Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vispretrunīgāk vērtētā zīme zodiaka zvaigznājā: Kāds patiesībā ir Skorpions? 16

Gata Šļūkas zīmējums

Saule caur Skorpiona zodiaka zvaigznāju iet no 23. oktobra plkst. 8.27 līdz 22. novembrim plkst. 5.05.

 

SKORPIONS – vīrietis

Lai iepazītu šā tipa vīrieti, ir vajadzīgs daudz laika, jo viņš ir kā okeāns – vilinošs, mierīgs un reizē bīstams. Var nodzīvot ar viņu kopā visu mūžu un tā pa īstam neiepazīt, tāpat kā dzīvot okeāna krastā un nezināt, ko slēpj tā dzīles. Viņam patīk gūt panākumus un uzvarēt cīņā, tāpēc esiet piesardzīgi un necentieties viņu provocēt, jo beigās paši vien būsiet zaudētāji.

Šīs zīmes vīrietim ir labi sabalansēts prāts un emocijas. Tas ļauj gan izprast apkārt notiekošo, gan sajust to, kā otrs jūtas. Viņš ir labs spēlmanis un prot situāciju ievirzīt sev izdevīgā veidā, turklāt izskatīsies absolūti mierīgs. Viņa iecienītākā maniere – pilnīga vienaldzība un ass vērīgums, kamēr sajutīs, ka upuris ir viņa varā un viņš var atļauties dāsni baudīt savas uzvaras saldos augļus.

Dzīvē visus svarīgākos lēmumus Skorpions pieņem patstāvīgi. Draugu, radu, kaimiņu un pat sievas viedoklis viņam nozīmē tikpat maz kā nelabvēļu un skauģu teiktais. Viņš negaida, lai dzīves ceļš būtu gluds, bet sarežģījumus uztver kā pašu parastāko sadzīves situāciju, kas jārisina tāpat kā jebkura cita. Draugu un paziņu izvēlē Skorpions ir ļoti uzmanīgs. Viņš nebiedrosies ar cilvēkiem, kurus nemīl, neciena, un ar tiem, kas var apdraudēt viņa reputāciju, jo pats seko principam: “Pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu pats.”

Skorpions ir paskarbs un prasīgs tēvs. Viņš neļaus bērniem slinkot vai pārmērīgi draiskoties, toties iemācīs viņiem cienīt sevi, vecākus un savu īpašumu. Kamēr tie vēl maziņi, viņi būs aizsargāti, tāpat kā viņš sargā visu, kas viņam pieder un ko viņš mīl. Kad bērni paaugsies, tie tiks mācīti aizstāvēties un cīnīties par sevi. Bieži Skor­iona bērni uzskata tēvu par pārāk valdonīgu un skarbu, taču vēlākos gados izprot, cik daudz no tā iemācījušies, un izjūt pateicību par to.

Skorpiona sievai ir jāspēj pilnībā tam uzticēties un piekrist visiem viņa nodomiem, kā arī spēt būt viņam pietiekami interesantai. Tad viņš izrādīs uzmanību, rūpēsies par jums, būs maigs un atalgos jūs ar tādu mīlu, par kādu citas sievietes var tikai sapņot.

 

SKORPIONS – sieviete

Sieviete Skorpions ir pašpārliecināta, pavedinoša un lepna. Viņa savu neatkarību vērtē augstāk par visu un nenolaidīsies līdz tādam līmenim, lai kādam kaut ko lūgtos. Viņu uzjautrina citu sieviešu tieksmes apburt mīļoto, par katru cenu noturēt vīru vai čubināties ap bērnu. Kā sieviete viņa apzinās savas pievilcības spēku, tāpēc neskries, lai satiktos ar mīļoto, bet izturēs mierīgu, līganu un vilinošu gaitu. Šā tipa sievietei izdodas izskatīties pavedinošai pat darba kombinezonā.

Viņa nicina vīriešos vājumu un gļēvumu. Šo sievieti interesē stipri, vīrišķīgi, gudri un skaisti vīrieši. Šīs sievietes dabā ir kaisle un dedzīgums, kaut ārēji viņa izskatās vēsa kā marmors. Viņai vārds “kaisle” nenozīmē vienīgi mīlas priekus, bet gan visu, ko viņa dara, – dzīvo, mīl, strādā un arī ienīst.

Apkārtējie viņai labprāt atklāj savus noslēpumus, jo zina, ka var uzticēties. Savus pašas noslēpumus viņa rūpīgi glabā, un pat pašiem tuvākajiem cilvēkiem nebūs ne mazākās nojautas par viņas personīgo dzīvi. Tādos apstākļos, kad noslēgt laulību nav iespējams, šī sieviete savu izredzēto mīlēs pašaizliedzīgi un dedzīgi. Viņai absolūti vienaldzīgi ir citu viedoklis un tenkas, jo svarīgi ir sekot savai sirdsbalsij. Neraugoties uz tieksmi pēc neatkarības, viņa ļaus savam mīļotajam būt ģimenes galvai un pieliks visas pūles, lai viņš sasniegtu noteiktos mērķus. Cilvēkos viņa vienmēr atbalstīs vīra viedokli un neizteiks jums pārmetumus liecinieku klātbūtnē, kaut arī justos pat ļoti neapmierināta. Savas dusmas viņa paglabās attiecību noskaidrošanai vienatnē. Uzupurēties viņa spēj vienīgi vīra veiksmīgās karjeras dēļ. Pateicoties apbrīnojamam vērīgumam, viņa prot “redzēt cilvēkiem cauri”, izprotot to slēptākās domas un centienus.

Necieš, ja jūt pret sevi vērstu greizsirdību. Viņas izvēlētajam vīrietim jāmācās šīs jūtas apvaldīt, ja vien vēlas saglabāt attiecības. Tas būs grūti, jo atliek viņai parādīties sabiedrībā, kad citi vīrieši seko tai ar skatienu. Tāpat kā Skorpiona vīrietim, arī sievietei patīk uzvarēt, tāpēc necentieties viņai kaitēt, jo viņa tik un tā uzvarēs. Labāk izturēties pieklājīgi – tas tiks novērtēts un atalgots.

Attiecībās ar bērniem Skorpiona sieviete izskatās vēsa un savaldīga, tomēr bērni jūt, ka atrodas drošā aizbildniecībā. Viņa tos mācīs pārvarēt šķēršļus un sasniegt savus mērķus. Kad bērni paaugsies, viņa palīdzēs izprast tiem cilvēku būtību un pareizi novērtēt ļaužu rīcību.

 

LA.lv