Horoskopi un mistika
Horoskopi

Paldies Dievam, piektdiena ir klāt! Horoskops nedēļas nogalei 0

Foto – Evija Trifanova/LETA

Auns

Aunā spriedze sāks mazināties, un tas ļaus paskatīties uz apkārt notiekošo daudz plašāk. Šajā periodā var tikt piedāvātas iespējas palielināt ienākumus. Katrs piedāvājums rūpīgi jāizvērtē, bet galējā lēmuma pieņemšanu labāk atlikt uz nākamo nedēļu. Labs laiks vaļaspriekiem un kopīgiem pasākumiem ar draugiem vai domubiedriem. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Vērsis

Vērsim jārūpējas, lai viss būtu izdarīts laikus un netiktu atlikts uz pēdējo brīdi, jo tas var iedragāt paša prestižu un ietekmēt turpmāko sadarbību ar partneriem. Piemērots laiks, lai atskatītos uz šajā gadā jau paveikto un pilnveidotu tās lietas, kas prasa uzlabojumus, lai iegūtu labāku rezultātu. Uzmanība jāpievērš veicamo darbu un tiem paredzētā laika plānošanai. Brīvo laiku ieteicams veltīt atpūtai un miegam.

Dvīņi

Dvīņiem par visu būs jāpārliecinās pašiem, nevis jāpaļaujas uz citu teikto. Ja viss tiks pārdomāti saplānots un paveikts laikā, tad Dvīņi varēs paņemt sev sen ilgotās brīvdienas. Tā kā būs jūtams enerģijas izsīkums, tad laikus jāparūpējas par imunitātes stiprināšanu un jāizvairās no pārslodzes. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties. Nav piemērots laiks uzsākt jaunus darbus un slēgt līgumus.

Vēzis

Vēzim nemaz negribēsies domāt par darbiem un pienākumiem, tāpēc svarīgi noteikt prioritātes, lai netērētu laiku un enerģiju mazsvarīgām nodarbēm vai darbiem, kurus var atlikt. Jāatturas no kardinālu lēmumu pieņemšanas vai uz emocijām balstītas, sasteigtas rīcības. Nav piemērots laiks darījumiem un naudas ieguldīšanai. Labs laiks paplašināt savu redzesloku un pilnveidot profesionālās iemaņas.

Lauva

Lauvai turpināsies saspringtais periods, kad vienlaikus jārisina dažādi jautājumi un jādara vairāki darbi. Tomēr pakāpeniski būs jūtama situācijas uzlabošanās. Jācenšas neuzņemties tos darbus, kurus var paveikt arī kāds cits, jo der atcerēties, ka nav neaizstājamu cilvēku. Ieteicams atrast laiku vides un apstākļu maiņai, lai pavadītu nedēļas nogali ārpus mājām, tas ļaus uz ikdienu palūkoties no cita skatpunkta.

Jaunava

Jaunavai jāmācās nodalīt personisko dzīvi no darba un otrādi, citādi var izrādīties, ka zāģē zaru, uz kura pati sēž. Iepriekš uzsāktie darbi un noslēgtie līgumi dos labu peļņu. Piemērots laiks, lai apmeklētu izglītojošus pasākumus sava redzesloka paplašināšanai un kvalifikācijas celšanai. Labvēlīgi apstākļi ceļošanai un tūrisma pārgājieniem. Neskaidru situāciju gadījumā ieteicams konsultēties pie speciālistiem.

Svari

Svariem kopējā situācija pakāpeniski uzlabosies un spriedze mazināsies, tomēr pilnībā atslābināties vēl nevarēs. Būs vajadzīga dzīves pieredze un gudrība dažādu jautājumu risināšanā. Ģimenē jācenšas izvairīties no konfliktiem, jo viņiem var nebūt saprotama Svaru rīcība un nostāja konkrētā situācijā. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Piemērots laiks jaunas informācijas iegūšanai.

Skorpions

Virs Skorpiona galvas lēnām sāk parādīties mākoņi, tāpēc jābūt apdomīgam un jākoncentrējas uz galveno savā dzīvē. Jāizvairās steigā pieņemt lēmumus, jo iespējams pieļaut neuzmanības kļūdas, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Lai izvairītos no iespējas kļūdīties, pirms kaut ko dara, ir jānoskaidro, kādam jābūt rezultātam. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā vai SPA procedūras.

Strēlnieks

Strēlniekam jārūpējas par savu pašsajūtu, jo tas atstās iespaidu uz darba spējām un komunikāciju ar apkārtējiem. Lai saņemtu konkrētas atbildes, ir jāuzdod precīzi jautājumi un jāpārliecinās, ka otrs teikto ir pareizi sapratis. Nav ieteicams strīdēties ar kolēģiem un mājiniekiem, jo tas kaitēs tikai pašam. Strēlniekam ir vairāk jākustas un jāuzturas svaigā gaisā, tāpēc ieteicami pārgājieni, ekskursijas un sporta aktivitātes.

Mežāzis

Mežāzim pārdomāti jāplāno laiks un veicamie darbi, pretējā gadījumā veidosies steiga, kuras dēļ var tikt pieļautas kļūdas, kas prasīs papildu izdevumus. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, un jāseko līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim. Iespējams, ka Mežāža atbalsts būs vajadzīgs bērniem un sev tuviem cilvēkiem. Piemērots laiks radošām izpausmēm un vaļaspriekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrā neapmierinātību radīs tas, ka nāksies rēķināties ar citu vajadzībām un nevarēs rīkoties pēc saviem ieskatiem. Jāpieņem, ka arī citiem var būt taisnība un savs redzējums. Lai izvairītos no domstarpībām, labāk koncentrēties uz tiešo pienākumu veikšanu, nevis censties pierādīt sava viedokļa pareizumu. Piemērots laiks plānošanai, redzesloka paplašināšanai un mācībām.

Zivis

Zivīm vēlams atturēties no neplānotiem tēriņiem. Jārīkojas pārdomāti, jo būs jāuzņemas atbildība par savu izvēli un rīcības sekām. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai un informācijas iegūšanai. Ieteicams atjaunot garderobi vai apmeklēt skaistumkopšanas salonu. Nav ieteicams veikt darījumus un slēgt līgumus.

LA.lv