Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lai skaista nedēļas nogale! Horoskops no 30. jūnija līdz 5. jūlijam. 0

Foto – Shutterstock

Auns

Aunam visa uzmanība jāvelta tiešajiem pienākumiem un iesāktajiem darbiem. Var rasties problēmas ar transporta un saziņas līdzekļiem. Jārūpējas par savu veselību, jāsakārto un jāpārskata dokumenti, kas skar nekustamo īpašumu un mantojuma lietas. Lēmumu pieņemšanu un līgumu slēgšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Svarīgi labi izgulēties un sekot līdzi ēšanas paradumiem.

Vērsis

Vērsis varēs baudīt pelnītu atpūtu sev tuvu cilvēku sabiedrībā. Viss ritēs savu gaitu bez liekiem satraukumiem. Tomēr nedrīkst zaudēt modrību un jāpievērš uzmanība tam, kas pirmajā brīdī šķiet mazsvarīgs. Kā zināms, mazi sīkumi ar laiku var radīt lielas problēmas. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar bērniem un radiniekiem. Piemērots laiks atpūtai un sporta aktivitātēm.

Dvīņi

Dvīņiem būs vēlme sadarboties ar citiem un radīt jaunus projektus. Tomēr ne viss izdosies, kā iecerēts, jo apkārtējo nenoteiktība un neatsaucība liks Dvīņiem vilties, radot šaubas par iespēju realizēt iecerētās idejas. Lai izvairītos no negatīvām emocijām, jādara tas, kas paša spēkos. Labvēlīgi apstākļi, lai sakārtotu visa veida partnerattiecības. Pēc iespējas vairāk jāuzturas svaigā gaisā vai labi vēdinātās telpās.

Vēzis

Vēzim gribēsies atpūsties un uz visu noraudzīties no malas. Tomēr dzīvei būs citi plāni, tāpēc tā ieraus Vēzi notikumu virpulī, neļaujot baudīt tik ilgi gaidīto atpūtu. Ja izdosies apvienot patīkamo ar vajadzīgo, atliks laiks arī atpūtai un daudzas lietas atrisināsies pašas no sevis. Pats svarīgākais šajā laika posmā ir prast noteikt prioritātes un netērēt savu enerģiju mazsvarīgām lietām. Jāpadomā par ēšanas paradumiem.

Lauva

Lauva varēs samazināt ikdienas darbu apjomu un ļauties atpūtai pirms jauna aktīvā cikla sākuma. Lai izvairītos no kļūdām un pārpratumiem, jāiedziļinās tajā, ko dara. Pavirša vai vieglprātīga attieksme pret pienākumiem var sabojāt brīvdienas un atpūtu. Lai izvairītos no strīdiem un konfliktiem, jācenšas citiem neuzspiest savu viedokli. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu.

Jaunava

Jaunava izjutīs spriedzi partnerattiecībās, jo būs sajūta, ka kaut kas tiek noklusēts vai līdz galam nepateikts. Var tikties ar draugiem un tuvākajiem radiniekiem, lai lūgtu viņu padomu vai atbalstu. Jāieklausās savā sirdsbalsī, jo ne visu var izvērtēt ar prātu. Ieteicams vairāk laika pavadīt pie dabas un pabūt vienatnē, lai rastu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu.

Svari

Svariem nāksies izdarīt izvēli, kā rīkoties – tā, kā ir pareizi, vai tā, kā labāk. Pareizā izvēle būs tā, kas ļaus sasniegt vēlamo rezultātu, nezaudējot pašcieņu. Cik cilvēku, tik taisnību, jo uz katru situāciju var paskatīties no dažādiem skatpunktiem. Labs laiks noteikt jaunus mērķus un paplašināt savu redzesloku. Jārūpējas par savu veselību. Ieteicams apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Skorpions

Skorpionam laiks pārskatīt savu ikdienas darbu kārtību un noteikt prioritātes. Jo lietderīgāk un prasmīgāk tiks izmantotas iespējas un resursi, jo lielāka būs peļņa. Labs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, jaunu projektu uzsākšanai. Lai izvairītos no pārslodzes, jāparedz laiks atpūtai un veselības nostiprināšanai, jo darbi prasīs daudz enerģijas. Brīvdienas ieteicams pavadīt ārpus mājas.

Strēlnieks

Strēlnieka dzīvē viss ritēs savu gaitu bez īpašiem kāpumiem un kritumiem. Vairāk laika un uzmanības jāvelta saviem ģimenes locekļiem, jo kopā pavadītie brīži satuvina un veido stipru ģimeni, kas vienmēr ir atbalsts dažādās dzīves situācijās. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību. Jākoncentrējas uz to, ko dara, jo izklaidība vai pavirša attieksme var radīt traumas. Labs laiks atpūtai un meditācijām.

Mežāzis

Mežāzis izjutīs iekšēju neapmierinātību. Lai rastu atbildes uz daudzajiem “kāpēc” un “kā labāk”, ieteicams apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Šajā nolūkā būtu vēlams paplašināt savu redzesloku, ceļojot vai apmeklējot kursus un seminārus par aktuālām tēmām. Attiecībās ar ģimenes locekļiem jābūt godīgam un atklātam. Ja rodas spriedzes situācijas, tad tās ir jārisina, nevis jāizliekas, ka to nav.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram gribēsies izbaudīt ģimenisku atmosfēru un saņemt atbalstu savām idejām no tuviem cilvēkiem. Ja citi uzreiz neatbalstīs Ūdensvīra idejas, jāvairās izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, bet viss mierīgā gaisotnē jāizrunā un jāapsver. Labvēlīgi apstākļi, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm un prasītu algas pielikumu. Veiksies darījumos. Jābūt godīgiem pret sevi un citiem, pat tad, ja situācija nav jums par labu.

Zivis

Zivis uz pasauli raudzīsies caur rozā brillēm. Viss šķitīs tik brīnišķīgi un vienkārši. Tomēr der parūpēties arī par stabilitāti savā dzīvē. Tieši tajā brīdī, kad viss šķiet sakārtojies, ir pats piemērotākais laiks, lai rastu iespēju radošai darbībai un jaunu darbu uzsākšanai. Plānojot darbus, jāpaļaujas tikai uz paša spēkiem un resursiem, jo citi var būt aizņemti ar saviem darbiem vai atteikties palīdzēt.

LA.lv