Horoskopi un mistika
Horoskopi

Draudzība divkāršo priekus! Horoskopi nedēļas nogalei 0

Foto – Fotolia

Auns

Aunam veiksies darbi, kas prasa koncentrēšanos un precizitāti. Iespējamas ar dokumentiem saistītas pārbaudes. Labvēlīgi apstākļi jaunas informācijas iegūšanai vai nelieliem brīvdienu izbraucieniem. Ieteicams apciemot radiniekus vai draugus, kuri ilgāku laiku nav satikti. Pārdomāti jāplāno pirkumi un jāizvairās no neplānotiem tēriņiem. Nav piemērots laiks slēgt līgumus un sākt jaunus darbus.

Vērsis

Vērsim jāļauj visam ritēt savu gaitu un vairāk laika jāvelta sevis pilnveidošanai. Ieteicams parūpēties par savu tēlu un atjaunot garderobi. Iespējama jauna iepazīšanās un tikšanās ar patīkamiem cilvēkiem, kas varēs palīdzēt kādā svarīgā jautājumā. Piemērots laiks pārmaiņām un situācijas uzlabošanai. Jāseko līdzi apkārt notiekošajam.

Dvīņi

Dvīņiem jāizvairās no vairāku darbu veikšanas vienlaikus. Labvēlīgs laiks noteikt prioritātes un sākt kaut ko jaunu. Ieteicams atbrīvoties no vecajiem krāmiem, novecojušām, nevajadzīgām lietām un degradējošām attiecībām. Iekšējās harmonijas atgūšanai ieteicamas aktivitātes svaigā gaisā, vitamīniem bagāta pārtika, kopīgi pasākumi ar draugiem vai domubiedriem.

Vēzis

Vēzis atkal jutīs pieaugam spriedzi, jo iespējams, ka nāksies saskarties vai pat atbildēt par citu nepadarītajiem darbiem un risināt izveidojušos situāciju. Jācenšas saglabāt mieru un neļaut vaļu emocijām, jo tas nepalīdzēs. Šajā periodā nav ieteicams kaut ko plānot vai uzsākt ko jaunu, jo situācija mainīsies ik pa brīdim. Ieteicams vairāk laika veltīt atpūtai, vaļaspriekiem un sev patīkamām nodarbēm.

Lauva

Lauvai jākoncentrē spēki un uzmanība nosprausto mērķu sasniegšanai. Ja kaut kur ir aizķeršanās, tad jāmeklē citi risinājumi. Veiksies darbi, kas būs labi plānoti un neprasa konkrētus termiņus. Nedrīkst ļauties emociju uzplūdiem, jo tas var radīt pārpratumus. Iespējami sarežģījumi attiecībās un sirdslietās. Labvēlīgi apstākļi, lai uzsāktu kaut ko jaunu vai pakāptos pa karjeras kāpnēm.

Jaunava

Jaunava šobrīd nav situācijas noteicēja, tāpēc jāpievēršas ikdienas pienākumiem un lēmumi jāpieņem pārdomāti. Piemērots brīdis apzināt savas prasmes un iespējas, kā arī veikt dzīves inventarizāciju un noteikt prioritātes. Ieteicamas veselību nostiprinošas aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs uzturs. Var apmeklēt pasākumus, kas sniedz patīkamas emocijas un baudu gan miesai, gan dvēselei.

Svari

Svari jutīs, ka ikdienas pienākumu slogs samazinās un beidzot ir iespējams parūpēties par savām vajadzībām. Palielināsies jūtīgums, tāpēc daudz kas tiks uztverts ļoti personiski un sakāpināti. Iespējama spriedze partnerattiecībās un ar ģimenes locekļiem, tāpēc, pirms kaut ko plāno darīt, vēlams noskaidrot arī apkārtējo viedokli. Pieaugs darba apjoms, bet izpildes termiņi netiks pagarināti.

Skorpions

Skorpionam ieteicams pilnveidot savas profesionālās iemaņas vai celt kvalifikāciju, apmeklējot kursus un seminārus. Jaunas idejas un citu pieredze ļaus veiksmīgāk risināt darba jautājumus. Piemērots brīdis, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem, kā arī paplašināt savu redzesloku. Lai izvairītos no neveiklām situācijām, jācenšas iztikt bez divdomīgām frāzēm un uzvedības. Nav ieteicams sākt ko jaunu.

Strēlnieks

Strēlniekam būs jākoncentrējas uz tiešajiem darba pienākumiem, jo katra kavēšanās radīs spriedzi. Jāseko līdzi tam, ko runā un dara, jo nepārdomāti pateiktais var tikt pagriezts pret sevi pašu. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu. Jācenšas izvairīties no steigas, jo neuzmanības dēļ iespējams iegūt traumas. Iespējamas problēmas ar datortehniku un transporta līdzekļiem. Lielāka vērība jāvelta savai pašsajūtai.

Mežāzis

Mežāža dzīvē viss ritēs savu gaitu. Laikus un pārdomāti saplānoti darbi atvieglos ikdienas soli. Vēlams vairāk brīvā laika pavadīt kopā ar bērniem un ģimeni. Jāseko līdzi ēšanas paradumiem un savā ikdienā jāiekļauj vairāk fizisku aktivitāšu. Apdomīgi jārīkojas ar naudu, jo izdevumi var pārsniegt ieņēmumus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un jaunu darbu sākšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram, lai izvairītos no spriedzes, jācenšas neuzņemties vairāk pienākumu kā spēj paveikt. Labvēlīgs laiks paplašināt redzesloku, apgūt jaunas zināšanas un prasmes, slēgt līgumus. Jaunu iespaidu un ideju gūšanai ieteicams doties pieredzes apmaiņas braucienā. Var iegādāties vai pārdot automašīnu un nekustamo īpašumu. Vairāk jāuzturas svaigā gaisā un uzturā jālieto dabas veltes.

Zivis

Zivīm labāk turēties pie pārbaudītām vērtībām un nesākt neko jaunu. Vairāk uzmanības jāpievērš tiešajiem pienākumiem, lai visu paveiktu noteiktajos termiņos. Nav piemērots laiks darījumiem, pirkumiem un līgumu slēgšanai. Labvēlīgs laiks mācībām, meditācijai, jogai un sevis pilnveidošanai. Jārūpējas, lai mājās un darbā būtu labi vēdinātas telpas. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.

LA.lv