Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas gaidāms pirms vasaras saulgriežiem? Horoskops 7. – 20. jūnijam0

Foto – LA.lv

Auns

Aunam labvēlīgs laiks, lai dotos ārpus mājas kādā nelielā ekskursijā vai pārgājienā. Jauni iespaidi un jauna informācija ļaus uz aktuāliem jautājumiem paraudzīties no cita skatpunkta. Šis ir piemērots brīdis, lai kopā ar radiniekiem vai kaimiņiem atrisinātu ilgāku laiku sasāpējušu jautājumu. Izrādiet uzmanību un mīlestību savai otrajai pusītei, jo pretējā gadījumā attiecībās var rasties spriedze un konflikti.

Vērsis

Vērsim nāksies būt pacietīgam un savaldīgam, jo darba un naudas jomā ne viss ritēs, kā plānots. Lai saglabātu iekšēju mieru un spēju objektīvi izvērtēt situāciju, starp darbiem ieteicams atvēlēt laiku atpūtai un pārdomām par iespējamajiem risinājumiem. Jāizvairās kritizēt savus ģimenes locekļus, jo tieši ģimene spēj sniegt šajā brīdī vajadzīgo atbalstu un sapratni. Nav ieteicams apmeklēt lielus masu pasākumus.

Dvīņi

Dvīņi beidzot atradīs nodarbošanos, kas viņus patiesi interesēs un tas ļaus novirzīt domas no rimtās ikdienas rutīnas un pienākumiem. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām un jaunu projektu uzsākšanai. Jauni risinājumi jau ierastajiem darbiem dos labus rezultātus un atbrīvos vairāk laika sev patīkamām lietām. Jāseko līdzi un jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Vēzis

Vēzis labprātāk darītu to, ko sirds vēlas, tomēr nāksies rēķināties arī ar tiem cilvēkiem, ar kuriem kopā dzīvo un strādā. Jāizvairās pieņemt lēmumus vienpersoniski, jo tas radīs ne tikai spriedzi, bet arī apkārtējo norobežošanos un attālināšanos. Sadarbojoties ar citiem, būs lieliska iespēja palielināt savus ienākumus un interesanti pavadīt laiku. Brīvajā brīdī ieteicams tikties ar domubiedriem vai atvēlēt laiku vaļaspriekiem.

Lauva

Lauva nejutīsies savā ādā, jo viss labi plānotais noies greizi. Nav jāmeklē vainīgie, jo ne vienmēr viss ir atkarīgs tikai no mums. Spriedzes brīžos jācenšas apvaldīt emocijas un jākontrolē, ko saka, jo tas ietekmēs turpmākās attiecības un vēlmi jūs atbalstīt. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Nav piemērots laiks aizņemties naudu, riskēt un spēlēt azartspēles.

Jaunava

Jaunavai ieteicams ieklausīties citu dotajos padomos, jo dažkārt no malas situācija ir labāk pārskatāma, nekā pašam šķiet. Principiāla turēšanās pie sava viedokļa ne vien radīs sarežģītas situācijas, bet nesīs arī zaudējumus. Piemērots laiks, lai izrunātu un atrisinātu strupceļā nonākušus jautājumus. Godīga attieksme pret sevi un citiem, kā arī atklāta valoda situāciju ne vien atrisinās, bet dos arī lieliskus rezultātus.

Svari

Svari varēs mazliet atvilkt elpu un pievērsties savām interesēm. Piemērots laiks, lai paņemtu atvaļinājumu un dotos tālākā ceļojumā. Vides maiņa un attālināšanās no ikdienas darbiem ļaus paskatīties no malas uz iestrēgušām situācijām, lai tās mainītu. Ne vienmēr tas, kas ir pareizi, ir arī labāk. Jācenšas izvairīties no vainīgo meklēšanas un atbildības novelšanas uz citu pleciem. Jāievēro likumi un termiņi.

Skorpions

Skorpionam pienācis laiks pievērsties ikdienas tiešajiem pienākumiem, jo, kas tiks atstāts pašplūsmā, pakāpeniski radīs sarežģījumus gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Jāizvairās no steigas, jo palielinās iespēja gūt traumas neuzmanības dēļ. Satiktie cilvēki būs kā spogulis paša iekšējai pasaulei, tas dos iespēju paskatīties pašam uz sevi no malas. Piemērots laiks meditācijām un pārdomām par dzīves vērtībām.

Strēlnieks

Strēlniekam jāseko līdzi notiekošajam un vairākkārt jāpārliecinās, vai tie, ar kuriem sadarbojas, ir pareizi sapratuši, kas no viņiem tiek gaidīts, jo, būdami aizņemti katrs ar savām domām, viņi neiedziļināsies citu teiktajā. Jūnija otrajā pusē situācija uzlabosies un Strēlnieks varēs ļauties atpūtai un savām interesēm. Lai izvairītos no negaidītiem pārsteigumiem, jāpainteresējas par ģimenes locekļu plāniem tuvākajam mēnesim.

Mežāzis

Mežāzis baudīs vasaru, tāpēc gribēs darboties nesteidzoties. Lai viss ritētu, kā iecerēts, ieteicams laikus painformēt ģimenes locekļus par saviem plāniem. Iespējama jauna iepazīšanās, kas ar laiku pāraugs ilgstošā draudzībā vai attiecībās. Mežāzim jācenšas uz visu raudzīties no pozitīvās puses un ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Piemērots laiks ceļošanai, mācībām un veselības nostiprināšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs sajūta, ka dzīvot kļuvis vieglāk. Kaut arī darāmā būs daudz un visur jāpaspēj, tomēr viss ritēs raiti un bez aizķeršanās. Nav ieteicams strīdēties ar amatpersonām un darba devējiem. Lai nerastos pārpratumi un neveiklas situācijas, izsakot savu viedokli, jāpiedomā pie tā, lai tas nav pārāk tiešs un aizskarošs. Piemērots laiks kopīgiem pasākumiem ar bērniem un dažādām radošām nodarbēm.

Zivis

Zivīm ar šarmu un koķetēšanu vien nepietiks, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Viņas tiks vērtētas pēc tā, ko ir paveikušas, nevis solījušas. Jūnija otrajā pusē pienākumu slogs samazināsies un atliks vairāk laika savām vajadzībām. Šis ir piemērots laiks, lai apmeklētu kultūras pasākumu, dotos ciemos pie radiniekiem vai nedēļas nogalē apceļotu Latviju. Jāseko līdzi transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim.

LA.lv