Horoskopi un mistika
Horoskopi

Būs dzīvespriecīgas brīvdienas! Horoskopi nedēļas nogalei 16

Foto-Shutterstock

Auns

Aunam ik pa brīdim būs sajūta, ka nekas nenotiek, kā plānots, tāpēc jācenšas izvairīties no spontānas rīcības emociju iespaidā. Lai izvairītos no nevēlamas spriedzes, ieteicams pievērsties tiešajiem pienākumiem un neuzsākt kaut ko jaunu. Labvēlīgi apstākļi transportlīdzekļu pirkšanai vai pārdošanai. Jācenšas iespējami vairāk uzturēties svaigā gaisā, ēst dārzeņus un dzert tīru ūdeni.

Vērsis

Vērsim radīsies sajūta, ka dzīve sāk uzņemt apgriezienus un tajā viss notiek. Labvēlīgi apstākļi, lai slēgtu līgumus, sāktu jaunus darbus un piesaistītu partnerus. Lai izvairītos no pārpratumiem un divdomīgām situācijām, jāizsakās skaidri un saprotami. Piemērots brīdis pateikties tiem, kas palīdzējuši un atbalstījuši. Pārdomāti jāplāno laiks un jānosaka prioritātes.

Dvīņi

Dvīņi jutīs pakāpenisku spēka un prieka atgriešanos savā dzīvē. Jauna pieeja ikdienas darbiem dos labus rezultātus. Nav ieteicama spontāna rīcība vai rīcība emociju iespaidā, jo tas var radīt zaudējumus. Savos izteicienos jābūt tiešiem un atklātiem, jo pastāv risks būt pārprastiem. Labvēlīgs laiks darbu plānošanai, darījumiem un līgumu slēgšanai. Atpūtai ieteicamas aktivitātes dabā, prom no cilvēku pūļiem.

Vēzis

Vēzim nav piemērots laiks darījumiem un jaunu darbu sākšanai, tāpēc jākoncentrē spēki uz tiešajiem pienākumiem un ikdienas darbiem. Labvēlīgs laiks atpūtai, izklaidēm, rūpēm par veselību un pašsajūtas uzlabošanu. Pārdomāti jāplāno naudas līdzekļi, jo pieaugs izdevumi, bet ienākumi var aizkavēties. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Pastāv riski iegūt traumas.

Lauva

Lauva pēc aktīva darbošanās perioda pelnījusi atpūtu, tāpēc ieteicams paņemt brīvdienas vai atvaļinājumu, lai varētu vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu vai veiktu pārmaiņas. Šajā periodā lieti noderēs teiciens: “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!” Nav ieteicams doties ārzemju ceļojumos. Jāievēro likumi un ceļu satiksmes noteikumi.

Jaunava

Jaunava sajutīs, ka situācija jūtami uzlabojas un daudzi jautājumi atrisinās paši no sevis. Jācenšas izvairīties no vairāku darbu veikšanas vienlaikus, jo steigā pieļautās kļūdas var radīt gan materiālus, gan finansiālus zaudējumus. Jārūpējas par savu pašsajūtu un jāsakārto veselība. Labvēlīga situācija sākt jaunus darbus un slēgt līgumus. Ir iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Svari

Svariem šajā laikā būs saspringts periods, kas prasīs gan pacietību, gan izturību. Kā darbā, tā arī mājās būs daudz darbu, ko nevar atlikt uz vēlāku laiku. Tāpēc rūpīgi un pārdomāti jāplāno darbi un laiks. Atpūtas brīžos ieteicams uzturēties svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās. Enerģijas atjaunošanai uzturā jālieto dabisks un vitamīniem bagāts ēdiens.

Skorpions

Skorpionam iestāsies atelpas brīdis un daudzas lietas atrisināsies pašas no sevis, tomēr neko nevajag atstāt pašplūsmā. Piemērots laiks, lai iegūtu jaunu informāciju, paplašinātu kontaktus un piesaistītu līdzekļus savu ieceru realizēšanai. Spriedze būs jūtama partnerattiecību jautājumos, tāpēc savi nodomi jāpauž skaidri un atklāti. Nav ieteicama fiziska un psiholoģiska pārslodze.

Strēlnieks

Strēlnieks pēc saspringtā perioda jutīs nogurumu, tāpēc, plānojot darbus, jāparedz laiks atpūtai. Diskomfortu radīs apkārtējo nenoteiktība un neizlēmība, tāpēc svarīgu jautājumu risināšanu nav ieteicams uzticēt citiem vai atlikt uz vēlāku laiku. Pakāpeniski uzlabosies situācija darbā un naudas lietās, tas mazinās spriedzi partnerattiecībās. Vakaros pirms gulētiešanas ieteicamas pastaigas svaigā gaisā.

Mežāzis

Mežāzim jāsamazina darba un sabiedrisko pienākumu apjoms, bet vairāk jākoncentrējas uz savas dzīves sakārtošanu. Piemērots laiks, lai iesāktos darbus novestu līdz beigām. Jāizbrīvē laiks veselības sakārtošanai un veselīgam miegam. Saprātīga resursu pārstrukturizēšana radīs labvēlīgus apstākļus ienākumu palielināšanai. Nav ieteicams sākt ko jaunu. Iespējama spriedze partnerattiecībās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram veiksies darbā, darījumos un naudas lietās. Lai paplašinātu savu redzesloku un gūtu jaunas idejas, var doties kādā tālākā ceļojumā. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicamas skaistumkopšanas procedūras un garderobes atjaunināšana. Labvēlīgs laiks apmeklēt kultūras un sporta pasākumus. Nav piemērots brīdis kārtot partnerattiecību jautājumus un uzsākt jaunas attiecības.

Zivis

Zivīm pēc saspringta darbošanās perioda beidzot būs iespējams paņemt brīvdienas un kārtīgi atpūsties. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu un veikt lielus pirkumus. Labvēlīgs periods, lai atbrīvotos no krāmiem un nevajadzīgām lietām. Jārūpējas par savu pašsajūtu, vairāk laika veltot vaļaspriekiem un tuviem cilvēkiem.

LA.lv