Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dedzīga, greizsirdīga, iedvesmojoša. Kāda ir Skorpiona sieviete attiecībās?0

Foto: unsplash

Saule caur Skorpiona zodiaka zvaigznāju iet no 23.oktobra līdz 22.novembrim. Kāda ir Skorpiona zodiaka zīmes sievietes partnerattiecību saderība ar 12 zodiaka zīmju vīriešiem? Lasi un vētī.

Ar Aunu

Šo divu zīmju attiecības nevar nosaukt par miera ostu, bet drīzāk par trakojošu jūtu, vēlmju un kaislību atvaru. Pašpārliecinātais Auna zīmes vīrietis un dedzīgā Skorpiona zīmes sieviete kopā spēj iegūt visu, pēc kā tiecas: harmoniju, mīlestību, savstarpēju sapratni un atbalstu. Lai cik kaislīgas arī būtu emocijas un ik pa brīdim var šķist, ka viss sabruks, laulības dzīve parasti ir gana stabila. Skorpiona sieviete ir ar mieru galvenajos jautājumos piekāpties ambiciozā Auna vēlmēm un pat palīdzēt viņam.

Ar Vērsi

Skorpiona zīmē dzimusi sieviete ciena Vērša zīmē dzimušajā vīrietī viņa patstāvīgumu, neatlaidību, prasmi labi nopelnīt, bet Vērsis savukārt ciena viņas stingro raksturu, apvienotu ar spilgti izteiktu sievišķīgumu. Viņi abi ir spēcīgas personības, un, tas ļauj partneriem ne tikai vienam otru mīlēt, bet arī cienīt. Abiem ir lieliska seksuālā saderība un līdzīgi ieskati par ģimeni, uz kuru viņi raugās ļoti atbildīgi un ar visu nopietnību. Šī ir bieža savienība, jo abi tiecas pēc tā, ko partneris var piedāvāt.

Ar Dvīni

Dvīņu zīmes vīrietis mīl neatkarību, bet Skorpiona zīmes sieviete ir greizsirdīga, tāpēc šajā savienībā papilnam ir gan kaislības, gan romantikas, gan strīdu. Dvīņu vīrieša un Skorpiona sievietes attiecībās nav ne garlaicības, ne rutīnas, jo viņi abi ir spēcīgas personības ar spilgti izteiktām emocijām. Skorpionam un Dvīņiem ir laba seksuālā saderība. Parasti šī vētrainā un spilgtā savienība, kurā valda sacensības gars, ilgi nepastāv, bet arī pēc šķiršanās viņi nevar viens otru aizmirst.

Ar Vēzi

Skorpiona zīmes sieviete spēj iedvesmot piesardzīgo Vēzi drosmīgai rīcībai un likt viņam noticēt saviem spēkiem – atrast labu darbu un mainīt dzīvi uz labāku nākotni. Skorpiona zīmes sieviete, vēlēdamās paturēt attiecībās vadošo lomu, rada tajās spriedzi, kas var kļūt par postošu spēku abu dzīvē. Skorpiona sievieti dažkārt tracina Vēža pasivitāte un lēnīgums, taču Vēža vīrietim galvenais ir justies kā ģimenes galvam. Skorpiona sievietei jāsajūt, ka Vēzis ir īsts vīrietis, citādi tā meklēs citu partneri.

Ar Lauvu

Lauvas vīrietis un Skorpiona sieviete ir spējīgi savas attiecības pārvērst par īstu ambīciju karu. Šajā savienībā konflikti un attiecību noskaidrošana ir ierasta parādība, turklāt Skorpiona sieviete spēj Lauvas vīrieša patmīlību ievainot daudz dziļāk, nekā to prot viņš. Ja partneriem attiecības ir svarīgas, tad jāiemācās būt pacietīgiem un rast kompromisus, pretējā gadījumā zaudētāji būs abi. Bieži no šo ambiciozo personību savienības nākas ciest arī tuvākajiem cilvēkiem ģimenē un darbā.

Ar Jaunavu

Jaunavas zīmes vīrietim un Skorpiona zīmes sievietei piemīt godīgums, taisnīgums un pienākuma apziņa. Viņi abi ir spēcīgas personības, kas pacietīgi panes visus pārbaudījumus un ir raduši iecerēto sasniegt paši saviem spēkiem un ar darbu. Viņu savienība ir draudzība, atbalsts un savstarpēja palīdzība. Skorpiona sieviete ir radusi domāt plašos mērogos, tāpēc Jaunavas vīrieša sīkumainība un taupīgums viņu kaitina. Savukārt Jaunava ar pūlēm pacieš Skorpiona vētrainos emociju uzplūdus.

Ar Svariem

Šajā savienībā ir iespējami visi savstarpējo attiecību varianti, no draudzības līdz sadarbībai un no naida līdz mīlestībai. Svaru zīmes vīrietis un Skorpiona zīmes sieviete būs spilgts pāris, un viņu attiecības būs ciešas un kaislīgas. Tas viss var būt par pamatu ļoti temperamentīgai laulībai, kurā netrūks ne skaļu strīdu, ne mīlestības un kaisles. Pēc Skorpiona zīmes sievietes iniciatīvas ar laiku savienība var izjukt, ja viņa Svaru vīrietī neatrod to izlēmīgumu un stingrību, ko augstu vērtē vīriešos.

Ar Skorpionu

Attiecības starp Skorpiona zīmes sievieti un Skorpiona zīmes vīrieti var sākties ar mīlestību no pirmā acu skatiena un turpināties kā vētrains un kaislību pilns romāns. Tomēr ar laiku pašpārliecināto Skorpionu kopdzīve, iespējams, pārvērtīsies par divu neparasti spēcīgu, spilgtu un neatkarīgu personību nepārtrauktām sacensībām vai karu. No tā iespējams izvairīties vienīgi tad, ja abas puses apvalda savu agresīvo dabu, iemācās pacietību un iecietību un meklē kompromisa iespējas.

Ar Strēlnieku

Skorpiona sievietes un Strēlnieka vīrieša kopdzīvē konflikti un greizsirdības scēnas ir parasta parādība. Skorpiona sievieti neapmierina tas, ka Strēlniekam pietrūkst pienākuma apziņas un konkrēta dzīves mērķa. Bieži attiecības beidzas ar to, ka abi jūtas noguruši no savstarpējās cīņas. Šī kaislīgā un vētrainā savienība reti kad ir ilga un stabila. Skorpiona sievietei ļoti grūti saprast un piedot krāpšanu, bet uzskatos brīvais Strēlnieka vīrietis uzticības jautājumā turas pie saviem principiem.

Ar Mežāzi

Mežāža vīrietis un Skorpiona sieviete prot novērtēt partnera labās īpašības. Viņu attiecībās ir viss, pēc kā viņi ilgojas – romantika, maigums, drošība un stabilitāte. Šajā savienībā ir gan mīlestība, gan savstarpēja cieņa. Mežāža vīrieša un Skorpiona sievietes attiecības nekad nebūs klusas un rimtas, viņi abi ir spēcīgas un patstāvīgas personības, kas radušas dzīvot pēc sava prāta. Tāpēc kopdzīves iesākumā ir grūti aprast vienam ar otru. Ja tas izdodas, tad viņu laulība ir ilga un stabila.

Ar Ūdensvīru

Saistītie raksti

Skorpiona zīmes sieviete parasti labprāt līdzdarbojas Ūdensvīra interešu sfērās, taču uzskata, ka viņš iznieko laiku un spēkus, mētādamies no vienas jomas uz citu un negūstot no tā nekādu labumu. Nereti viņi iemīlas jau pirmajā tikšanās reizē, taču kopdzīvē raksturu atšķirības liek sevi manīt un sākas attiecību noskaidrošana. Ūdensvīra zīmes vīrietim un Skorpiona zīmes sievietei kopā dzīvot ir interesanti, jo abiem patīk ceļot un ir par ko runāt, un tieši tāpēc šis spilgtais pāris iztur laika pārbaudi.

Ar Zivīm

Zivju zīmes vīrietim un Skorpiona zīmes sievietei ir daudz kā tāda, kas abus apvieno – viņi ir noskaņoti nopietnām un ilgām attiecībām, partnerī ciena uzticību un pastāvīgumu. Skorpiona zīmes sieviete var būt nedaudz uzstājīga, mudinot vīru gūt lielākus panākumus, un pārsvarā tam ir pozitīva ietekme. Pati Skorpiona sieviete ir gatava uzņemties ģimenē organizatora lomu, jo lieliski prot nokārtot visus sadzīves jautājumus. Šā pāra attiecībās ir gan mīlestība, gan draudzība, gan savstarpēja sapratne.

LA.lv