Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieelpo pavasari! Horoskops no 10. līdz 15. martam 16

Foto – Shutterstock

Auns

Aunam pienācis brīdis veikt inventarizāciju savā dzīvē un nospraust mērķus tālākai rīcībai. Pārdomāti jāplāno izdevumi, jo ienākumi kavēsies vai nebūs tik lieli, kā plānots. Piemērots laiks gūt informāciju un veidot jaunus kontaktus. Nav īstais brīdis kardinālām pārmaiņām. Jāseko līdzi pašsajūtai un jānostiprina veselība. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.

Vērsis

Vērsim labvēlīgs laiks sevis izglītošanai. Attiecībās ar partneriem jācenšas respektēt arī citu vajadzības. Jāpievērš uzmanība auto tehniskajam stāvoklim. Nav ieteicams veikt darījumus un slēgt līgumus. Veselības uzlabošanas nolūkā var doties ceļojumā uz kādu atpūtas kūrortu vai sanatoriju. Piemērots brīdis meditācijai, pastaigām svaigā gaisā vai pabūšanai vienatnē, lai sakārtotu savas domas.

Dvīņi

Dvīņi varēs mazliet atvilkt elpu, jo daudzas lietas sakārtosies un spriedze mazināsies. Pirms ķerties pie kā jauna, jāpārliecinās, vai iepriekšējās lietas ir sakārtotas. Iespējamas ar dokumentiem saistītas pārbaudes. Labvēlīgs laiks vaļaspriekiem un nelieliem ceļojumiem. Var rīkot reklāmas vai labdarības pasākumus. Nav ieteicama liela fiziska slodze, jo tas var kaitēt veselībai un pašsajūtai.

Vēzis

Vēža dzīvē pieaugs spriedze, jo ne viss ies tā, kā plānots. Tāpēc jābūt piesardzīgam un jāklausa savai sirdsbalsij, kārtojot dokumentus un risinot juridiskus jautājumus. Ieteicams izvērtēt situāciju un noteikt prioritātes, kā arī pievērsties tiešajiem pienākumiem. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus un veikt finanšu operācijas. Vairāk laika jāatvēl miegam un atpūtai.

Lauva

Lauva pakāpeniski izjutīs pašsajūtas un kopējo apstākļu uzlabošanos. Veiksies darbi, kas būs labi plānoti un pārdomāti. Nedrīkst ļauties emociju uzplūdiem, jo tas var radīt pārpratumus, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Jābūt piesardzīgam, vadot transporta līdzekļus un piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Vairāk uzmanības jāvelta tiešo pienākumu veikšanai.

Jaunava

Jaunavai lielāka vērība jāvelta savas veselības nostiprināšanai un spēku atjaunošanai. Iespējami jauni darba piedāvājumi vai pakāpšanās pa karjeras kāpnēm. Lēmumi jāpieņem pārdomāti un bez steigas, jo citādi iespējams pieļaut kļūdas, kas vēlāk var radīt spriedzi. Vairāk uzmanības jāpievērš partnerattiecību uzlabošanai un sakārtošanai. Piemērots brīdis, lai sakārtotu savu iekšējo pasauli.

Svari

Svariem pakāpeniski viss sakārtosies un atliks vairāk laika savu vajadzību apmierināšanai. Labvēlīgs laiks attiecību jautājumiem un jauniem kontaktiem. Ir iespēja tikt pamanītiem un novērtētiem. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo var rasties neparedzēti izdevumi. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem un darbojoties ar elektroierīcēm.

Skorpions

Skorpionam viss ritēs savu gaitu, tomēr neko nevar atstāt pašplūsmā. Lielāku uzmanību ikdienas tiešajiem pienākumiem un pārdomātai laika plānošanai! Ieteicams pabeigt līdz šim iesāktas un nepabeigtas lietas. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai. Labvēlīgs periods atpūtai, vaļaspriekiem un kopīgiem pasākumiem ar draugiem un sev tuviem cilvēkiem.

Strēlnieks

Strēlniekam šajā laikā uzmanība jāpievērš tiešajiem darba pienākumiem. Nav ieteicams veikt darījumus, slēgt līgumus un tērēties lielākiem pirkumiem. Iespējams, ka nāksies palīdzēt kādam ģimenes loceklim vai radiniekam. Lielāka vērība jāvelta savas veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Var paņemt brīvdienas, lai izgulētos un atpūstos vai arī apmeklēt teātra izrādi vai koncertu.

Mežāzis

Mežāzis jutīs, ka viņa pacietības mērs tuvojas beigām, tāpēc gribēs, lai tuvinieki viņu palutina. Tikšanās ar draugiem un domubiedriem, romantiskas vakariņas vai relaksējoša masāža varētu atjaunot izsīkušo enerģiju un dzīvesprieku. Labvēlīgs laiks dokumentu kārtošanai un caurskatīšanai. Vēlams padarīt līdz galam nepabeigtās lietas un attīrīt dzīvojamās telpas enerģiju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs sajūta, ka nespēj sevi pilnībā realizēt. Lai tiešie pienākumi neradītu spriedzi, centieties neko neatlikt uz vēlāku laiku un adekvāti izvērtējiet savu varēšanu. Labvēlīgs laiks jaunu zināšanu, redzesloka paplašināšanai un prasmju apguvei. Jaunu iespaidu un ideju gūšanai ieteicams doties ceļojumā vai ekskursijā. Jāseko līdzi pašsajūtai un jānostiprina imūnsistēma.

Zivis

Līdz ar pavasara saules stariem Zivīm atgriezīsies prieks un vēlme aktīvi darboties un realizēties dzīvē. Tāpēc pārdomāti jāplāno darbi un jāvelta laiks veselības nostiprināšanai, jo organisms viegli uzņems dažādus vīrusus. Vēlams pievērsties veselīgam dzīvesveidam, apmeklēt dietologu un sporta nodarbības. Der atcerēties, ka panākumu atslēga ir laba pašsajūta.

LA.lv