Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no lieka stresa, pārvari spriedzi. Horoskops no 8. līdz 21. februārim0

Foto – Pixabay

Auns

Auns labprāt izbaudītu kaut ko neikdienišķu, tāpēc nolems noorganizēt kopā ar draugiem brīvdienu pasākumu prom no mājas un ikdienas pienākumiem. Šis ir piemērots laiks, lai sakārtotu savu apkārtējo vidi, pabeigtu iesāktos darbus. Nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas. Jākoncentrējas uz ikdienas tiešajiem darbiem. Biežāk jāuzturas svaigā gaisā un uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

Vērsis

Vērsim nāksies meklēt jaunus risinājumus un metodes, lai darbi raitāk ritētu un būtu iespējams palielināt ienākumus. Ne visi atbalstīs Vērša idejas, tāpēc ik pa brīdim var rasties spriedze. Ir jāatceras, ka jaunais ne vienmēr tiek uztverts ar sajūsmu, biežāk gan ar noraidošu un skeptisku attieksmi. Lai gūtu jaunas idejas un uzlabotu garastāvokli, ieteicams apmeklēt sporta un izklaides pasākumus.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka nekādi nespēj koncentrēties tiešajiem pienākumiem. Tas radīs iekšēju spriedzi un ietekmēs garastāvokli. Šī iemesla dēļ pārdomāti jāplāno laiks un darbi, kā arī jāparedz laiks atpūtai un veselīgam miegam. Nav ieteicams apmeklēt vietas un pasākumus, kur ir daudz cilvēku. Imūnsistēmas un veselības nostiprināšanai vēlams papildus uzturam lietot kompleksos vitamīnus.

Vēzis

Vēzis labprāt veltītu laiku patīkamām lietām un sava redzesloka paplašināšanai, tomēr dzīve ieviesīs savas korekcijas. Tāpēc Vēzim nāksies sevi disciplinēt un ar atbildību veikt uzticētos pienākumus. Jācenšas izvairīties no steigas, jo ir risks iegūt dažādas traumas, pat tādas, kur vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās. Piemērots laiks organisma attīrīšanai un veselību nostiprinošām procedūrām.

Lauva

Lauva jutīs nogurumu un gribēs mazliet atvilkt elpu, tāpēc savus pienākumus centīsies uzvelt uz citu pleciem. Tas radīs spriedzi attiecībās un ģimenē. Šajā laikā vēlams uzturēt draudzīgas attiecības un izvairīties no vēlmes citus kritizēt un pamācīt, jo pretējā gadījumā pats radīs sev problēmas un zaudējumus. Piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Ieteicams apmeklēt SPA procedūras.

Jaunava

Jaunavai, lai īstenotu savas ieceres darbā, būs vajadzīgs pieredzējušāka cilvēka padoms. Tāpēc, lai izvairītos no kļūdām un zaudējumiem, nāksies nolaisties no savas iedomības augstumiem un lūgt gan padomu, gan palīdzību. Šajā periodā nedrīkst slinkot un ļauties pašplūsmai. Jāseko līdzi tam, ko runā, un manierēm, jo nevainīgs joks var tikt uzskatīts par piedauzīgu piedāvājumu. Vairāk laika jāatvēl ģimenei.

Svari

Svari vairs nevarēs dzīvot un darboties, kā ierasts, jo nāksies pielāgoties jauniem apstākļiem. Tas radīs gan nedrošības, gan iekšēju neapmierinātības sajūtu. Šajā periodā nāksies samierināties, ka neesat situācijas noteicēji. Ja uz notiekošo spēsiet paraudzīties no malas, kļūs skaidrs, kādu mācībstundu jums dzīve ir sagatavojusi. Savas pašsajūtas un veselības nostiprināšanai ieteicamas relaksējoši ārstnieciskās procedūras.

Skorpions

Skorpionam viss izdosies, ja vien viņš spēs paturēt savu mēli aiz zobiem un nebārstīsies ar dzēlībām. Piemērots laiks jaunu kontaktu veidošanai, nelieliem ceļojumiem, dokumentu kārtošanai un parakstīšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās gan biznesa jomā, gan personiskajā dzīvē. Kaut arī viss notiek viegli un pats no sevis, nav vietas vieglprātībai, jo, lai gūtu vēlamo rezultātu, skaidri jāapzinās, ko grib iegūt.

Strēlnieks

Strēlnieks varēs nodoties ierastajam dienas ritmam un veiksmīgam ikdienas darbam. Ik pa brīdim spriedzi radīs neskaidras situācijas pārprastas saņemtās informācijas dēļ. Lai izvairītos no šādām situācijām, vairākkārt jāatgādina teiktais un jāuzdod precizējoši jautājumi, lai pārliecinātos, ka tas ir pareizi izprasts. Piemērots laiks inventarizācijai, līgumu un dokumentu caurskatīšanai.

Mežāzis

Mežāzis nemanāmi un bez lielas rosīšanās sāks realizēt savas idejas un ieceres. Nedrīkst neko atstāt pašplūsmai un jāpārvar gausums un slinkums. Pareizi novērtēta situācija un laikā uzsākti darbi ar minimālu piepūli dos maksimālu rezultātu. Veiksmīgs periods jaunu darbu uzsākšanai un ienākumu vairošanai. Ikdienas darbos un sadzīvē vairāk jāizmanto radošums un netradicionāla pieeja.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram vajadzību būs vairāk nekā iespēju, tas radīs neapmierinātību un atsauksies uz garastāvokli. Tāpēc pārdomāti jāizvērtē situācija un jānosaka prioritātes. Nav piemērots laiks, lai veiktu kardinālas pārmaiņas, uzsāktu jaunus darbus, ņemtu kredītus un veiktu lielus pirkumus. Jāizvairās no steigas un emociju iespaidā pieņemtiem lēmumiem. Ieteicamas izklaides kopā ar draugiem un domubiedriem.

Zivis

Zivis izjutīs nogurumu un gribēs atvilkt elpu no ikdienas steigas. Svarīgi ir koncentrēties uz tiešo pienākumu veikšanu, lai visu paspētu laikā un izvairītos no stresa. Ieteicams daļu no pienākumiem uzticēt citiem. Piemērots laiks juridisku jautājumu kārtošanai un mācību uzsākšanai. Vairāk laika jāatvēl nodarbēm, kas sniedz pozitīvas emocijas un uzmundrinājumu. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

LA.lv