Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko sola zvaigznes pirms Ziemassvētkiem? Horoskops 6. – 19. decembrim0

Foto-Fotolia

Auns

Aunam decembra pirmajā pusē ir labvēlīgi apstākļi un arī iespējas, lai atrastu sev jaunu nodarbošanos un paplašinātu savu redzesloku. Tā kā viņam gribēsies izrauties no ikdienas rutīnas un pienākumiem, var paņemt atvaļinājumu un doties kādā tālākā ceļojumā uz siltākām zemēm. Nav ieteicams kaut ko kardināli mainīt, jo tas var prasīt vairāk spēka un izdevumu, nekā sākumā šķitis. Var sākt apgūt kādu svešvalodu.

Vērsis

Vērsim jācenšas visu vajadzīgo svētkiem iegādāties un sagatavot līdz decembra vidum, jo mēneša otrajā pusē var tam nepietikt laika un arī pacietības. Dodoties ikdienas darbos, jācenšas izvairīties no steigas, jo pastāv risks gūt traumas neuzmanības dēļ. Veselības nodrošināšanai ieteicams lietot vitamīnus un izvēlēties laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Decembra vidū iespējami sarežģījumi partnerattiecībās darbā.

Dvīņi

Dvīņi izjutīs spriedzi, jo darbā būs aizkavēšanās, arī citur ne viss ritēs gludi. Jācenšas koncentrēties tiešajiem darbiem un ļaut pārējam ritēt savu gaitu. Jo vairāk Dvīņi gribēs ko mainīt, jo lielāki būs sarežģījumi. Spriedzes mazināšanai un iekšēja līdzsvara atgūšanai ieteicamas relaksējoši atslābinošas procedūras, elpošanas vingrinājumi un pilnvērtīgs miegs. Nedrīkst lietot alkoholu.

Vēzis

Vēzim nāksies sevi disciplinēt un darāmo plānot, lai visu laikus paspētu. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ar gados vecākiem cilvēkiem un amatpersonām. Piemērots laiks, lai veselības nostiprināšanas nolūkos dotos uz rehabilitācijas centru vai sanatoriju. Var apmeklēt dažādas ūdens procedūras. Šajā periodā jāizvairās uzturā lietot treknu ēdienu un saldumus. Vēlams atbrīvoties no vecām un nevajadzīgām lietām.

Lauva

Lauvai domas grozīsies par to, kā labāk noorganizēt svētkus sev un citiem. Lai svētki izdotos un darbi tiktu laikus padarīti, jācenšas visu pārdomāti saplānot un sadalīt pienākumus. Nav īstais brīdis vaļaspriekiem un jaunu attiecību uzsākšanai, jo šajā jomā viss var strauji mainīties. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, kopīgiem pasākumiem ar bērniem vai arī ar bērnības draugiem.

Jaunava

Jaunavai būs iespēja atklāt sevī jaunus talantus, jo līdz šim ierastais dzīvesveids vairs nesniegs nedz gandarījumu, nedz arī cerētos ienākumus, tāpēc nāksies meklēt jaunus risinājumus. Šoreiz būs jāpaļaujas uz sevi, jo citiem būs grūti izprast, kas tad Jaunavai īsti ir vajadzīgs. Piemērots laiks pamatu likšanai tālākai attīstībai. Jārīkojas mērķtiecīgi un neatlaidīgi, tad pirmie rezultāti būs visai drīz redzami. Nedrīkst slinkot.

Svari

Svariem būs jārod atbildes uz vairākiem svarīgiem jautājumiem, jo no tā būs atkarīga turpmākā nākotne. Iespējams, ka nāksies no kaut kā atteikties vai kaut ko zaudēt, arī maksāt pa pagātnē pieļautajām kļūdām. Katrai situācijai ir savi plusi un savi mīnusi, tāpēc jāturpina doties uz priekšu, nepieķeroties pagātnei. Ieteicamas pastaigas svaigā gaisā un pirms miega labi izvēdināt telpas.

Skorpions

Skorpions ir pats savas dzīves noteicējs, tāpēc, ja kaut kas nav tā, kā gribētos, nav jāmeklē vainīgie citur, bet gan jāizvērtē, ko pats ir izdarījis ne tā, kā vajag. Labvēlīgs periods savu ieceru realizēšanai un panākumu gūšanai. Piemērots laiks ilgtermiņa projektu uzsākšanai un savu pozīciju nostiprināšanai. Jācenšas būt iecietīgākam un draudzīgākam pret apkārtējiem, kā arī neprovocēt citus ar dzēlīgām piezīmēm.

Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs nogurumu un vēlēsies vairāk laika pavadīt vienatnē, lai nedaudz atpūstos un sakoncentrētu domas. Šajā periodā iespējami pārpratumi un līdz galam neizprasti jautājumi, tāpēc jācenšas uzdot precizējošus jautājumus, lai var zināt, ka teiktais ir saprasts pareizi. Jārūpējas par savu labsajūtu un veselību, jo organismam ir pazeminātas aizsargspējas. Jācenšas gūt vairāk pozitīvu emociju, ļaujot sevi palutināt.

Mežāzis

Mežāzis jau laikus būs par visu padomājis un varēs ļauties mierīgam dienu ritējumam un gatavoties Ziemassvētkiem. Šajā periodā ir visi nosacījumi, lai apkārtējie ieraudzītu Mežāža romantisko dabu, kuru ikdienā viņš bieži slēpj aiz stingrības un nopietnības maskas. Jācenšas izvairīties no psiholoģiskas un emocionālas pārslodzes. Imūnsistēmas stiprināšanai ieteicams lietot vitamīnus un dabiskas sulas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram labvēlīgi apstākļi, lai realizētu savas ieceres. Veiksies gan sirdslietās, gan naudas lietās. Jāseko sirdsbalsij un mērķtiecīgi jārealizē savi nodomi, lai ko arī citi teiktu. Šajā laikā paveiktais dos rezultātus nākotnē. Var mainīt darbu, pakāpties pa karjeras kāpnēm vai uzsākt mācības. Jācenšas svarīgos darbus pabeigt līdz Ziemassvētkiem. Jāizvairās no steigas, jo pastāv risks gūt traumas.

Zivis

Zivis savās domās un sirdī jau būs Ziemassvētku gaidās, tomēr ikdienas darbi liks atgriezties realitātē. Nedrīkst iekavēt ikdienā veicamos darbus, jo vēlāk tie prasīs vairāk laika, nekā tā būs. Laika trūkums radīs spriedzi un nelabvēlīgi ietekmēs attiecības. Nav piemērots laiks darba maiņai, darījumiem, līgumu slēgšanai un aizdevumu ņemšanai. Brīvajā laikā var apmeklēt kultūras un labdarības pasākumus.

LA.lv