Horoskopi un mistika
Ezoterika

Horoskops sieviešu zināšanai. Kurā jomā tavs vīrietis ir ideāls?0

Foto: Pixabay

Katrs vīrietis attiecībās sevi parāda atšķirīgi, tāpēc nevar izcelt kādu labāko no visiem. Bet var visnotaļ precīzi pateikt, kurā jomā katrs ir ideāls, apgalvo astrologi.

Auns

Auns, pirmkārt, ir aizstāvis un apgādnieks. Šajā zīmē dzimuši vīrieši ir ļoti temperamentīgi un mērķtiecīgi. Ar viņiem nekad nekļūs garlaicīgi, un ģimenes dzīve nepārvērtīsies par rutīnu. Ar Aunu varēsi justies kā aiz akmens sienas, jo šī ir drosmīgākā zodiaka zīme.

Vērsis

Vērsim piemīt liels iekšējais spēks un izturība, kas kontrastē ar viņa ārējo mieru un nesatricināmību. Šajā zodiaka zīmē dzimis vīrietis ir īsts mūris, aiz kura sieviete var justies droši un ērti. Turklāt Vērši ir arī ļoti jūtīgi un romantiski.

Dvīņi

Dvīņi kļūst par savas otrās pusītes labāko draugu. Šī zodiaka zīme tiecas pēc intelektuālas un garīgas attīstības, tāpēc ar viņu vienmēr ir interesanti. Dvīņi pēc rakstura ir ļoti mainīgi, viņiem svarīga iekšējā brīvība un arī mīļotā cilvēka brīvība.

Vēzis

Vēzis ir romantiskākā un jūtīgākā zodiaka zīme. Vērša zīmē dzimis vīrietis metas mīlestībā kā uz galvas atvarā, vienmēr gatavs sirsnīgai sarunai, turklāt ļoti rūpējas par ģimeni. Vēzis ietin mīļoto sievieti savās rūpēs, viņš ir ļoti emocionāls un viegli ietekmējams cilvēks.

Lauva

Lauvas zīmē dzimis vīrietis ir kaislīgs un ugunīgs pielūdzējs. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji izceļas jebkurā sabiedrībā, viņi ir spilgti un interesanti. Kad Lauvam parādās mīļotā sieviete, viņš cenšas izcelt ne tikai sevi, bet arī viņu. Lauva vienmēr rūpējas par savu otru pusīti, izrāda dāsnumu un labsirdību attiecībā pret viņu, apdāvina ar visiem iespējamiem labumiem.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimis vīrietis ilgi neizrāda jūtas, bet ar laiku izvēršas par gadīgu, kaislīgu, uzticamu partneri. Sieviete ar viņu kopā jutīsies mierīga, laimīga, apmierināta ar dzīvi. Jaunavas zīmē dzimis vīrietis necieš strīdus vai izskaidrošanos jebkurā jautājumā, tāpēc ar viņu kopā vienmēr ir viegli un patīkami.

Svari

Svari prot skaisti aplidot un radīt romantiskus mirkļus savai izredzētajai. Šajā zodiaka zīmē dzimuši vīrieši ir ļoti interesanti, jautri, sabiedriski, priecīgi. Ar svariem ir viegli un patīkami. Šajā zīmē dzimušie tiecas pēc harmonijas un vienlīdzības arī attiecībās.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis ir īsta kaislību un jutekliskuma liesma. Šī ir sarežģītākā un vienlaikus pieķērīgākā zodiaka zīme. Skorpiona jūtas vienmēr ir ļoti spēcīgas un intensīvas, viņš prot iegūt vēlamo un izturas kā īsts uzvarētājs. Skorpions piesaista ar noslēpumainību un neatkarīgumu.

Strēlnieks

Strēlnieks ir ļoti dzīvespriecīgs, saskarsmē patīkams un interesants cilvēks, kurš var kļūt par savas otrās pusītes labāko draugu. Turklāt Strēlnieks vienmēr aizsargā tos, kuri ir par viņu vājāki, tāpēc pret daiļu, maigu būtni viņš lolos īpašas jūtas. Strēlniekam patīk daudzveidība dzīvē, ar viņu noteikti nebūs garlaicīgi!

Mežāzis

Mežāzis ir ļoti vīrišķīgs vīrietis: atturīgs, nopietns un atbildīgs. Sieviete viņam blakus jūtas mierīga, var novērtēt stabilitāti un pārliecību par nākotni. Mežāža mīļotā sieviete vienmēr būs pasargāta, jo viņš ir ļoti uzticams un praktisks cilvēks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra zīmē dzimis vīrietis pieder pie tiem kungiem, kas savām sievietēm kļūst arī par draugiem. Šajā zodiaka zīmē dzimušie ciena savu un otrās pusītes brīvību un neatkarību, nav greizsirdīgi un īpašnieciski. Ar Ūdensvīru viegli un vienkārši komunicēt, tā ir sabiedriski aktīva zodiaka zīme, kuras pārstāvjiem nepatīk sēdēt mājās.

Zivis

Zivis ir ļoti romantiski, jūtīgi un sapņaini vīrieši. Viņi var būt uz viena viļņa ar otro pusīti, sajust dvēselisku saikni. Zivīm nepatīk konflikti, tās ir tālredzīgas, maigas un atbalstošas būtnes.

LA.lv