Horoskopi un mistika
Horoskopi

Beidzot varēsi atvilkt elpu! Atpūtas horoskops nedēļai līdz 29. novembrim 16

Foto – Shutterstock

Auns

Šajā periodā būs jūtama spriedze, jo ne viss izdosies, kā plānots. Kardinālām pārmaiņām vēl nav pienācis laiks, bet veikt inventarizāciju savās lietās patiešām ir īstais brīdis. Lai dzīvē ienāktu kas jauns, ir jāatbrīvo vieta no vecām sen nederīgām lietām. Darbā jākoncentrējas uz tiešajiem darba pienākumiem un jācenšas izvairīties no konfliktiem. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Vērsis

Vērsim nāksies sakopot savus spēkus un resursus, lai virzītos uz priekšu. Jāapdomā katrs nākamais solis, jo vieglprātīga vai pavirša attieksme var nest zaudējumus. Partnerattiecībās iespējami strīdi naudas dēļ. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Labvēlīgi apstākļi kardinālām pārmaiņām un jaunu projektu uzsākšanai. Jācenšas izvairīties no steigas, jo iespējams gūt traumas un savainojumus.

Dvīņi

Apkārtējiem nebūs īsti saprotams, vai Dvīņiem patiešām ir ļoti daudz darāmā, un tāpēc ir kavēšanās, vai vienkārši viņi nevar nekam īsti pieķerties, jo neredz tam jēgu. Lai kā arī būtu, tomēr no Dvīņiem tiks prasīta atbildība. Šajā periodā būtu jāpabeidz šā gada svarīgākie darbi, jo līdz gada beigām situācija neuzlabosies. Pirms ķeraties klāt darbiem, ieteicams noskaidrot, kas no jums tiek prasīts un gaidīts.

Vēzis

Vēzis beidzot var atvilkt elpu. Viss rit savu gaitu, un apstākļi veido labvēlīgas situācijas. Piemērots laiks jaunu līgumu slēgšanai, algas pielikuma prasīšanai, finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Iespējams sakārtot strupceļā nonākušas attiecības. Nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas. Vēlams sekot līdzi ēšanas paradumiem un tam, lai pārtikā lietotu svaigus un dabiskus produktus, nevis ātrās uzkodas.

Lauva

Lauva nebūs apmierināta ar situāciju, jo ne viss notiks, kā plānots. Šis nav piemērots brīdis pirkumu veikšanai vai naudas investēšanai. Pārdomāti un tālredzīgi jāplāno pirkumi, jo šajā periodā izdevumi pārsniegs ienākumus. Jaunu un pozitīvu iespaidu gūšanai ieteicams apmeklēt kultūras pasākumu kopā ar bērniem vai sev tīkamu cilvēku. Jācenšas uz notiekošo paraudzīties no pozitīvās puses.

Jaunava

Jaunava būs dzīves izaicinājuma priekšā – dzīvot kā līdz šim vai tomēr ļauties dzīves izaicinājumiem un mesties iekšā nezināmajā. Pirms gala lēmuma ieteicams izvērtēt visus par un pret. Veiksies darījumos, naudas lietās un jaunu kontaktu veidošanā. Spriedzi un apmulsumu var radīt pašu tuvāko cilvēku neizpratne un kritika par Jaunavas vēlmi kaut ko mainīt. Jāseko līdzi pašsajūtai.

Svari

Svariem labvēlīgi apstākļi darbam ar visu veidu dokumentiem. Var apmeklēt seminārus, pieredzes apmaiņas pasākumus vai doties nelielā izklaides braucienā. SPA procedūras vai īsta lauku pirts nedēļas nogalē ar labu masāžu noslēgumā būtu īsti laikā. Jācenšas atturēties no spontānas rīcības emociju iespaidā. Aktuālie jautājumi laikus jāizrunā, jo citādi var rasties pārpratumi un spriedze attiecībās.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs periods savu ieceru realizēšanai un panākumu gūšanai. Jācenšas izmantot dzīves dotās iespējas, jo pavisam drīz situācija mainīsies. Vairāk jāuzturas svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās, tas uzlabos pašsajūtu un kopējo noskaņojumu. Piemērots laiks vaļaspriekiem un kopīgām izklaidēm ar draugiem un domubiedriem. Jābūt godīgam pret sevi un citiem. Pārdomāti jāplāno izdevumi.

Strēlnieks

Strēlniekam būs grūti saprast, ko darīt – ķerties klāt jaunām lietām vai vēl nogaidīt. Šī nenoteiktība atstās iespaidu arī uz kopīgo pašsajūtu un noskaņojumu. Šajā periodā jāļauj visam ritēt savu gaitu un jākoncentrējas uz ikdienas darbiem. Atpūtas brīžos var noskatīties kādu interesantu raidījumu, mīļu filmu vai palasīt grāmatu. Piemērots laiks apcerei un meditācijai par dzīves pamatvērtībām.

Mežāzis

Ja ir kaut kas, ko Mežāzis var nedarīt, tad viņš to arī nedarīs. Jācenšas apvaldīt savu slikto omu un aso mēli, jo citi jau nav vainīgi, ka Mežāzim viss, kas prasa uzmanību un iedziļināšanos notiekošajā, šķiet kaitinošs. Ieteicams paņemt brīvdienas un labi izgulēties. Jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem, darbojoties ar elektroprecēm un vadot transporta līdzekli, jo pastāv iespēja traumēt sevi un citus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru pārņems rosīšanās gars un vēlme sarīkot kārtīgu ballīti. Lai ko Ūdensvīrs darītu, viņš to darīs ar vērienu. Lai pasākums izdotos, viss pārdomāti jāsaplāno un jāizvērtē, jo finanšu resursi būs ierobežoti. Nav ieteicams ņemt kredītu vai aizņemties naudu, jo būs sarežģīti to atdot. Der atcerēties, ka viss oriģinālais mēdz būt pavisam kas vienkāršs. Veiksies darbi, kur jādarbojas kopā ar citiem.

Zivis

Kamēr vieni gatavojas Ziemassvētkiem, tikmēr Zivīm ir pats labākais darba un biznesa darījuma laiks. Labvēlīgi apstākļi situācijas uzlabošanai gan darbā, gan mājās un personīgajā dzīvē. Ieteicams aktīvi rīkoties un izmantot dzīves piedāvātās iespējas. Ieklausieties sirdsbalsī un intuīcijā. Izvairieties no slinkuma un vēlmes savus pienākumus uzkraut uz citu pleciem.

LA.lv