Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gūsti prieku, gādājot dāvaniņas! Nedēļas horoskopi visām zodiaka zīmēm 16

Foto – Fotolia

Auns

Spriedze mazināsies, un Auna ikdienā ienāks dinamika. Lai veiksmīgi visu paspētu, pats svarīgākais ir prast noteikt šā brīža prioritātes un lieki netērēt laiku lietām, kas šobrīd nav aktuālas. Nav ieteicams slēgt līgumus vai mainīt darbu. Piemērots laiks kultūras pasākumu apmeklēšanai, redzesloka paplašināšanai un pieredzes apmaiņas braucieniem. Pievērsiet uzmanību informācijai par derīguma termiņiem.

Vērsis

Vērsis sajutīs spēka apsīkumu, kas traucēs pilnvērtīgi sekot līdzi notiekošajam. Nav ieteicams slēgt līgumus un pieņemt lēmumus sakāpinātas emocionalitātes iespaidā. Pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Jāizvairās no psiholoģiskas un fiziskas pārslodzes, jo tas nelabvēlīgi ietekmēs pašsajūtu un veselību. Jācenšas uzturēties labi vēdinātās telpās un jāatvēl pietiekami daudz laika miegam.

Dvīņi

Dvīņiem vēlams ieturēt pauzi ikdienas steigā un apsvērt turpmāko rīcību. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams pakonsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem, lai izvairītos no liekiem tēriņiem un zaudējumiem. Dvīņiem jāapbruņojas ar pacietību, jo darījumiem un līgumu slēgšanai nav piemērots laiks. Lai izvairītos no spriedzes partnerattiecībās, ieteicams laikus izrunāt sasāpējušos jautājumus.

Vēzis

Vēzis izvēlēsies doties tur, kur jūtas kā mājās, jo šajā laikā gribēs justies kā savējais starp savējiem. Jāatceras, ka tikpat svarīgi kā saņemšana ir arī došana, un tāpēc laikus jāsarūpē nelielas dāvaniņas, ar ko iepriecināt citus. Kaut arī gatavojamies Ziemassvētkiem, tomēr ikdienas darbi jāveic laikus un atbildīgi, jo pieļautās kļūdas radīs nepatīkamas situācijas un zaudējumus.

Lauva

Lauva sajutīs radošās enerģijas pieplūdumu un būs gatava aktīvi rīkoties. Šoreiz noderēs teiciens “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi”, jo steigā iespējams pieļaut kļūdas, kas var sabojāt iecerēto rezultātu. Piemērots laiks sirdslietām un kopīgām vakariņām ar savu otro pusīti. Situācijas var ātri mainīties, tāpēc būs jābūt gataviem tām pielāgoties. Principialitāte un pastāvēšana uz savu taisnību var kaitēt pašam.

Jaunava

Jaunavas izjutīs nelielu nogurumu, un tas ietekmēs garastāvokli, līdz ar to pieaugs spriedze attiecībās ar ģimenes locekļiem. Lai izvairītos no pārpratumiem un konfliktiem, jācenšas laikus izrunāt jautājumus, kas rada iekšēju neapmierinātību. Piemērots brīdis iesāktu darbu pabeigšanai. Veselības nostiprināšanas nolūkos ieteicams apmeklēt sporta zāli vai peldbaseinu. Pirms gulētiešanas labi jāizvēdina telpas.

Svari

Svari aktīvi darbosies, un daudzas lietas raiti virzīsies uz priekšu. Jābūt vērīgiem un jāseko līdzi tam, ko dara, jo iespējamas neuzmanības kļūdas. Piemērots laiks Ziemassvētku dāvaniņu sagatavošanai saviem mīļajiem. Tā būs vislabākā nodarbe, lai gūtu prieku ikdienas pelēcībā. Vairāk jāpadomā par to, kā savā ikdienā ienest prieku un radošumu. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas.

Skorpions

Skorpions jutīs uz āru laužamies neapmierinātību. Brīžiem šķitīs, ka apkārtējie tīšām izliekas nedzirdam Skorpiona teikto. Lai izvairītos no vilšanās, ir jāpārstāj no citiem kaut ko gaidīt. Jādara tik, cik ir paša spēkos. Sakāpinātas emocijas ir slikts padomdevējs. Veiksies sirdslietās un jaunu vaļasprieku apguvē. Jāizvairās no steigas un darbu atlikšanas uz pēdējo brīdi. Ieteicams labi izgulēties.

Strēlnieks

Strēlnieks ilgosies pēc atvaļinājuma un vasaras. Lai mazinātu diskomforta sajūtu – vislabākās zāles ir atpūta un labs miegs. Palūdziet mājiniekiem, lai viņi jūs samīļo un palutina – tas ļaus uz dzīvi un lietām paraudzīties no pozitīvās puses. Piemērots laiks, lai izvērtētu resursus un noteiktu turpmāk veicamos darbus. Nav ieteicams slēgt līgumus, ieguldīt naudu un veikt lielus pirkumus.

Mežāzis

No Mežāža tiks gaidīta aktīva rīcība un iniciatīvas izrādīšana, tāpēc rūpīgi jāplāno darbi un tam paredzamais laiks. Darbi, kas prasa koncentrēšanos un ilgstošu piepūli, jāplāno uz vēlāku laiku, jo šobrīd tam nav labvēlīgi apstākļi. Jācenšas izvairīties no pārslodzes un masu pasākumu apmeklēšanas. Jārūpējas par veselību un pašsajūtu. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un sulas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram pavērsies jaunas iespējas. Viņa teiktais tiks novērtēts un idejas saklausītas. Viņš var paļauties uz draugu un domubiedru atbalstu. Jācenšas plānot darbus, kurus var paveikt paša spēkiem, jo apkārtējie būs aizņemti katrs pats ar savām lietām. Lai izvairītos no spriedzes un stresa, jāmācās pieņemt situāciju tādu, kāda tā ir, un rīkoties pēc apstākļiem. Jāizvairās no steigas un rīcības emociju uzplūdā.

Zivis

Zivīm ieteicams izvērtēt situāciju un noteikt mērķus tālākai virzībai un attīstībai. Vairāk jāklausa savai intuīcijai, jo apkārt notiekošais pastiprinās neziņu un šaubas. Lai vieglāk izdarītu izvēli, Zivīm jāatbild uz jautājumiem: kas ir tas, ko es gribu, un – kāds man no tā labums? Vilcināšanās lēmumu pieņemšanā var radīt sarežģījumus tuvākā nākotnē. Jākoncentrējas uz to, ko dara.

LA.lv