Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svaigs gaiss un mīlestība. Lieldienu horoskops visām zodiaka zīmēm 1

Foto: Fotolia

Auns

Aunam pienācis brīdis veikt inventarizāciju savā dzīvē un nospraust mērķus tālākai rīcībai. Jāseko līdzi finanšu darījumiem, jo var būt pēkšņi zaudējumi paviršības vai neuzmanības dēļ. Darījumus, pirkumus un līgumu slēgšanu jāatliek uz vēlāku laiku. Piemērots laiks darījumu vizītēm informācijas iegūšanai. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un vairāk ūdens. Pienācīgi jāizguļas.

Vērsis

Vērsim būs grūti koncentrēties uz tiešajiem pienākumiem, jo domas klīdīs kaut kur citur. Tāpēc jābūt piesardzīgiem, lietojot elektroierīces un vadot transporta līdzekli. Iespējamas neuzmanības kļūdas. Labvēlīgs laiks redzesloka paplašināšanai, relaksējoši dziednieciskām procedūrām. Svarīgi ir labi izgulēties. Nav ieteicams lietot apreibinošus līdzekļus un jāievēro mērenība, lietojot medikamentus.

Dvīņi

Dvīņi varēs mazliet atvilkt elpu, jo spriedze pakāpeniski mazināsies un lietas kārtosies. Iespējama finansiālās situācijas uzlabošanās, tomēr uzsākt kaut ko jaunu vai ieguldīt naudu jaunos projektos nav ieteicams. Šajā periodā vajadzētu paplašināt savu redzesloku vai pilnveidot profesionālās iemaņas. Padosies viss, kas saistīts ar esošo lietu sakārtošanu, iesāktu lietu novešanu līdz galam.

Vēzis

Vēža dzīvē atjaunosies ierastā kārtība un spriedze mazināsies, tomēr joprojām jāraugās, lai viss notiktu noliktajos termiņos. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un jaunu projektu uzsākšanai. Pirms pieņemt lēmumu rīkoties, viss jāizvērtē un jāizanalizē. Ģimenes locekļiem būs vajadzīga Vēža palīdzība un atbalsts. Tas prasīs gan sapratni, gan spēju otru pieņemt tādu, kāds viņš ir.

Lauva

Lauva beidzot var ļauties ikdienas ritmam un sekot līdzi notiekošajam. Pakāpeniski būs jūtama kopējās situācijas uzlabošanās un spriedzes mazināšanās. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, iekšējās, garīgās pasaules pilnveidošanai un atpūtai, kā arī pasākumi savas ģimenes un dzimtas apvienošanai un saliedēšanai. Der atcerēties, ka bez tuvāko sapratnes un atbalsta dzīvē daudz nesasniegsi.

Jaunava

Jaunava jutīs pieaugam spriedzi, jo būs ātri jāpieņem lēmumi, kas ietekmēs tālāko notikumu gaitu. Šoreiz ieteicams vairāk racionāli vērtēt situācijas, jo, otru pažēlojot, var nākties pašam no tā ciest. Jābūt piesardzīgiem, jo pieaugs traumu gūšanas riski. Par sevi var atgādināt jau agrāk gūtās traumas. Nav piemērots laiks aizdot vai aizņemties naudu. Vairāk pavadi laiku ar sev tuviem cilvēkiem.

Svari

Svariem būs sajūta, ka telpa ap viņiem kļuvusi plašāka un pasaule gaišāka. Viss ritēs savu gaitu, tāpēc būs laiks savu vajadzību apmierināšanai, attiecību jautājumu risināšanai un jaunu kontaktu veidošanai. Iespējams, ka tiksiet pamanīti un novērtēti. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo var rasties neparedzēti izdevumi. Jācenšas izvairīties no steigas un paviršības kļūdām.

Skorpions

Skorpions neko nevar atstāt pašplūsmā. Lielāka uzmanība jāvelta ikdienas tiešajiem pienākumiem un pārdomātai laika plānošanai. Ieteicams pabeigt līdz šim iesāktas un nepabeigtas lietas. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai. Labvēlīgs periods atpūtai, relaksējoši dziednieciskām procedūrām, vaļaspriekiem un kopīgiem pasākumiem ar draugiem un tuviem cilvēkiem.

Strēlnieks

Strēlniekam nāksies būt piekāpīgākam un pielaidīgākam prasībās pret citiem, pretējā gadījumā visu pienākumu slogs būs jāiznes vienam pašam. Vairāk laika un uzmanības jāvelta tiešajiem darba pienākumiem. Vēlams pārskatīt pienākumu sarakstu un noteikt prioritātes. Nav ieteicamas ūdens procedūras. Var atjaunot garderobi un piestrādāt pie ārējā tēla veidošanas.

Mežāzis

Mežāzim būs sajūta, ka beidzot pienākas atvaļinājums, lai var pabeigt iesāktos darbus un atvilkt elpu nākamajam darba cēlienam. Piemērots laiks kursu un semināru apmeklēšanai, jaunu ideju gūšanai, turpmāko mērķu izvirzīšanai un realizēšanai. Lielāka uzmanība jāvelta pašsajūtai un veselības nostiprināšanai. Ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā un pienācīgi izgulēties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs ar entuziasmu uzņems jaunumus, jo tas ienesīs jaunas vēsmas ikdienas rutīnā, tomēr nav īstais brīdis kaut ko kardināli mainīt. Vēlams veikt inventarizāciju veicamo pienākumu sarakstā un noteikt prioritātes, citādi no lielās darbošanās būs maza jēga un lieki naudas tēriņi. Brīvajos brīžos var apciemot radiniekus vai kopā ar viņiem doties uz kādu izklaides pasākumu.

Zivis

Zivīm pakāpeniski atgriezīsies prieks un vēlme aktīvi darboties un realizēties dzīvē. Tāpēc pārdomāti jāplāno darbi un jāvelta laiks veselības nostiprināšanai, jo organisms būs novājināts. Vēlams pievērsties veselīgam dzīvesveidam, apmeklēt dietologu un sporta nodarbības. Der atcerēties, ka panākumu atslēga ir laba pašsajūta un veselīgs izskats. Iespējami jauni sadarbības vai darba piedāvājumi.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nemeties galējībās! Horoskops 15.novembrim
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Četras zodiaka zīmes, kurām mēdz būt senas dvēseles!
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Netērējies dārgiem niekiem! Horoskops 14.novembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 4
11 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
11 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
13 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
9 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
9 stundas