Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi nedēļas nogalei. Dari, kas patīk un padodas! 16

Foto-Shutterstock

Auns

Auna dzīvē viss ritēs savu gaitu, tāpēc šķitīs, ka nekas nenotiek. Mierīgs dzīves ritms nav Auna dabā, tāpēc ik pa brīdim parādīsies neapmierinātība. Šis ir piemērots laiks, lai sakārtotu vidi sev apkārt, pabeigtu iesāktos darbus. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un veikt lielākus pirkumus, ja nav skaidrības par to, ko ar to visu darīt. Jākoncentrējas uz ikdienas darbiem.

Vērsis

Vērsim vēlams pievērsties savu profesionālo iemaņu parādīšanai un popularizēšanai, jo sabiedrība to novērtēs un izrādīs interesi. Biznesa un darījumu jomā ne viss ies, kā plānots, tāpēc nav piemērots laiks līgumu slēgšanai un jaunu darbu uzsākšanai. Darbā iespējamas pārbaudes. Ja plāno doties ārpus Latvijas, tad jāpieskata dokumenti. Partnerattiecībās būs spriedze atšķirīgu viedokļu dēļ, tāpēc jāapvalda emocijas.

Dvīņi

Dvīņi jutīsies noguruši, tāpēc labprāt darbus, kas nav steidzami, atliks uz vēlāku laiku, lai var mazliet atpūsties un uzkrāt spēkus. Jācenšas izvairīties no steigas, jo noguruma dēļ samazināsies koncentrēšanās spējas un palielināsies risks iegūt dažāda rakstura traumas. Nav piemērots brīdis sākt kaut ko jaunu. Pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

Vēzis

Vēzis labprāt darīs to, kas viņam patīk, un ne vienmēr pietiekami daudz laika veltīs tiešajiem pienākumiem, tāpēc nāksies uzklausīt ne vienu vien viņam izteiktu aizrādījumu. Labvēlīgs periods darījumu veikšanai un sava finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Iespējamas problēmas ar transportlīdzekļa tehnisko stāvokli vai datortehniku. Brīvo laiku ieteicams veltīt sava redzesloka paplašināšanai.

Lauva

Lauvai būs sajūta, ka viss notiek pārāk lēni un tāpēc vajag citus pasteidzināt. Tas radīs spriedzi attiecībās un ģimenē. Šajā laikā Lauvai būs jāapvalda vēlme citus kritizēt un pamācīt, jo pretējā gadījumā būs problēmas, kas radīs zaudējumus. Nav piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai vai kaut kā jauna sākšanai. Ieteicamas relaksējoši nomierinošas procedūras. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Jaunava

Jaunavai veiksmīgs periods. Viegli padosies it viss. Šajā periodā var sākt kaut ko jaunu, veikt pārmaiņas, sakārtot un pabeigt ieilgušus darbus. Jebkura radoša darbošanās vairos enerģiju un prieku. Jaunava būs romantiski noskaņota, tāpēc iespējamas jaunas iepazīšanās. Arī esošajām attiecībās mazliet vairāk romantikas būs tieši laikā. Šajā periodā nedrīkst slinkot un ļauties pašplūsmai.

Svari

Svari labprātāk paņemtu brīvdienas un atpūstos, bet, tā kā darbu būs daudz, tad tas nebūs iespējams un radīs gan iekšēju neapmierinātību, gan spriedzi. Lai izvairītos no pārslodzes, ir jānosaka prioritātes. Ierasto darbu veikšanai vajadzēs vairāk laika nekā parasti, tāpēc vēlams plānot visu ar laika rezervi. Savas pašsajūtas un veselības uzlabošanai un nostiprināšanai ieteicamas ārstnieciskās procedūras.

Skorpions

Skorpions sajutīs spēka pieplūdumu, un tas radīs gan vēlmi darboties, gan labu garastāvokli. Piemērots laiks jaunu kontaktu veidošanai, nelieliem ceļojumiem, dokumentu kārtošanai un parakstīšanai, kā arī jaunu prasmju un iemaņu apgūšanai. Lai gūtu sev vēlamo rezultātu – skaidri jānoformulē un jāpasaka, ko vēlas iegūt darbojoties. Brīvajā laikā ieteicams apciemot savus tuviniekus un radiniekus.

Strēlnieks

Strēlnieku kaitinās citu nenoteiktība. Tomēr ar to būs jāsamierinās, jo arī viņu rīcība būs atkarīga no citiem. Šajā periodā ieteicams plānot un veikt tos darbus, ko var paveikt viens pats, jo sīkumi un citu neizdarītais izraisīs ātras dusmas, kad var tikt pateikts kāds lieks vārds, kuru dēļ vēlāk pats jutīsies slikti. Ieteicamas pastaigas svaigā gaisā. Nav vēlams apmeklēt masu pasākumus un veikt pirkumus.

Mežāzis

Mežāzis jutīs spēku pieplūdumu un būs gatavs iekarot jaunas virsotnes. Pārdomāta un mērķtiecīga rīcība dos iecerēto rezultātu. Nedrīkst darbu uzsākšanu atlikt uz vēlāku laiku un vilcināties ar lēmumu pieņemšanu, jo garām palaistās iespējas tik drīz vairs neatgriezīsies. Draugi un domubiedri atbalstīs Mežāzi un palīdzēs realizēt viņa ieceres. Jāklausa sirdsbalsij un jāseko līdzi veselības stāvoklim.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs gribēs rīkoties tā, kā viņam ērtāk, bet apkārtējie to uztvers kā cenšanos izvairīties no tiešo pienākumu veikšanas. Tas var radīt spriedzi un pārpratumus. Lai tā nenotiktu, ieteicams laikus informēt par saviem plāniem. Nav piemērots laiks kardinālu pārmaiņu veikšanai un jaunu darbu sākšanai. Jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes, jo tas radīs stresu un kaitēs veselībai.

Zivis

Zivju dzīvē viss ritēs savu gaitu bez īpašiem sastrēgumiem un stresa. Tas ir piemērots brīdis jaunu darbu un mācību uzsākšanai, iespējai pakāpties pa karjeras kāpnēm un dažāda veida darījumiem. Viss, kas šajā periodā tiks “iedēstīts”, dos labus rezultātus un ienākumus nākotnē. Nav ieteicams savus pienākumus uzticēt citiem, jo tas var radīt sarežģījumus un papildu izdevumus. Nedrīkst slinkot.

LA.lv