×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Jāizvairās no nevajadzīgas spriedzes un stresa. Horoskops no 19. līdz 25. janvārim (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns

Aunam ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām un ierastās dienas kārtības. Lai izvairītos no nevajadzīgas spriedzes un stresa, pirms ko uzsākat, vajag rūpīgi izvērtēt visas iespējas un noteikt prioritātes. Nav ieteicams veikt darījumus ar nekustamo īpašumu un tērēties lieliem pirkumiem. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem. Piemērots laiks dokumentu sakārtošanai.


Vērsis

Vērsis baudīs apkārtējo uzmanību un novērtējumu. Labs laiks slēgt līgumus un uzsākt jaunus projektus. Savā rīcībā jābūt godīgam un patiesam, citādi var nokļūt nepatīkamā situācijā vai pats sev radīt problēmas. Darbā attiecību jautājumos jābūt apdomīgam un savaldīgam, jo iespējami pārpratumi, kas radīs spriedzi. Svarīgu lēmumu pieņemšanu ieteicams atlikt uz mazliet vēlāku laiku.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka pienācis laiks veikt nelielu inventarizāciju savā dzīvē un izvērtēt, kas tad viņiem ir svarīgs un kas mazāk svarīgs. Atbrīvojoties no vecām un savu laiku nokalpojušām lietām, atbrīvosies vieta jaunām lietām un iespējām. Brīžiem būs sajūta, ka paši tuvākie cilvēki jūs nesaprot vai negrib saprast. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās, vēlams uzklausīt arī citu domas un viedokļus.

Vēzis

Vēzim būs mazliet skumji, ka svētki ir beigušies un tagad atkal iestājas ikdiena ar saviem pienākumiem un prasībām. Lai mazinātu drūmo noskaņojumu, vairāk uzmanības jāvelta saviem vaļaspriekiem vai sirdslietām. Nav piemērots laiks, lai riskētu vai izaicinātu likteni. Iespējams, ka nāksies pieņemt ne visai patīkamu lēmumu, lai atrisinātu situāciju.


Lauva

Lauvai ir iespēja atrasties īstajā vietā, īstajā laikā. Tāpēc jābūt modrai un jāizmanto dzīves piedāvātās iespējas. Lai iegūtu sev vēlamo, nāksies rīkoties ātri un pārliecinoši, citādi jums paredzētos laurus noplūks cits. Šajā laikā var veidoties jaunas partnerattiecības turpmākai veiksmīgai sadarbībai. Piemērots laiks sevi pilnveidot un paplašināt redzesloku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Esmu svari un tuvu jaunavai. Atbilst abi .

Draugiem Facebook Twitter Google+