×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
17. decembris, 2016
Drukāt

Jāapdomā katrs solis. Horoskopi līdz 21. decembrim (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns

Aunam būs sajūta, ka pienācis ilgi gaidītais atpūtas brīdis, kad var uzmanību veltīt patīkamām lietām. Iespējama kāda jauna iepazīšanās. Apkārtējie pozitīvi novērtēs Auna humora izjūtu un radošo pieeju ikdienišķām lietām. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus. Uzturā ieteicams vairāk lietot augļus un dārzeņus. Labs miegs ir labākais līdzeklis nervu sistēmas stiprināšanai.

Vērsis

Vērsim nāksies sakopot savus resursus, lai virzītos uz priekšu. Jāapdomā katrs nākamais solis, jo vieglprātīga attieksme var nest zaudējumus. Šajā laikā var nākties saņemt likteņa dāvanas – gan patīkamas, gan arī ne tik patīkamas. Nevajag pārspīlēt ar dāvanu gatavošanu Ziemassvētkiem. Jāatceras, ka ar otru cilvēku kopā pavadītais laiks ir vērtīgāks par veikalā pirktu lietu.

Dvīņi

Dvīņi gribēs mīlēt un justies mīlēti, tāpēc būs īpaši daiļrunīgi. Tomēr jābūt uzmanīgiem ar izteicieniem, jo apkārtējie to var uztvert pavisam citādi, nekā domāts. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, mākslas izstādes vai seminārus, lai iegūtu jaunas zināšanas un iespaidus, ko vēlāk pastāstīt arī citiem. Saviem tuvākajiem dāvanām izvēlieties kaut ko personisku.

Vēzis

Vēzis vislabāk jutīsies kopā ar tuviem cilvēkiem. Tāpēc piemērots laiks, lai novērtētu to, ko sniedz ģimene, un pateiktos viņiem. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu. Jābūt piesardzīgam, piedaloties satiksmē, jo iespējams iekļūt avārijā. Izvairieties no steigas un neatlieciet darbus uz pēdējo brīdi. Vairāk laika veltiet atpūtai un patīkamām nodarbēm.

Lauva

Pēc labi padarīta darba nu var atvilkt elpu. Nav ieteicams slēgt līgumus vai uzsākt jaunas lietas, jo vēlāk viss tāpat mainīsies. Spriedze veidosies partnerattiecībās, tāpēc jācenšas izrunāt lietas, kas mūs neapmierina, un rast kompromisu, jo pretējā gadījumā var nākties piedzīvot šķiršanās sāpes. Nopietnu jautājumu risināšanu un svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk atlikt uz nākamo gadu.

Jaunava

Jaunavai jāpievēršas ikdienā kārtojamiem jautājumiem. Tas nesagādās grūtības, ja darbi un tam atvēlētais laiks tiks atbilstoši saplānots. Šajā periodā vēlams atturēties no alkohola lietošanas. Jābūt piesardzīgai, vadot automašīnu, jo iespējams iekļūt avārijā. Jācenšas izvairīties no pārslodzes. Svarīgi ir labi izgulēties. Piemērots laiks kardinālām pārmaiņām dzīvē.

Svari

Svariem der atcerēties, ka prieks sākas nevis no lietām, bet no attieksmes pret sevi un citiem. Tāpēc, domājot par to, kā citus iepriecināt, vispirms ir jāpadomā par sevi pašu. Vides maiņa, tikšanās neformālā gaisotnē vai romantiskas vakariņas būtu piemērots veids sevis iepriecināšanai. Gada izskaņā būs daudz darāmā, un tam vajadzēs spēku. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Skorpions

Skorpions labprāt paietu maliņā un ļautu citiem darboties, bet diemžēl citi nebūs ar to mierā. Tomēr der atcerēties, ka labs darbs ir padarīts darbs. Tā kā biznesa darījumiem nav piemērots laiks, Skorpions var sākt gatavoties Ziemassvētku sagaidīšanai. Dāvanu izvēlē labāk pieturēties pie pārbaudītām vērtībām, jo ne visi ir gatavi pārsteigumiem. Uzmanība jāpievērš savai pašsajūtai.

Strēlnieks

Strēlnieks sajutīs spēka un dzīvesprieka atgriešanos. Tomēr ķerties pie darbiem ar pilnu jaudu nav vēlams, jo notikumu gaita būs mainīga – te tā solīs labas peļņas iespējas, te atkal neziņu par rītdienu. Šis laiks ir piemērots, lai izvirzītu jaunus mērķus un pārskatītu šābrīža darbus. Ja laikus gatavosieties Ziemassvētkiem, tas ļaus izbaudīt patiesu svētku prieku.

Mežāzis

Mežāzis ļausies meditācijai un apcerei par dzīves pamatvērtībām. Ja ir kaut kas, ko var nedarīt, Mežāzis to arī nedarīs. Jācenšas pārvarēt savu slikto omu un aso mēli, jo citi jau nav vainīgi, ka Mežāzim viss, kas prasa uzmanību, šķiet kaitinošs. Ieteicams paņemt brīvdienas un labi izgulēties, meditēt vai izstaigāties svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru pārņems rosīšanās gars. Varbūt sarīkot kādu ballīti ar radiniekiem vai darba kolēģiem. Kopā ar draugiem aizbraukt ceļojumā vai apmeklēt kādu Ziemassvētku koncertu. Lai arī ko Ūdensvīrs darītu, viņš to veiks ar vērienu. Pirms ko uzsākt, ir jāpavaicā arī savu tuvinieku viedoklis par plānotajiem pasākumiem, jo citādi tas, kas vienam sagādā prieku, otram var sagādāt neērtības.

Zivis

Vieni gatavojas Ziemassvētkiem, bet Zivīm ir pats labākais darba un biznesa darījumu laiks. Jāuzmanās, lai pienākumi nesabojā gaidāmo svētku noskaņojumu. Der atcerēties, ka cilvēki ir svarīgāki par lietām un pienākumiem. Ja šī dzīves atziņa piemirstas, svarīgos dzīves brīžos var nākties palikt pavisam vienam. Jāievēro likumi un sabiedrībā pieņemtās normas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vakar biju Tallinā … Redzēju šo koku 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+