Horoskopi un mistika
Horoskopi

Paļaujies uz drauga plecu! Horoskops līdz 10. maijam. 0

Foto – Zane Bitere/LETA

Auns

Aunam piemērots laiks novest iesākto līdz galam, darbs ar dokumentiem un līgumu pārskatīšana. Pārdomāti jārīkojas ar līdzekļiem, jo izdevumi var pārsniegt ienākumus. Jāizvairās no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes, tāpēc laikus jāplāno darbi. Ieteicams ievērot veselīgu dzīvesveidu un apmeklēt vai piedalīties kultūras un sporta pasākumos.

Vērsis

Vērsis beidzot sajutīs velmi aktīvi rīkoties un iekarot jaunas virsotnes. Lai ieceres īstenotos, pirms darbu uzsākšanas vēlams pakonsultēties pie attiecīgās nozares speciālistiem. Var lūgt palīdzību un atbalstu mājiniekiem vai radiniekiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Veselības nostiprināšanas nolūkā ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un vitamīniem bagāts uzturs.

Dvīņi

Dvīņiem vairāk uzmanības un laika jāvelta tiešajiem pienākumiem vai konkrētās dienas plāniem. Vislabāk šajā periodā paņemt atvaļinājumu un atpūsties, lai atgūtu spēkus. Jācenšas izvairīties no steigas vai rīcības emociju uzplūdā, jo ne viens, ne otrs nedos gaidītos rezultātus. Piemērots laiks jogas vingrinājumiem, meditācijām un relaksējoši tonizējošam procedūrām sanatorijā vai SPA centrā.

Vēzis

Vēzis labprātāk pavadīs laiku kopā ar citiem cilvēkiem, jo draudzīgs atbalsts dos vajadzīgo stimulu, lai viss ritētu raiti un bez aizķeršanās. Piemērots laiks, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm vai nostiprinātu jau esošās pozīcijas. Ieteicams vairāk uzturēties dabā, svaigā gaisā vai labi vēdinātās telpās. Jārūpējas par savu pašsajūtu un jācenšas uz visu paraudzīties no pozitīvās puses.

Lauva

Lauva pēc saspringtā darbošanās perioda būs pelnījusi brīvdienas un atpūtu. To ieteicams izmantot, lai izgulētos un atjaunotu spēkus, pretējā gadījumā cietīs veselība. Piemērots laiks, lai izvērtētu savus resursus un noteiktu prioritātes, tas ļaus koncentrēties uz svarīgāko un gūt iecerētos panākumus. Nav ieteicams ķildoties ar ģimenes locekļiem un uzspiest viņiem savu viedokli. Katram ir tiesības uz savējo.

Jaunava

Jaunavai jāseko līdzi notikumiem, jo situācija var kuru katru brīdi mainīties. Iespējams, darbā pieaugs spriedze, jo katrs domās par sevi, īpaši neuztraucoties par citiem. Jāizvairās no spontānas rīcības un transporta līdzekļu vadīšanas emociju uzplūdā. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt kaut ko jaunu. Uzturā vairāk jālieto šķidrums un vitamīniem bagāta pārtika.

Svari

Svariem ieteicams paņemt brīvdienas un doties kādā ceļojumā, lai “izvēdinātu galvu”. Tas palīdzēs daudz labāk izprast notiekošo un nomierināt prātu. Visiem labs nebūsi, tāpēc ir svarīgi, lai Svari prastu dzīvot saskaņā ar savu sirdsapziņu un neizdabātu citiem. Ieteicams tikties ar draugiem, apmeklēt gadatirgus, piedalīties pasākumos, kur ir patīkama un pozitīva atmosfēra.

Skorpions

Skorpionam jākontrolē sava uzvedība, lai pats sev nekļūtu par ienaidnieku. Piemērots laiks, lai risinātu jautājumus, kas tika atlikti, un pabeigtu iesāktus darbus. Ieteicams vairāk uzmanības veltīt sevis izprašanai, lai noteiktu savas dzīves mērķus. Lielāka uzmanība jāvelta tam, lai sakārtotu savu dzīvi, nevis risinātu citu problēmas. Nav piemērots laiks darījumiem un jaunu darbu uzsākšanai.

Strēlnieks

Strēlniekam būs sajūta, ka ikdiena kļuvusi vienmuļa un vienveidīga. Ja gribas svētkus, pašam nāksies tos organizēt un uzaicināt sev tīkamus cilvēkus. Jābūt vērīgam, lai pamanītu to, kas prasa tūlītēju risinājumu. Vēlams vairāk laika veltīt savai profesionālai izaugsmei un jaunu darba metožu ieviešanai. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Piemērots laiks atpūtas pasākumiem un vaļaspriekiem.

Mežāzis

Mežāzim nepieciešama iedvesma, lai varētu sevi apliecināt. Tā kā ierastie brīvdienu plāni vairs nesniegs ne prieku, ne gandarījumu, laikus jāplāno, kā pavadīt brīvdienas, lai atpūstos un gūtu pozitīvus iespaidus. Fizisks darbs un sporta aktivitātes dabā nāks par labu gan veselībai, gan noskaņojumam. Var rīkot talku, organizēt sporta pasākumu vai doties pārgājienā kopā ar ģimeni un draugiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra ikdienā spriedze mazināsies un viss nostāsies savās vietās. Nav piemērots laiks darījumiem un jaunu darbu uzsākšanai. Brīvdienās labāk doties ciemos pie draugiem vai radiniekiem. Vides maiņa un atpūta nāks par labu kopējai pašsajūtai. Tiekoties ar citiem cilvēkiem, iespējams saņemt informāciju, kā uzlabot savu materiālo stāvokli vai palielināt peļņas iespējas.

Zivis

Zivīm jācenšas ikdienas pienākumus paveikt laikus, lai tas neradītu spriedzi, darot citus darbus vai atpūšoties. Pārdomāti jāplāno darbi un brīvais laiks, lai nerastos sastrēgumi. Jācenšas saglabāt līdzsvars un harmonija it visā. Zivis var rīkot viesības, uzņemt ciemiņus vai apciemot radiniekus. Nav ieteicams doties ceļojumā vai tālākā braucienā. Jāseko līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim.

LA.lv