×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Auna zvaigznāju

© Sonja Calovini - Fotolia.com© Sonja Calovini - Fotolia.com

Saule ies caur Auna zvaigznāju, tas nozīmē, ka cilvēkos pieaugs vēlme aktīvi rīkoties un piedalīties dažādās sporta aktivitātēs. Būs vērojamas kareivīgums, kas var pāraugt agresivitātē un emocijās balstītā spontānā rīcībā.

7. aprīlī plkst. 14.24 sākas Jauns Mēness cikls.

No 22. marta līdz 6. aprīlim Merkurs atradīsies Auna zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki vispirms runās un tad domās, ko ir pateikuši. Tas var radīt spriedzi, neveiklas situācijas un konfliktus. 6. aprīlī Merkurs pāries Vērša zīmē, tā ietekmē cilvēkus interesēs informācija, kā vairot ienākumus un aizsargāt savus īpašumus.

Līdz 5. aprīlim Venēra atradīsies Zivju zvaigznājā, radot vibrācijas, kas cilvēku sirdīm liks ilgoties pēc kaut kā skaista, cēla, nepiepildīta. Jāuzmanās nonākt ilūziju varā. 5. aprīlī Venēra ieiet Auna zīmē, tas cilvēku sirdīm liks sisties daudz straujāk, un sirds būs gatava jauniem izaicinājumiem mīlas frontē.

Marss atrodas Strēlnieka zvaigznājā, veidojot labvēlīgus apstākļus, lai ceļotu un paplašinātu redzesloku. 16. aprīlī Marss sāk veidot laika cilpu un līdz 29. jūnijam būs retrogradā stāvoklī. Šajā laika posmā, iespējams, nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas, kas radušās paša nezināšanas vai iedomības dēļ.

Jupiters turpina savu ceļu Jaunavas zīmē. Ātras peļņas tīkotāji cietīs neveiksmes. Ilgtermiņā pārdomāti plānots darbs nesīs peļņu. Līdz 8. maijam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tāpēc naudas apritē vērojama aizkavēšanās. Neplānojiet tērēt naudu, kas vēl nav saņemta.

Saturns joprojām turpina ceļu pa Strēlnieka zvaigznāju. Tāpēc aktuāli ir jautājumi, kas attiecas uz likumu tiesisko un ētisko pusi, izglītības un reliģijas ietekmi uz sabiedrību un arī dažādu kultūru integrēšanu Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+