Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops no 22. decembra līdz 4. janvārim 16

Foto – LETA

Auns

Aunam vajadzēs izdomu un radošumu, jo ieceru un vajadzību daudz, bet finansēs sastrēgums. Gada nogalē var būt neparedzēti tēriņi vai naudas ieskaitījuma kavēšanās. Nepiemērots brīdis kardinālām pārmaiņām. Vecā gada izskaņā un Jaunā gada sākumā labāk turēties pie pārbaudītām vērtībām. Labi doties pieredzes braucienā vai apmeklēt izglītojošus pasākumus un izstādes. Darbā jākoncentrējas tiešajiem pienākumiem. Labāk nogaidīt, jo situācija drīz mainīsies.

Vērsis

Ja Vērsis paveiks šā gada darbus līdz Ziemassvētkiem, var laisties tālākā ceļojumā vai atvaļinājumā līdz nākamā gada sākumam. Dāvanām ieteicams izvēlēties kaut ko nelielu, bet personisku. Vērsis varēs godam izbaudīt svētkus vai kopā ar draugiem piedalīties kādā no labdarības akcijām. Jāizvairās steigā pieņemt lēmumus. Labvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu vai kardinālām pārmaiņām dzīvē.

Dvīņi

Būs divējādas sajūtas: no vienas puses, gribēsies paņemt brīvdienas un doties nelielā ceļojumā, bet, no otras – jāievēro tradīcijas un jāpilda solījumi. Nāksies meklēt zelta vidusceļu. Darbā spriedzi var radīt nenoteiktība un kolēģu noslēpumainība. Labvēlīgs laiks vaļaspriekiem un sporta aktivitātēm.

Nav piemērotākais laiks riskēt. Pirms pieņemt gala lēmumu, ieteicams uzklausīt iesaistīto cilvēku viedokļus. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Vēzis

Vēzis jutīs spēku izsīkumu, tāpēc jāizvairās no steigas un nav labi atlikt darbus uz pēdējo brīdi. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ienākumus. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Vēzis būs viegli nokaitināms un uz visu raudzīsies aizdomīgi. Novērtējiet to, kas jums ir. Nav piemērots laiks pirkumiem un jaunu procesu uzsākšanai.

Lauva

Lauvai veiksies darījumos, bet spriedze veidosies partnerattiecībās. Jācenšas izrunāt lietas, kas neapmierina, un rast kompromisu, jo citādi tas var bojāt svētku noskaņu. Nopietnu jautājumu risināšanu un svarīgus lēmumus labāk atlikt vēlāk.

Gadu miju Lauva varēs sagaidīt ar gandarījuma sajūtu par labi padarītiem darbiem. Nav ieteicami lieli pirkumi. Labi tikties ar cilvēkiem, kuriem plašs interešu loks un kuri daudz ceļo, jo, lai nākamajā gadā veiksmīgi darbotos, būs vajadzīgas jaunas idejas.

Jaunava

Jaunavai jāpievēršas ikdienas jautājumiem. Ziemassvētkos atrodi patīkamas nodarbes kopā ar bērniem un mīļiem cilvēkiem, lai uz brīdi noliktu malā ikdienas raizes un pienākumus. Vēlams atturēties no alkohola lietošanas. Svarīgi labi izgulēties.

Būs sajūta, ka visi pienākumi ģimenē ir uzkrauti uz viņas pleciem, tāpēc tas radīs neapmierinātību un spriedzi attiecībās. Lai izvairītos no pārpratumiem, skaidri izsaki savas domas un nolūkus.

Svari

Svariem jāatceras, ka prieks sākas nevis no lietām, bet no attieksmes pret sevi un citiem. Tāpēc, domājot, kā citus iepriecināt, vispirms jāpadomā par sevi. Vides maiņa, tikšanās neformālā gaisotnē vai romantiskas vakariņas būs piemērots veids sevis iepriecināšanai. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai, uzsākt kaut ko jaunu. Jāizvairās no steigas un steigā pieņemtiem lēmumiem, jo iespējami zaudējumi.

Skorpions

Skorpions labprāt paietu maliņā un ļautu citiem darboties, bet diemžēl citi nebūs ar to mierā. Tāpēc jāatceras, ka labs darbs ir padarīts darbs. Dāvanu izvēlē labāk pieturēties pie pārbaudītām vērtībām. Sirdslietās ne viss ritēs, kā plānots, tāpēc, ja gribat sagādāt partnerim pārsteigumu, vispirms vajag uzzināt viņa domas par jūsu ieceri. Uzmanība jāpievērš pašsajūtai. Iepriekšējo mēnešu pūliņi sāk nest augļus, un Skorpions jutīsies novērtēts.

Strēlnieks

Strēlnieks sajutīs spēka un dzīvesprieka atgriešanos. Tomēr ķerties pie darbiem ar pilnu jaudu nav vēlams, jo notikumu gaita būs mainīga – te tā solīs labas peļņas iespējas, te atkal neziņu par rītdienu. Nesteidzīgi gatavojoties svētkiem, varēsi izbaudīt patiesu prieku. Strēlnieks atcerēsies veco patiesību, ka dažkārt ir labāk, ja savas domas patur pie sevis. Labāk tikties ar cilvēkiem, kas spēj pieņemt jūs tādus, kādi esat. Redzesloka paplašināšanai un jaunām sajūtām ieteicams apmeklēt teātra izrādi vai izlasīt labu grāmatu.

Mežāzis

Mežāzis ļausies meditācijai un apcerei par dzīves pamatvērtībām. Jācenšas apvaldīt slikto omu un aso mēli, lai nesabojātu svētku noskaņu. Ieteicams paņemt brīvdienas un labi izgulēties, meditēt vai doties pastaigās svaigā gaisā. Nav piemērots laiks lieliem pirkumiem. Jāizvairās no steigas un vietām, kur daudz cilvēku.

Mežāzis gada sākumā nevarēs saprast, uz kuru pusi doties un kā labāk rīkoties. Ja zinās, ko grib, tad vajadzīgās lietas, resursi un cilvēki radīsies. Ieteicams biežāk uzturēties svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs visu veiks ar vērienu, bet sāks just spēku apsīkumu, tāpēc gaidīs, ka apkārtējie beidzot novērtēs viņa pūliņus un palutinās, atbrīvojot no mājas darbiem un ikdienas pienākumiem. Lai mazinātu pienākumu slogu, vēlams doties kopīgā atpūtā kopā ar draugiem un domubiedriem ārpus mājas. Laikus jārūpējas par veselību. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku.

Zivis

Līdz Ziemassvētkiem jāpacenšas padarīt ieplānoto. Der atcerēties, ka cilvēki ir svarīgāki par lietām un pienākumiem.

Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem un mīļiem cilvēkiem. Tas dos spēku un iedvesmu, sākoties jaunajam gadam. Jāizvairās no vēlmes paspīdēt vai izcelties un apkārtējo fona. Piemērots laiks labdarībai. Pārdomāti jāplāno izdevumi ilgākam periodam.

LA.lv