Horoskopi un mistika
Uncategorized

Kādu veldzi nesīs Dziesmu svētku laiks? Horoskopi no 21. jūnija līdz 11. jūlijam0

Foto – LA.lv

Auns

Aunam vajadzību būs vairāk nekā iespēju, tāpēc jānosaka prioritātes un pārdomāti jāplāno laiks. Nav ieteicams kaut ko uzsākt, pirms neesat to apspriedis ar ģimenes locekļiem, jo tas var novest pie strīda un apkārtējo norobežošanās. Piemērots brīdis sava ārējā tēla pilnveidošanai un garderobes atjaunošanai. Vairāk laika pavadiet kopā ar saviem mīļajiem, atbalstiet viņus un viņi pratīs to novērtēt.

Vērsis

Vērsim būs jārisina dažādi sadzīviski jautājumi gan darbā, gan mājās, tāpēc atpūtai brīvā laika būs pamaz. Tas var radīt spriedzi un iekšēju neapmierinātību. Šajā laikā nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus. Lai uzlabotu situāciju, der atcerēties, ka nelielas pārmaiņas var atrisināt vairākus jautājumus vienlaikus. Brīvajā laikā ieteicams labi izgulēties un sporta aktivitātes svaigā gaisā.

Dvīņi

Dvīņus interesēs jaunas iespējas, tāpēc labprāt apmeklēs pasākumus un veidos jaunus kontaktus. Šobrīd vēl nav īstais brīdis, lai uzsāktu aktīvu darbošanos, tomēr var veikt nepieciešamos sagatavošanās darbus. Nav ieteicams aizrauties ar alkoholisko dzērienu lietošanu, jo tā iespējams sastrādāt darbus, kuru dēļ var ciest pašu reputācija. Lieti noderēs atcerēties teicienu: “Kas par daudz, tas par skādi.”

Vēzis

Vēzim vēl kādu brīdi izdosies dzīvot no vecajām iestrādnēm, bet dzīve pakāpeniski prasa mainīties tai līdzi, lai atbilstu mūsdienu prasībām. Pretējā gadījumā būs grūti nodrošināt sev nepieciešamo komfortu. Šis ir pārdomu un izvērtēšanas laiks, kad jāsaprot, kurp dzīvē virzīties tālāk. Lai atbildētu uz sev svarīgiem jautājumiem, ieteicams pēc padoma vērsties pie karjeras vai cita veida speciālistiem.

Lauva

Lauva sajutīs pieaugam spriedzi, jo būs jārēķinās ar pārējiem, kuri arī iesaistīti kopīgos darījumos. Spriedzes brīžos jācenšas apvaldīt emocijas un jākontrolē, ko saka, jo tas ietekmēs turpmākās attiecības. Vairāk uzmanības un spēka jāvelta tam, ko var izdarīt bez citu iesaistīšanas. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Labsajūtas uzlabošanai ieteicamas pietiekami labi izgulēties.

Jaunava

Jaunavai dzīve piedāvās jaunas iespējas gan karjeras izaugsmē, gan jaunu prasmju apguvē. Pirms pieņemt galējo lēmumu, var lūgt padomu draugiem, tikai jābūt gatavai uzklausīt arī kritiku. Paļaušanās tikai uz saviem spēkiem un zināšanām var sagādāt vilšanos gan pašai, gan tiem, kas uzticējās. Piemērots laiks strupceļā nonākušu sarunu un attiecību sakārtošanai. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību.

Svari

Svari daudz laika veltīs savam darbam, bet tas neatrisinās sasāpējušos jautājumus. Ieteicams paņemt brīvdienas, atvilkt elpu un pārskatīt savu dzīvi, lai saprastu, ko atlaist un ko paturēt. Savas dzīves sakārtošana dos iespēju ienākt jauniem notikumiem un cilvēkiem Svaru dzīvē. Jebkuras pārmaiņas ir saistītas ar neērtībām un zaudējuma sajūtu, tomēr tas, kas ienāk tā vietā, sniedz prieku un gandarījuma sajūtu.

Skorpions

Skorpionam vispirms pienākumi, bet pēc tam izklaides, jo citādi pakāpeniski radīsies sarežģījumi. Lai darbs un atpūta viens otru netraucētu, pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Skorpions ilgosies pēc sajūtu gammas un adrenalīna devas, tāpēc ieteicams apmeklēt masu pasākumus vai doties ceļojumā uz kādu eksotiskāku valsti. Jāatturas no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas.

Strēlnieks

Strēlnieks beidzot var atvilkt elpu un atpūsties, jo darbi rit savu gaitu un viss ir paveikts laikus. Piemērots laiks ceļošanai, veselības nostiprināšanai un vaļaspriekiem, lai uzkrātu spēkus un pozitīvas emocijas nākamajam aktīvajam darba periodam. Ļaujiet, lai citi jūs palutina un uzņemas jūsu pienākumus. Šajā laikā labi ir atbrīvoties no nevajadzīgām lietām un iztīrīt telpas enerģētiski. Ieteicams vairāk uzturēties dabā.

Mežāzis

Mežāzis būs apmierināts ar notiekošo, jo visam pietiks gan laika, gan resursu. Piemērots brīdis, lai saplānotu darbus otrajam pusgadam. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās ar mājiniekiem, ir jāuzklausa pārējo ģimenes locekļu viedoklis. Tikšanās ar draugiem un domubiedriem dos vajadzīgo enerģijas lādiņu turpmākai rīcībai. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem un pašsajūtai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs pakāpeniski sāks izjust nogurumu un vēlēsies samazināt dzīves tempu. Tas ietekmēs arī garastāvokli, tāpēc nāksies pieņemt lēmumu par to, kas tad ir prioritātes. Nav ieteicams strīdēties ar darba devējiem un prasīt algas pielikumu, jo Ūdensvīrs netiks sadzirdēts. Lai nerastos pārpratumi un neveiklas situācijas, jāpievēršas tiešajiem pienākumiem un jāatturas no citu cilvēku problēmu risināšanas.

Zivis

Zivīm jūnija otrajā pusē pienākumu slogs samazināsies un atliks vairāk laika savām vajadzībām. Šis ir piemērots laiks, lai labiekārtotu savas dzīves un darba telpas, izmantojot jau esošos resursus. Piemērots brīdis darījumiem un līgumu slēgšanai. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus vai ieguldījumus. Uzturā jālieto svaiga pārtika, jo pastāv saindēšanās risks. Jāizvairās no tiešiem saules stariem, lai nerastos ādas bojājumi.

LA.lv