Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā paies zelta rudens šogad? Horoskops 11. – 24. oktobrim0

Foto: Zane Bitere/LETA

Auns

Auns izjutīs spēku apsīkumu un vairāk laika vēlēsies veltīt darbiem, kas neprasa steigu, un arī atpūtai. Šajā periodā jākoncentrējas uz svarīgāko un tiešajiem darba pienākumiem. Paguruma dēļ var rasties spriedze attiecībās. Lai no tā izvairītos, ieteicams pārdomāti plānot laiku un darbus, labi izgulēties un stiprināt savu imūnsistēmu. Nav piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, kā arī ceļošanai.

Vērsis

Vērša dzīvē vēl joprojām būs spriedze darbā, finanšu jomā un sirdslietās. Lai nesarežģītu pats sev un citiem dzīvi, šajā periodā jāļauj visam ritēt savu gaitu. Dažkārt nogaidīt, lai situācija mainītos, ir labāk nekā rīkoties. Piemērots laiks veselības nostiprināšanai un dažādām relaksējoši dziednieciskām procedūrām. Ieteicams paņemt brīvdienas, atpūsties un labi izgulēties. Nav piemērots brīdis biznesa darījumiem.

Dvīņi

Dvīņi jutīsies labi un gribēs ikdienišķām lietām piešķirt patīkamas emocijas, tāpēc būs jūtams koķetīgums un rotaļīgums. Radoša pieeja jautājumu risināšanā var dot labus rezultātus. Piemērots laiks pārmaiņām un uzlabojumiem, tas ietekmēs gan garastāvokli, gan darba rezultātu. Iespējama jauna iepazīšanās, tomēr tā drīzāk būs aizraušanās nekā kaut kas ilgstošs. Nav ieteicams lietot alkoholu un ūdens transporta līdzekļus.

Vēzis

Vēzim labvēlīgi apstākļi savas dzīves un veselības sakārtošanai. Savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai veltītie pūliņi atmaksāsies rudenīgajā laikā. Darbā Vēzis tiks pamanīts un novērtēts, tāpēc jāizmanto radušās iespējas. Labvēlīgs periods mājas vides sakārtošanai. Jāatbrīvojas no krāmiem un lietām, ko sen vairs neizmanto. Ieteicams vairāk veltīt laiku vecākiem un savai ģimenei nekā citiem.

Lauva

Lauvai ne viss notiks pēc viņas prāta, tāpēc ieteicams paņemt nelielu atelpas brīdi, lai padomātu par tālāko rīcības stratēģiju. Pieaugs spriedze, un tas atstās iespaidu uz Lauvas garastāvokli un var nelabvēlīgi ietekmēt attiecības ar apkārtējiem. Šajā laikā ieteicams atteikties no publisku pasākumu apmeklēšanas un naudas izdevumiem. Piemērots laiks sava redzesloka paplašināšanai un jaunu prasmju apgūšanai.

Jaunava

Jaunavai pa galvu grozīsies domas, kā uzlabot savus dzīves apstākļus darbā un mājās, tomēr šis nav piemērots laiks jebkāda veida pārmaiņām. Svarīgi izvērtēt, kā no esošajām iespējām un resursiem iegūt maksimālu labumu. Jautājiet padomu saviem mīļajiem, jo mīlestība un atbalsts ir tas, kas šobrīd Jaunavai visvairāk ir vajadzīgs. Tas dos gan spēku doties dzīvē uz priekšu, gan enerģijas pieplūdumu.

Svari

Svariem jāseko principam; lēni, rāmi, pamazām. Vairāk jāvēro, kas notiek apkārt un ko dzīve piedāvā. Nav piemērots laiks nopietnu un kardinālu lēmumu pieņemšanai. Labvēlīga situācija inventarizācijas veikšanai savā dzīvē un tam, lai atbrīvotos no saistībām, kas prasa laiku un enerģiju, bet gandarījumu nesniedz. Veiksies darbā un ar profesionālo sfēru saistītās lietās. Piemērots laiks darba maiņai.

Skorpions

Skorpions būs pats sev ienaidnieks. Apkārtējie apstākļi ir labvēlīgi, lai realizētu savas ieceres, bet Skorpions meklēs problēmas tur, kur to nemaz nav. Jāizvairās no vēlmes citus vainot tajā, kur pats netika uzņēmies atbildību. Piemērots laiks uz savu dzīvi paraudzīties no malas un objektīvi izvērtēt savu lomu notiekošajā. Ieteicams atvēlēt laiku veselības sakārtošanai un nostiprināšanai, kā arī garīgajām praksēm.

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs vēlmi rīkoties un grožus ņemt savās rokās, tomēr darāmā būs vairāk nekā stundas diennaktī, tāpēc lielākā daļa no laika būs jāvelta darba organizēšanai nekā tiešo pienākumu veikšanai. Jānosaka prioritātes un pārdomāti jāplāno laiks. Laika trūkums atpūtai un pilnvērtīgam miegam slikti ietekmēs gan veselību, gan veicamā darba kvalitāti. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta un veselīga pārtika.

Mežāzis

Mežāzim jāturpina iesāktie darbi un jānostiprina pamati, uz kā būvēt savu nākotni. Nav piemērots laiks jaunu projektu sākšanai vai jauniem dzīves izaicinājumiem. Pārdomāta pienākumu plānošana un prioritāšu noteikšana ļaus ietaupīt laiku un naudu. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un darbus atlikt uz vēlāku laiku. Jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes gan darbā, gan brīvajā laikā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs izjutīs spriedzi, jo būs sajūta, ka apkārtējie tīšu prātu neieklausās viņa teiktajā. Tāpēc, pirms ko teikt, ir jānoskaidro, vai otram ir brīvs brīdis, lai uzklausītu Ūdensvīru. Lai aizgaiņātu drūmo noskaņojumu un padarītu ikdienu krāsaināku, kā arī mazinātu iekšēju neapmierinātību ar darba kolēģiem un ģimenes locekļiem, brīvdienās ieteicams doties ārpus mājas. Pārdomāti jāplāno pirkumi.

Zivis

Zivis labprāt savus pienākumus uzticētu citiem, jo nebūs ne spēka, ne vēlēšanās aktīvi darboties. Tomēr, tā kā apstākļi ir labvēlīgi, tad nav ieteicams ļauties slinkumam, bet gan saņemties un izdarīt to, kas darāms. Pretējā gadījumā vēlāk veidosies spriedze un pieaugs stress, kas nelabvēlīgi ietekmēs gan pašsajūtu, gan veselību. Jāstiprina imūnsistēma. Jāizvairās no steigas, jo ir paaugstināts risks gūt traumas.

 

LA.lv