Horoskopi un mistika
Horoskopi

Liktenīgas tikšanās un pārsteidzošas sakritības. Horoskops no 19. līdz 25. oktobrim0

Foto – Shutterstock

Auns

Rudens pelēcība nomāks temperamentīgo Aunu. Bieži būs jūtams nogurums, kas radīs iekšēju neapmierinātību un diskomfortu. Radīsies sajūta, ka neviens viņu nemīl, bet tikai izmanto. Šādos brīžos labāk padomāt par sev patiešām svarīgām lietām un paļauties uz savām zināšanām, bet pārējam jāļauj iet savu gaitu. Pārsteidzīga vai neapdomīga rīcība radīs zaudējumus. Nav ieteicams sākt ko jaunu.

Vērsis

Vērsim var nākties dzirdēt to, ko vismazāk gribētos. Šādā brīdī vienkārši ir jāpieņem situācija tāda, kāda tā ir. Tikai lēnām un ar apdomu Vērsis nonāks pie iecerētā mērķa sasniegšanas. Pirms rīkošanās emociju uzplūdā vairāk laika atvēliet iespējai pabūt vienatnē un izvērtēt savu šā brīža situāciju. Ceļojums, semināri, kursi vai vaļasprieks spēs uzlabot garastāvokli un palīdzēs gūt jaunas idejas.

Dvīņi

Ja Dvīņi neapsvērs varbūtējās iespējas, bet ķersies klāt pie darbošanās, tad sagaidīs citu atbalstu un palīdzību. Jācenšas darbu uztvert kā vaļasprieku, tad to būs vieglāk paveikt. Sirsnīgs skatiens, labs vārds, ko sniegt apkārtējiem, spēs radīt brīnumus. Jācenšas atturēties no alkohola, citu apreibinošu līdzekļu un medikamentu lietošanas, jo tas nopietni var apdraudēt veselību.


Vēzis

Vēzis sajutīs spēku atgriešanos savā dzīvē un būs gatavs jauniem izaicinājumiem. Vairāk jāieklausās sevī un jāseko savai sirdsbalsij, tad varēs izvairīties no nepareizu lēmumu pieņemšanas. Iespējams, ka viskritiskāk un visskeptiskāk par Vēža iecerēm izteiksies paši tuvākie cilvēki, kas radīs nedrošības sajūtu, tomēr jāturpina iesāktais. Nav piemērots laiks jaunu attiecību un kopdzīves uzsākšanai.


Lauva

Lauva sāks just nogurumu no pārāk lielās slodzes, kas gulstas uz viņas pleciem, tāpēc ir īstais brīdis, lai padomātu par atpūtu un savu veselību. Pareizi saplānots laiks starp pienākumiem un atpūtu ir vērtīgāks par zeltu. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem. Lai atstātu vēlamo iespaidu uz apkārtējiem, vispirms ir jāparūpējas par iespēju pienācīgi un veselīgi izgulēties.

Jaunava

Jaunava meklēs atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par dzīvi, vērtībām un savu vietu tajā. Varbūt der atcerēties, ka apkārtējie pret mums izturas tā, kā mēs izturamies paši pret sevi un savām vajadzībām. Jāatturas no naudas izdošanas par lietām, kas šobrīd nav vajadzīgas un nākotnē neveidos ienākumus. Uzmanīgi jāizlasa dokumenti, kurus parakstāt.


Svari

Svari gribēs vairāk prieka un gaismas savā dzīvē. Viss apkārt notiekošais radīs spriedzi un palaikam uzplaiksnīs dusmas un neapmierinātība. Būs sajūta, ka apkārtējie speciāli cenšas kaitināt. Ir teiciens: “Kā sauc, tā atskan!” Svariem jāizrāda iniciatīva un jāiesaistās kopīgos darbos, jo ar skatu no malas un viedokli par notiekošo situāciju var tikai pasliktināt, nevis atrisināt.

Skorpions

Viss jaunais ir sen aizmirsts vecais. Vai notiekošais Skorpiona dzīvē ir jauns sākums vai turpinājums, to parādīs laiks. Skorpioniem ir jāsaprot, ka no pašiem ir atkarīgs, kāda būs tālāko notikumu virzība. Tāpēc katrs nākamais rīcības solis ir jāpārdomā un jāizsver, pirms tiek pieņemts galīgais lēmums. Būs laba intuīcija, un arī veiksme uzsmaidīs, tāpēc jāizmanto dzīves piedāvātās iespējas.

Strēlnieks

Grūti teikt, vai vainīgs rudens vai darba un pienākumu slogs, kas liek Strēlniekiem justies iztukšotiem un patiesi nogurušiem. Tāpēc lielie darbi jāatliek uz vēlāku laiku, kad būs jūtams enerģijas pieplūdums. Šobrīd svarīgākais ir labi izgulēties un rūpēties par savu veselību. Piemērots laiks iesāktu lietu sakārtošanai un inventarizācijai gan darbā, gan mājās.


Mežāzis

Mežāzim dzīvē uzkrātās zināšanas jāliek lietā un jārūpējas, lai ikdienā un pašsajūtā valdītu līdzsvars un harmonija. Visus darbus nepadarīsi un visu naudu nenopelnīsi. Starp darbiem un pienākumiem jārod brīdis, ko veltīt saviem draugiem. Bez draugiem mūsu dzīve būtu vienveidīga, un tieši viņi mūs spēj pieņem tādus, kādi esam. Atceries, ka līdzcilvēki ir svarīgāki par mantām un tituliem!


Ūdensvīrs

Darba jautājumos Ūdensvīram būs sajūta, ka zina labāk par citiem, kā rīkoties, tomēr ieteicams paturēt savus padomus pie sevis, ja tos nelūdz. Šajā periodā vairāk uzmanības jāvelta pašam sev, jo apkārtējie vēros, kā Ūdensvīrs tiek galā ar pienākumiem. Jāizsaka savs, nevis citu viedoklis, jo jāatbild būs par saviem vārdiem. Jākoncentrējas uz sev svarīgām lietām.

Zivis

Zivīm viss ritēs savu gaitu bez īpašiem kāpumiem un kritumiem. Piemērots laiks, lai sakārtotu juridiskos jautājumus un dokumentus, kā arī atbrīvotos no lietām, kas savu laiku ir nokalpojušas un novecojušas. Labvēlīgi apstākļi, lai uzsāktu jaunus darbus, slēgtu līgumus, paplašinātu redzesloku un ceļotu. Jāpaļaujas uz savām prasmēm un zināšanām, nevis uz citiem.

LA.lv