Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Svariem. Šarmanti, izglītoti, eleganti0

© LenaPics – Fotolia.com

Saule caur Svaru zodiaka zvaigznāju iet no 23. septembra plkst. 23.02 līdz 23. oktobrim plkst. 8.27.

SVARI – vīrietis

Svari kā gaisa stihijas zīme ir divējādi. Viena seja sabiedrībai, otra – ģimenei. Tāpēc priekšstats par cilvēku var mainīties, iepazīstot viņu tuvāk ilgākā laikā.

Svaru vīrieši ārēji šarmanti, valdzinoši un apburoši, iekšēji – lietišķi un racionāli. Lielāko daļu dzīves velta savu ieceru īstenošanai, laiku pa laikam pievēršot uzmanību ģimenei un bērniem. Svariem grūti uzticēties, jo uz tiem ne vienmēr var paļauties. Šodien viņi domās tā, bet rīt jau citādi.

Toties mīlas lietās Svari apsteidz visas citas zīmes. Svaru vīrieši nezaudē interesi par mīlestību līdz pēdējam elpas vilcienam. Bieži vien, protams, interese ir platoniska, bet tās klātbūtne viņu dzīvē ir obligāta. Dažkārt svārstīguma un neizlēmības dēļ viņi var pazaudēt sev mīļus un svarīgus cilvēkus, jo nespēj pateikt nē cilvēkiem, ar kuriem vairs nekas nesaista.

Vīrieši Svari, nebūdami pēc dabas kaislīgi, pārāk nepārdzīvo mīlas neveiksmes. Turklāt visapkārt vienmēr tik daudz citu sieviešu, ka viņi drīz vien rod mierinājumu. Svari necieš no pārmērīgas ziņkārības. Viņiem nerodas ne mazākā vēlēšanās noskaidrot jūsu rīcības slepenos motīvus. Būdams zinātājs mīlas lietās, viņš tāds nav dvēseles lietās. Ja lūgsiet palīdzību grūtā brīdī, tā vietā, lai bez ierunām nostātos jūsu pusē un atbalstītu jūsu viedokli, viņš sāks pārspriest, uzdot jautājumus un beigās pat apgalvos, ka pati vien pie visa esat vainīga. Jums no tā gan nekļūs vieglāk.

Naudas lietās Svari ir pietiekami devīgi. Viņi gan nekad neaicinās mājās daudz viesu. Sirds tam prasa kvalitāti, nevis kvantitāti. Tāpēc ciemos tiek aicināti noderīgi un inteliģenti cilvēki.

Atcerieties, Svariem mājās jābūt ne tikai tīrībai, bet arīdzan skaistumam un estētiskajam noformējumam. Ja nevēlaties vīru sadusmot, mājās uzvedieties klusi un pieklājīgi. Pats viņš drīkstēs būt nekārtīgs, atstāt uz krēsliem drēbes un citas savas mantas, jo par to, lai tās tiktu noliktas vietā, mājās atbildīga ir sieva. Svari neizteiks jums savu neapmierinātību tieši, bet klusībā cietīs vai delikāti ieteiks, kā būtu labāk rīkoties konkrētā situācijā, tomēr neko neuzspiedīs. Tikai, ja ieteikumi netiks ņemti vērā, tas būs viņa sliktā garastāvokļa cēlonis.

Svari ir samērā mierīgi tēvi. Nedusmosies un nekliegs uz bērniem, bet savu lolojumu dēļ nekritīs arī ekstāzē, pirmo vietu mājās piešķirs sievai, pārējo atstājot viņas ziņā.

SVARI – sieviete

Svaru sievietei svarīgi atstāt par sevi sievišķīgi valdzinošas un izglītotas būtnes iespaidu. Viņai patīk, ja sarunās par sev labi zināmām tēmām viņa spēj būt gudrāka par vīrieti. Šī tipa sievietes ir gudras un piesardzīgas, vienmēr novērtēs vīrieša spēju nopelnīt naudu un prasmes saimniekot mājās. Nekad neizrādīs vīrietim savu pārākumu, vismaz līdz kāzām ne.

Svariem patīk visu izanalizēt un izvērtēt. Viena vai otra jautājuma iztirzāšana var ievilkties stundām ilgi. Jūs sarunā varat pat nepiedalīties, jo viņai ir svarīgi būt uzklausītai bez pārtraukšanas pusvārdā. Der uzsvērt, ka viedoklis, ko aizstāv šī sieviete, bieži nav viņas personīgais (viņai reti tāds ir), bet rūpīgi pie citiem iepriekš pārbaudīts un izsvērts vienīgi pareizais šī jautājuma risinājums.

Vairums Svaru nepamet darbu arī pēc laulībām, jo materiālais nodrošinājums ir svarīgāks par ģimenes idilli. Pirmkārt tādēļ, ka patīk daudz tērēt sava sievišķīgā tēla veidošanai un komforta radīšanai mājās, otrkārt – savam vīram. Viņa piedalīsies sava vīra dzīvē, palīdzot tam ar padomu un, ja vajadzēs, ar naudu. Viņai piemīt ass analītisks prāts un spēja palīdzēt vīram daudzu svarīgu problēmu risināšanā. Ne velti vīri – Auni, Skorpioni, Lauvas un Vērši – ceļ savas sievas uz pjedestāla. Ja laulības dzīve nav izdevusies, viņas reti šķiras, jo neatdos nevienam to, ko pati (kā viņa uzskata) ir radījusi.

Saistītie raksti

Svaru sievietes darbā labprātāk valkā bikses, bikškostīmus vai klasiskos kostīmus, jo tajos ir ērti un izskatās eleganti. Vakara pieņemšanā viņa ieradīsies greznā sievišķīgā tērpā, bet intīmos apstākļos pārsteigs jūs vilinošos erotiskos tērpos. Viņa lieliski apzinās, kas, kur un kad jānoslēpj vai jāizceļ.

Svaru ģimenes ligzdiņu var salīdzināt ar žurnāla lappusēs attēlotajiem paraugiem. Viss tur ir estētiski un gaumīgi iekārtots. Svaru sieviete, viesību galdu servējot, labāk izvēlēsies nopērkamus jau gatavus ēdienus, ko skaisti noformēt traukos, nekā pati gatavos. Svaru bērni tiks aprūpēti un mīlēti, protams, pēc vīra. Bērni nekad neieņems viņas sirdī tādu vietu kā vīrs. Kā māte – maiga, tajā pašā laikā stingra. Pirmais, ko viņa iemācīs saviem bērniem – mīlēt un cienīt tos, kas par viņiem gādā.

LA.lv