrietis Lauva lieliski zina sava valdzinājuma spējas, tādēļ viņš patīksmināsies par to, kad vien radīsies izdevība. Lai cik pašpārliecināts viņš būtu, sievietes ir viņa vājā vieta.

Ja daiļais dzimums spēs viņu ieinteresēt un izrādīs uzmanību, tad Lauvam, visticamāk, gribēsies iegūt viņu “savos nagos”. Turklāt viņš to darīs ar plašu vērienu un aizrautību – apkraus dāvanām un ziediem, vadās pa teātriem un sabiedrības rautiem. Bet katrai medaļai ir divas puses. Kā vīrs Lauva ir arī greizsirdīgs. Ja esat viņa sieviete, tad piederat tam visa – ar sirdi un dvēseli.

Viņš izlems jūsu vietā, ar ko draudzēties un kā pavadīt laiku. Viņš painteresēsies, kas jums zvanījis un par ko jūs runājāt. Ja jūs, gatavojot brokastu kafiju, pārāk ilgi skatīsieties logā, obligāti pajautās, ar ko aizņemts jūsu prāts. Nav ieteicams jokojot atbildēt, ka domājat par kādu citu. Tas netiks piedots. Bet, ja šis cits, kuram nav nekāda sakara ar jums, izrādīsies Lauvam pazīstams, tam arī klāsies plāni.

Ar vīru Lauvu būs gandrīz neiespējami radīt savu profesionālo karjeru. Lai Lauva neskatītos uz citām sievietēm, jums nāksies vienmēr būt formā jebkurā dzīves jomā. Kopā ar Lauvu būs aktīva sabiedriskā dzīve.

Lauvam piemīt mūsdienās reta īpašība – viņš prot gandrīz jebkuru darbu. Lauva bieži vien apprec sievieti ar zemāku sociālo stāvokli cerībā, ka viņa būs viņam visu mūžu pateicīga par šīm laulībām. Bet nereti gadās, ka “nelaimīgā būtne” prasmīgi pārņem no Lauvas varas grožus un turpmāk valda jau bez vīra palīdzības.

Lauvas ir dedzīgi, kaut ne pārāk konsekventi vecāki. Toties bērni viņus mīl visu mūžu. Iesaku Lauvu sievām neveltīt saviem bērniem vairāk uzmanības kā pašam Lauvam, citādi viņš jutīsies briesmīgi aizskarts un aizvainots.

Ja esat piekritusi spēlēt otro vijoli un veidot (vai izlikties, ka veidojat) savu dzīvi pēc shēmas, kuru Lauva jums ieskicējis, viņš jūs mīlēs, lolos un apdāvinās.

Lauvas zīmē dzimušu sieviešu raksturojums – nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+