Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudiet svaigumu un spirgtumu! Horoskops no 12. līdz 25. aprīlim0

Foto – Pexels.com

Auns

Auns jutīsies neapmierināts ar savu dzīvi, tas radīs iekšēju spriedzi, tāpēc jācenšas izvēlēties tos darbus, kurus var darīt viens pats. Pirms ko uzsākt vai pieņemt svarīgu lēmumu, vēlams atrast brīvu brīdi un visu vēlreiz labi apdomāt. Steigā pieņemtie lēmumi var radīt zaudējumus. Labvēlīgs laiks veidot jaunus kontaktus un izvirzīt jaunus mērķus. Ieteicams vairāk uzturēties ārā un labi vēdinātās telpās.

Vērsis

Vērsis var atļauties atelpas brīdi, jo viss rit savu gaitu. Labs miegs un vitamīniem bagāts ēdiens ir labākās zāles pret nogurumu. Pieņemot lēmumus, jāizvairās izdarīt pārsteidzīgus secinājumus un jācenšas valdīt pār savām emocijām. Labvēlīgs laiks atpūtai un pastaigām dabā. Nav ieteicams veikt finanšu darījumus un slēgt ilgtermiņa līgumus, jo ieguvums būs daudz mazāks, nekā cerēts.

Dvīņi

Dvīņiem būs grūti pieņemt lēmumus, ko un kā labāk darīt. Tas ik pa brīdim ietekmēs arī garastāvokli. Šis nav piemērots laiks uzsākt jaunus darbus vai īstenot kardinālas pārmaiņas. Ieteicams sakārtot attiecības ar līdzcilvēkiem, lai pārpratumi vai aizvainojumi netraucētu tālākai sadarbībai. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselības nostiprināšanu.

Vēzis

Vēzis var sagādāt pats sev problēmas, ja vieglprātīgi izturēsies pret uzticētiem pienākumiem. Jāklausa intuīcijai un sirdsbalsij. Jāvairās no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas un spontānas rīcības. Jābūt uzmanīgam, parakstot dokumentus un līgumus, kā arī piesardzīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Labvēlīgs laiks paplašināt savu redzesloku, apmeklēt kultūras pasākumus un ceļot.

Lauva

Lauvai ieteicams paņemt atelpas brīdi un parūpēties par savu pašsajūtu. Ja gribam, lai citi pieņem mūs tādus, kādi esam, jācenšas būt godīgam pret sevi un citiem. Jāievēro likumi – gan cilvēku radītie, gan dabas noteiktie. Likumu neievērošana var radīt spriedzes situācijas un zaudējumus. Var lūgt padomu kādam pieredzes bagātākam speciālistam. Nav piemērots laiks finanšu darījumiem, sirdslietām un izklaidēm.

Jaunava

Jaunavas dzīvē radīsies vairākas iespējas – gan radoši izpausties, gan nostabilizēties dzīvē, tikai pašai jāiet un jādara, jo klāt neviens neko nenesīs. No tā, kādi lēmumi tiks pieņemti, tālāk attīstīsies notikumi un veidosies dzīve. Nav ieteicams peldēt pa straumi un visu atstāt likteņa ziņā. Jāizvairās no alkohola lietošanas. Iespējama saaukstēšanās, tāpēc jāizvēlas piemērots apģērbs atbilstoši laika apstākļiem.

Svari

Svari jutīs nogurumu un atbildības smago nastu uz saviem pleciem. Tas radīs spriedzi un nevēlēšanos kontaktēties ar apkārtējiem. Nedrīkst sevi pārslogot, jo tas tuvākajos mēnešos var radīt labvēlīgu vidi slimību vīrusiem. Ieteicams paņemt brīvdienas, lai atpūstos un apmeklētu ārstnieciskās procedūras veselības stiprināšanai. Labvēlīgs laiks relaksācijai un kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Skorpions

Skorpionam veiksies darbos un sabiedriskajās aktivitātēs, bet nav piemērots brīdis izklaidēm, sirdslietām un pirkumu veikšanai. Ja vien Skorpions izrādīs interesi un iniciatīvu, lai savestu kārtībā lietas savā dzīvē, apkārtējie to labprāt atbalstīs un palīdzēs viņam. Šī perioda aktuālā tēma ir – pašdisciplīna. Jāiemācās arī ikdienas pienākumos rast prieku. To, ko vari izdarīt šodien, neatliec uz rītdienu.

Strēlnieks

Strēlniekam jāļauj visam ritēt savu gaitu, jo šobrīd viņš nav situācijas noteicējs, tāpēc nav vērts dusmoties, ja kaut kas nenotiek, kā plānots. Piemērots laiks ikdienas darbiem. Jācenšas vairāk uzturēties svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās, tas kliedēs nomāktības sajūtu un uzlabos garastāvokli. Ieteicams ikdienā sarīkot mazus svētkus un palutināt sevi ar ko garšīgu vai patīkamu.

Mežāzis

Mežāža dzīvē līdz ar pavasara iestāšanos ir atgriezies optimisms un pozitīvs skatījums uz dzīvi. Tas ļauj brīvāk un radošāk izpausties. Lai viss izdotos, kā iecerēts, pārdomāti jāplāno laiks, lai darbs mijas ar atpūtu. Piemērots brīdis stabilitātes radīšanai un nostiprināšanai, dažādiem jauninājumiem un uzlabojumiem ikdienas dzīvē un arī darbā. Brīvā laikā ieteicams doties nelielos izbraucienos jaunu ideju gūšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs ik pa brīdim izjutīs spriedzi, jo ne viss notiks tā, kā viņš to bija iedomājies. Jāmācās pieņemt, ka cilvēki ir dažādi un viņu redzējums uz apkārt notiekošo ir tikpat dažāds. Labvēlīgs periods uzlabot dzīves apstākļus, paplašināt redzesloku un apgūt jaunas prasmes. Pārdomāti jātērē nauda, jo izdevumi būs lielāki, nekā plānots. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselības stāvokli.

Zivis

Zivīm ir iespēja atpūsties un ļauties dzīves plūdumam. Tomēr arī šajā laikā ieteicams būt modriem, jo būs vairākas iespējas, kuras ļaus Zivīm īstenot savas ieceres. Piemērots brīdis paplašināt redzesloku, atvaļinājumam vai tālākam ceļojumam. Jāapvalda vēlme citus kritizēt un pataisīt par vainīgajiem. Jāizvairās no steigā vai emociju uzplūdā pieņemtiem lēmumiem un rīcības.

LA.lv