Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais gadumijas horoskops. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve un žurnāls “Mājas Viesis” 16

Foto – Shutterstock.com

Auns

Auns sajutīs spēka un prieka atgriešanos dzīvē. Veiksies sarunas un dažādu jautājumu kārtošana. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, jo tas prasīs papildu līdzekļus. Gada beigās Auns izjutīs spriedzi un sadusmosies, jo nāksies nolikt savus darbus maliņā un doties citiem palīgā. Ieteicams darbus, kas prasa koncentrēšanos un ilgāku laiku, plānot janvāra otrajā pusē. Janvāra pirmajā nedēļā labs laiks transporta līdzekļa un datortehnikas iegādei.

Vērsis

Vērsis jutīsies noguris un gribēs atvilkt elpu, tomēr gada nogalē paredzētie darbi un pasākumi prasīs daudz spēka un pacietības. Tas veidos spriedzi attiecībās gan darbā, gan mājās. Lai mazinātu stresu, ieteicams pārdomāti plānot darbus. Vēlams pietiekami daudz laika veltīt miegam un uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku. Nav piemērots laiks darba vietas maiņai, darījumiem un līgumu slēgšanai, jo jaunie projekti prasīs vairāk darba un ieguldījumus, nekā iespēju nopelnīt.

Dvīņi

Dvīņiem būs vēlme no visiem norobežoties un paņemt brīvdienas, jo nekam tā īsti nespēs pieķerties. Iespējamas tehniskas problēmas transportlīdzekļiem, datortehnikai un saziņas ierīcēm. Janvāra sākumā situācija pakāpeniski uzlabosies un stress mazināsies. Darba jautājumos ieteicams ieturēt pauzi un apsvērt turpmāko rīcību. Darījumiem un līgumu slēgšanai nav piemērots laiks. Var apmeklēt kultūras pasākumus un relaksējoši dziednieciskas procedūras.

Vēzis

Kamēr citi gatavojas svētkiem, Vēzim ir piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Pūles nākotnē dos labus rezultātus un ienākumus. Ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām. Vēzis būs aizņemts ar saviem darbiem un vajadzībām un var nepamanīt to, ka arī citiem ir vajadzīga viņa uzmanība. Tas var radīt spriedzi un konfliktus gan darbā, gan mājās. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām.

Lauva

Lauva būs daiļrunīgs un stāstīs par savām iecerēm un idejām. Diemžēl tālāk par runāšanu gan Lauva netiks, jo prāts būs aizņemts ar citām domām. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai, darījumiem un līgumu slēgšanai. Jaunajā gadā Lauva gribēs “gāzt kalnus” un pārsteigt apkārtējos. Šoreiz noderēs teiciens – lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Šobrīd neesat situācijas noteicējs, tāpēc jābūt gatavam pielāgoties.

Jaunava

Gadam iesākoties, Jaunava sajutīs prieka atgriešanos savā dzīvē. Situācija pakāpeniski uzlabosies, un Jaunava būs gatava aktīvi darboties un īstenot mērķus. Iespējamas pozitīvas pārmaiņas ierastajā ikdienas ritmā. Piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai, darījumiem, līgumu slēgšanai un darba maiņai. Brīvajām Jaunavām iespējama romantiska iepazīšanās, precētajām – jāsargās no sānsoļiem.

Svari

Svari izjutīs nogurumu un spriedzi, jo būs daudz darāmā gan mājās, gan darbā. Jaunajā gadā Svaru dzīvē viss ritēs savu gaitu, tāpēc jāpiedomā, kā savā ikdienā ienest prieku un radošumu. Nav piemērots laiks uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus un ieguldīt naudu vai veikt kardinālas pārmaiņas. Piemērots laiks inventarizācijai savā dzīvē un mājā.

Skorpions

Skorpionam būs sajūta, ka visu paspējis izdarīt laikus un tagad bez steigas var izbaudīt svētkus. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un veikt lielus pirkumus. Skorpions jutīsies labi un pozitīvi raudzīsies nākotnē. Šajā laikā ir svarīgi pievērst uzmanību sīkumiem un detaļām, jo pieļautās kļūdas var prasīt daudz vairāk laika un resursus, nekā sākumā šķiet.

Strēlnieks

Strēlnieks būs viegli aizkaitināms, jo nesapratīs, kāpēc cilvēki visu atliek uz pēdējo brīdi. Lai izvairītos no nelāgā noskaņojuma, ieteicams ar draugiem doties pusdienās un brīvajos brīžos sapost māju gaidāmajiem svētkiem. Pēc tam varēs brīvi uzelpot, jo dzīve atgriezīsies ierastajā ritmā. Lai gan Strēlniekam nav raksturīgi dzīvot pēc plāna un noteikumiem, tomēr šajā laikā tas viņam radīs stabilitātes un kārtības sajūtu.

Mežāzis

Mežāzis jutīs enerģijas apsīkumu, tāpēc tas ietekmēs gan garastāvokli, gan vēlmi svinēt svētkus. Lai izvairītos no stresa un īgnuma, ieteicams paņemt brīvdienas, atpūsties un labi izgulēties. Mežāzim jāplāno nākamā gada darbi. Labs laiks jaunu projektu uzsākšanai un dažādām sabiedriskām aktivitātēm. Imūnsistēmas nostiprināšanai pārtikā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs būs noskaņots radoši un aktīvi darboties. Tomēr ne visi šo rosīšanos uzņems ar sajūsmu, tāpēc jācenšas citiem neuzspiest savu viedokli. Nav piemērots laiks biznesa darījumiem un līgumu slēgšanai. Veiksies darbi, kas prasa izdomu un novatorisku pieeju lietām. Jaunu darbu uzsākšanu un līgumu slēgšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku.

Zivis

Zivīm labvēlīga situācija, lai nospraustu mērķus tālākai virzībai un attīstībai. Jāplāno darbi, kurus iespējams veikt pašu spēkiem, jo mainīgu apstākļu dēļ uz citiem nevarēs paļauties. Vilcināšanās lēmumu pieņemšanā var radīt sarežģījumus tuvākā nākotnē. Jākoncentrējas uz tiešo pienākumu veikšanu.

LA.lv