Horoskopi un mistika
Horoskopi

Noķer vasaru aiz astes! Horoskopi nedēļas nogalei 0

Foto – Valdis Semjonovs

Auns

Aunam veiksies darbi, kur citi varēs novērtēt rezultātu un izteikt atzinību. Labvēlīgs laiks kopīgai atpūtai ar ģimenes locekļiem un draugiem. Var doties izglītojošos ceļojumos un pārgājienos vai arī apmeklēt veselību nostiprinošas procedūras. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo paredzētie ienākumi var kavēties. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un darba maiņai.

Vērsis

Viss ritēs savu gaitu, tomēr nav ieteicams atstāt procesus pašplūsmā. Darbošanās jāplāno ar atpūtas pauzēm, jo fiziska un psiholoģiska pārslodze nelabvēlīgi ietekmēs veselību un darba spējas. Iespējama spriedze un konflikti attiecību jautājumos, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas. Nav ieteicams sākt ko jaunu, jo viss drīz mainīsies. Ieteicama atpūta dabā bez lielām cilvēku masām.

Dvīņi

Dvīņi izjutīs diskomfortu. Grūti būs pateikt vai vainojams rudens tuvums, vai zudusi interese par ikdienā veicamajiem darbiem. Darbā jākoncentrējas uz saviem tiešajiem pienākumiem un mazāk uz citu problēmu risināšanu. Brīvo laiku atvēliet vaļaspriekiem, jo tie uzlabos garastāvokli un dos vajadzīgo enerģiju. Jāparūpējas par organisma imūnsistēmas stiprināšanu.

Vēzis

Vēzim labāk turēties pie ierastā dienas ritma un pārbaudītām vērtībām. Viss jaunais radīs galvassāpes un stresu. Jābūt uzmanīgiem, parakstot līgumus un veicot bankas pārskaitījumus. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ienākumus. Nav ieteicamas skaistumkopšanas procedūras un operācijas. Piemērots laiks garīgajām praksēm, meditācijām vai ūdens procedūrām.

Lauva

Lauvai jāpiedomā pie tā, ko runā, jo citādi var sanākt, ka sasola to, ko patiesībā nemaz nevar izdarīt. Lielākus panākumus gūs tie, kuri ļaus arī citiem izrādīt iniciatīvu un savas prasmes. Jāprot darba jautājumus nodalīt no privātām attiecībām. Labvēlīgi apstākļi jaunas pieredzes iegūšanai un redzesloka paplašināšanai, tāpēc var doties darījuma un pieredzes apmaiņas braucienos.

Jaunava

Jaunava būs izvēles priekšā – vai nu kardināli kaut ko mainīt, vai turpināt izlikties, ka viss apmierina, kaut pati zina, ka turpināties kā līdz šim vairs nevar. Pirms lēmuma pieņemšanas jāizvērtē, kā tas ietekmēs pašas dzīvi ilgtermiņā. Būs jāpaļaujas vien uz pašas spēkiem, jo pārējie viņu var neizprast. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai un jaunu prasmju apguvei. Jāatturas no alkohola lietošanas.

Svari

Svariem jāpadomā par savu veselību, jo no tās būs atkarīgs, vai pietiks spēka pienākumu veikšanai un darbu pabeigšanai. Šoreiz nāksies paļauties vien uz pašu spēkiem, jo pārējie būs aizņemti ar saviem darbiem. Jāuzmanās, kārtojot dokumentus, jo ir iespēja pieļaut paviršības kļūdas. Ieteicams ieplānot brīvo laiku atpūtai un relaksējoši dziedniecisku procedūru apmeklēšanai.

Skorpions

Skorpionam būs grūti koncentrēties ikdienas darbiem un tiešo pienākumu veikšanai, tāpēc ieteicams atvilkt elpu un pārdomāt darbu sadalījumu nākamajam mēnesim. Pareizi izstrādāta stratēģija nesīs peļņu un panākumus. Tas, kas tiks atstāts pašplūsmā, radīs haosu un zaudējumus. Īpaša uzmanība jāvelta detaļām un sīkumiem. Nav ieteicams sākt ko jaunu un veikt darījumus.

Strēlnieks

Strēlniekam būs jābūt lietas kursā par visu un visiem. Spriedzi radīs nenoteiktība un citu pieļautās paviršības kļūdas. Lai mazinātu spriedzi, vēlams neko neatlikt uz pēdējo brīdi vai paļauties uz citu godaprātu. Piemērots laiks garderobes atjaunošanai, friziera un kosmetologa apmeklēšanai. Iespējamas problēmas ar automašīnu vai saziņas ierīcēm. Nav ieteicams doties tālākos ceļojumos un izbraukumos.

Mežāzis

Mežāzim lielāka uzmanība jāvelta savu vajadzību apmierināšanai un veicamo darbu plānošanai. Nav piemērots laiks, lai sāktu ko jaunu. Labvēlīgi apstākļi redzesloka paplašināšanai un profesionālai izaugsmei, tāpēc ieteicams apmeklēt izglītojošus kursus un seminārus. Lai izvairītos no spriedzes partnerattiecībās, jāizsakās skaidri un saprotami. Jāizvairās no steigas, jo ir risks gūt traumas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs grūti uzklausīt citu pamācības un norādījumus, kad un ko labāk darīt. Tāpēc pieaugs neapmierinātība, tomēr jācenšas savaldīties un izvairīties no konfliktiem. Gribēsies atvilkt elpu pirms nākamā ražīgā darba cēliena. Padosies un veiksies jomās, kas prasa radošu pieeju un netradicionālus risinājumus. Piemērots laiks iesāktu darbu pabeigšanai vai sen plānotu lietu īstenošanai.

Zivis

Zivis sajutīs spēku apsīkumu un gribēs savus pienākumus uzkraut uz citu pleciem. Tomēr šis nav piemērots laiks, lai atslābinātos un visu atstātu pašplūsmā. Iespējama spriedze partnerattiecībās, tāpēc jācenšas izvairīties dot padomus, ja jums tos neprasa. Piemērots laiks, lai iedziļinātos lietu būtībā un izprastu likumsakarības. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

LA.lv